Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na marzec wybrany - głosujemy na Radomsko!


Lemoniada

Twój kandydat do wygranej w KrakVecie to:  

662 members have voted

  1. 1. Twój kandydat do wygranej w KrakVecie to:

    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku
      283
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie
      4
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach
      9
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kruszewie koło Ostrołęki
      4
    • Dogomaniaczka Pipi
      276
    • Fundacja dla Zwierząt Animalia z Poznania
      89


Recommended Posts

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iwona&Wiki'][FONT=Verdana]Tak. Radomsko.
Jak najbardziej - ja również na Radomsko!


[B]I dziękuje za te wszystkie soczyste nazwy moich okolic[/B]
[/FONT][/QUOTE]
oj biedaku w różowych okularach na nosie, jesteś tuż obok i serio nie widzisz tego wszystkiego co ta prosta kobieta ( sorry Pipi )bez wsparcia i silnych pleców org itp.???
OCZYWIŚCIE glosuje na PIPI :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']oj biedaku w różowych okularach na nosie, jesteś tuż obok i serio nie widzisz tego wszystkiego co ta prosta kobieta ( sorry Pipi )bez wsparcia i silnych pleców org itp.???
OCZYWIŚCIE glosuje na PIPI :)[/QUOTE]
Bo to jest tak, że każdy widzi to co chce. Iwona odwiedź kiedyś Pipi- jej wieś i okolice. Gwarantuję, że sto razy bardziej soczyste określenia będą się cisnęły na usta każdemu, kto jest wrażliwy na krzywdę zwierząt, więc sądzę, że Tobie również. Tylko to co tam się dzieje trzeba zobaczyc ma własne oczy...

[quote name='Iwona&Wiki']Tak. Radomsko.
Jak najbardziej - ja również na Radomsko![/QUOTE]
Nie ma to jak lokalny patriotyzm :roll:

P.S. Dziękujemy wszystkim za każdy głos oddany na Pipi i prosimy w imieniu jej zwierzaków o więcej :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Dziękuję za głosy i zaufanie, Wszystkim, którzy oddali na mnie głos. Jesteście kochani. Skrzydła mi rosną, jak pragne podskoczyć [/B]. Ale się dzieje [url=http://smajliki.ru/smilie-903092583.html][img]http://s15.rimg.info/e325d5243176908d29ebe873e89ec23d.gif[/img][/url]

Link to comment
Share on other sites

Pipi bardziej niż jakiekolwiek schronisko potrzebuje wsparcia. Dla niej (właściwie dla jej zwierzaków) to będzie realna pomoc. Ona nie dostaje, tak jak schroniska, pieniędzy za przyjęcie psa, nie ma żadnych możliwości zbierania pieniędzy, karmy etc...

Link to comment
Share on other sites

A ja na Radomsko... Oczywiscie doceniam takie osoby jak Pipi i to bardzo, ale Radomsko to moja własna szara rzaczywistość, to tutaj są psy które ja znam, często takie którym ja sam pomagałem i pomagam dalej więc po prostu nie moglem podjąc innej decyzji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...