Jump to content
Dogomania

Moniskaa

Members
 • Content Count

  1604
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Moniskaa

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/14/1994

Contact Methods

 • ICQ
  5775539

Converted

 • Location
  Brańsk/Białystok

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czytałam na innych forach, że na takie choroby dobry jest olejek waniliowy do pieczenia. Sprawdzał ktoś?
 2. Taks, mam pytanko, czy robisz jeszcze obroże i szelki na zamówienie? wg. konkretnych wymiarów lub użytkowania? ;)
 3. [quote name='dreag'][COLOR=#333333][FONT=Helvetica Neue]Mega pilne. Ktoś wywalił szczeniaka suczkę, ma 3-miesiące, mleczne ząbki. Kto może przygarnąć lub chociaż dać dom tymczasowy?? Biedna chodzi i płacze przy bloku, niedawno się pojawiła. Obok ruchliwa ulica, pewnie stamtąd przyszła "wysadzona" z auta. Marny jej los. Żyją wśród nas potwory bez uczuć. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Helvetica Neue]Tel. 507764557 [/FONT][/COLOR][/QUOTE] Może spróbuj wstawić na spotted Białystok? Tam jest bardzo duży odzew od ludzi.
 4. Jakby ktoś potrzebował "lepszych" zdjęć do ogłoszeń adopcyjnych to mogę porobić na terenie Bialegostoku :) Jestem amatorem ale ciągle się uczę. Zdjęcia oczywiście w formie wolontariatu. Portfolio na pw.
 5. Witajcie! Proszę o pomoc, fotografuję canonem 500d. Posiadam lampę Nissin Di622, jednak nie wystarcza mi np. w przypadku zdjęć w ciemnych miejscach. Lampa przy dłuższej pracy potrzebuje sporo czasu na "naładowanie". Szukam jakiejś lepszej lampy, może jest tu jakaś osoba która specjalizuje się w canonach i jest w stanie mi pomóc?:) Szukam lampy która będzie się spełniać np. na studniówkach i jest polecona przez kogoś;)
 6. [quote name='dreag']Moniskaa, a chciałabyś być kolejna karmicielką? ;) Nie ukrwam, że najbardziej nam brakuje obsługi sobotnio-niedzielnej, dałabyś radę? Jeśli tak, to podam Ci na PW mój nr telefonu i się umówimy, to Ci pokaże, bo sama nie trafisz chyba:).[/QUOTE] Ja ją podkarmiałam wcześniej ;) Tylko teraz zaczęły się studia i jeżdżę do niej nieregularnie.. Ze względu że jeżdżę na weekendy do domu to też nie zawsze mam jak, ale napiszę do Ciebie. Może uda mi się wrócić w niedzielę do Białegostoku:)
 7. A mógłby ktoś tutaj dokładnie napisać gdzie jest jej nowe miejsce? Bo rozumiem że już nie przy drzewie?
 8. Dziewczyny, wiem że to nie ten wątek ale jest tu dużo ludzi z Białegostoku to może mi coś poradzicie. Gdzie mogę tanio wykastrować kota w Białymstoku? Mam na myśli jakieś zaufane i sprawdzone lecznice a że jestem studentką to każdy grosz się liczy ;)
 9. [quote name='doris66']Jeśli dziewczyny ( Totojo i koleżanki ) zdecyduja się łapać sunię z ul. Andersa w Białymstoku to one mają pierwszeństwo do klatki. Jeśli nie, to chyba ja jestem nastepna w kolejce. Proszę dziewczyny o potwierdzenie co z łapanką na ul. Andersa w Białymstoku.[/QUOTE] Totojo zadecydowala ze nie bedziemy łapać suczki, więc jesteś następna:)
 10. [quote name='dreag']Jeśli chodzi o łapanie, to ja na ten temat już się wypowiadałam. Panowie z ochrony, mówili, że chcecie ją łapać na klatkę, nie wyprowadzałam ich z błędu, żeby nie było, że będziemy karmić i naraimy psów, jak mówił ten niemiły człowiek wcześniej.[/QUOTE] To ja już teraz nie wiem, łapiemy czy nie?
 11. [quote name='Maia']wpisałaś we Wtorek- wtorek, a co to za gość:P[/QUOTE] Chyba chodziło o totojo :D
 12. A jak myslicie lepiej postawić klatke-łapke i ją łapać czy niech żyje tak jak do tej pory żyła? Bo z tego co mówiła totojo to juz były próby łapania jej i nie wyszło bo przeniosła się w inne miejsce.
 13. Ja byłam w piątek i dzisiaj, zostawiłam jedzonko. Konkretnego dnia nie mogę podać kiedy będe zanosić jedzonko ale w miare możliwości postaram się przynajmniej raz w tygodniu :). Jak komuś uda się zobaczyć suczkę, zwróćcie uwagę czy nie ma wyciągniętych sutków. Bo tak właściwie to nie mamy pewności czy to suczka(?) czy pies.
 14. [quote name='Gosia.']Tak wyświetlają się, właśnie wczoraj myślałam o suni, zaglądałam do niej... dziewczyny i co dalej ? ja mogę dorzucić stałą jakby coś do DT . Szukajcie proszę ona jest taka ładna, szkoda jej tym bardziej właśnie, że to dziewczynka ...[/QUOTE] chcemy ją złapać, czekamy na klatke-łapke..
×
×
 • Create New...