Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
 • Content Count

  7,191
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About snuszak

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Puszczykowo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. snuszak

  Hexi i Gacek

  Hexi - to jak najlepszego samopoczucia każdego następnego dnia!
 2. Dom stały nie ale tymczasowy tak...   U mnie była tylko koty zjadać chciała, a wtedy jeszcze z drutem w nodze i tak musiała być przywiązana w domu z mocnym ograniczeniem ruchu,  spacery na smyczy więc dało się ogarnąć   Rozumiem, że niunia w dalszym ciągu nie ma problemu z nowymi osobami, czy Twój wpis sugeruje że było też inaczej?
 3. Tylko tam trudno znaleźć kogoś z wiedzą o psach, a niunia kogoś mądrego potrzebuje
 4. Bo Niuni to właśnie takie duże ranczo by się przydało, gdzie by kopała, biegała, pilnowała i miała swoje ciepłe posłanko, ona taki wiejski burek trochę i dobrze jej jest w tej roli. Szkoda tylko że takiego rancza ani widu ani słychu.....
 5. co za gość.....   ale skoro tak można to co ja głupia się pociągami jak burżuj wożę skoro można szybko i tanio paczką24 :) jak szanowny Pan przetestuje i potwierdzi, że ok to zmieniam sposób podróżowania!
 6. Dobrze Ajula napisane! Gdyby ten nasz wcześniejszy indywidualista trafił do kogoś innego to może po dziś dzień byłby taki sam, a tak stwierdził że ma inne priorytety w swoim życiu :) 
 7. kolejnych wielu lat w szczęściu i zdrowiu Wam życzę :):)
 8. Czy ktoś z Was zna kogoś z wiedzą i doświadczeniem? Chodzi o problem z agresją. Znajomi potrzebują porady.
 9. Trzymam kciuki za Romusia :kciuki::kciuki: niech zdrowieje! I pozdro dla Ciapka i męża :)
 10. Może jednak warto ogłosić Stelcię, strach do obcych dać ale dom zawsze można dobrze prześwietlić a na zaadoptowanie takiej biedy raczej nie zdecyduje się ktoś kto chce zabawkę a nie psa, jest grono ludzi, którzy mają taką misję pomagać takim jak Stelcia i są to cudowne domy. Jeśli trafi w dobre ręce szybko powinna się zaadoptować do nowego miejsca bo u Stonki chyba nie miała z tym dużego problemu prawda?
×
×
 • Create New...