Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na marzec wybrany - głosujemy na Radomsko!


Lemoniada

Twój kandydat do wygranej w KrakVecie to:  

662 members have voted

  1. 1. Twój kandydat do wygranej w KrakVecie to:

    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku
      283
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie
      4
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach
      9
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kruszewie koło Ostrołęki
      4
    • Dogomaniaczka Pipi
      276
    • Fundacja dla Zwierząt Animalia z Poznania
      89


Recommended Posts

W ankiecie Krakvetu Radomsko jest już zgłoszone na miesiac kwiecień do głosowania,
Dla mnie to jest oczywiste że mamy swoje miesiące ale zgłoszenie w Krakvecie powinno się
pokrywać ze zgłoszeniem na miau,
Wtedy miau i dogo decyduje o wspólnym kandydacie a a teraz zaczyna się zamieszanie.
W Radomsku też są koty nie tylko psy.


Toruń się wycofał z ankiety Krakvetu na miesiac kwiecień chociaż ktoś wcześniej go zgłosił.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mk999']W ankiecie Krakvetu Radomsko jest już zgłoszone na miesiac kwiecień do głosowania,
Dla mnie to jest oczywiste że mamy swoje miesiące ale zgłoszenie w Krakvecie powinno się
pokrywać ze zgłoszeniem na miau,
[B]Wtedy miau i dogo decyduje o wspólnym kandydacie a a teraz zaczyna się zamieszanie.[/B]
W Radomsku też są koty nie tylko psy.


Toruń się wycofał z ankiety Krakvetu na miesiac kwiecień chociaż ktoś wcześniej go zgłosił.[/QUOTE]


Nie, to niezupełnie tak. Dogo decyduje w swoim miesiącu o swoim kandydacie, a Miau przyjmuje to i głosuje na wybranego przez nas kandydata. Kwiecień to miesiąc Miau i oni wybiorą swojego wewnętrznego kandydata, a my po dostaniu info od nich kogo sobie wybrali na niego zagłosujemy na Krakvecie. I nieważne czy ktoś zgłosił na ten miesiąc jakiegoś dogomaniackiego kandydata na Krakvet, my głosujemy na wspólnego kandydata Dogo i Miau, ale wyłonionego w wewnętrznym głosowaniu na forum Miau.
Zasady są raczej proste, tylko trzeba je doczytać ;)

Link to comment
Share on other sites

Jakby tak było jak piszesz, to Toruń powinien być zgłoszony do ankiety wewnętrznej dogo a wystartował tylko w ankiecie Krakvetu i wygrał.
Spora część osób nie wie o ustaleniach miau i dogo .
Jeżeli ludzie widzą w ankiecie KrakVetu kilka zgłoszeń do głosują wg siebie na różnych kandydatów .
Nie kierują się naszymi ustaleniami,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mk999']Jakby tak było jak piszesz, to Toruń powinien być zgłoszony do ankiety wewnętrznej dogo a wystartował tylko w ankiecie Krakvetu i wygrał.
Spora część osób nie wie o ustaleniach miau i dogo .
Jeżeli ludzie widzą w ankiecie KrakVetu kilka zgłoszeń do głosują wg siebie na różnych kandydatów .
Nie kierują się naszymi ustaleniami,[/QUOTE]

mk999, ludzie pomagający zwierzętom są nie tylko na Dogo i Miau, ale na wielu innych forach itd. Mają prawo zgłaszać do ankiety Krakvetu jakie chcą schroniska, czy wolontariuszy i my na to nie mamy wpływu. I mogą głosować na kogo chcą.
A my jako dogomniacy powinniśmy trzymać sie swoich ustaleń ;)

Link to comment
Share on other sites

Ustalenia wewnętrzne (wyniki ankiety) dotyczą użytkowników forów Miau i Dogomania.
Są tylko zaleceniem.

Do ankiety Krakvetu może się/można zgłosić każde „schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom” .

Nie wszyscy zgłoszeni w Krakvecie są w ankiecie Miau (nie ma tylu miejsc w ankiecie, ankieta rusza 6-go, a KV przyjmuje zgłoszenia do 16-go ..)
Nie wszyscy działają na Dogomanii czy Miau, nie wszyscy użytkownicy wiedzą o ankietach , porozumieniach i zaleceniach.
Nie wszyscy są w stanie zaakceptować wybranego kandydata.

Przykre jest tylko kiedy ci co wygrali, między innymi dzięki porozumieniu, zapominają o kolejnych edycjach ankiety i innych potrzebujących.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila Proc']my tutaj dotrzymujemy zawartych ustalen[/QUOTE]

Ja nie neguję zasad i ustaleń.

Mnie chodzi o to że osoby które nie są z dogo czy miau oddają głosy na listę zgłoszeń w Krakvecie inaczej niż ustalenia.
Tak też było z Fundacją Warta Goldena i Toruniem. Wystarczy rozpowszechnić na FB.
Ja uważam że jeżeli zostało zgłoszone schronisko w Radomsku do ankiety Krakvetu na miesiac kwiecień to powinno się też znaleźc w ankiecie miau.
A tak ankieta miau swoje a ankieta Krakvetu swoje.

Link to comment
Share on other sites

mk999 zapytaj przedstawiciela schroniska w Radomsku o zgodę i zgłoś na Miau.
Zgoda jest potrzebna zgodnie z regulaminem wewnętrznej ankiety Miau.
Jak zmieścisz się w limicie 10-ciu zgłoszeń to Radomsko będzie w ankiecie .

Może wojna nie wybuchnie.

[SIZE=1]Do czarnego scenariusza brakuje mi ostatniego elementu (mam już: dwa podmioty z Torunia na KV, Koterię w miauankiecie, kandydata na Miau, którego nie zaakceptuje część Dogo, swieżą przegraną wspólnego kandydata i brak mi tylko zgłoszenia Radomska na Miau)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finetta']mk999 zapytaj przedstawiciela schroniska w Radomsku o zgodę i zgłoś na Miau.
Zgoda jest potrzebna zgodnie z regulaminem wewnętrznej ankiety Miau.
Jak zmieścisz się w limicie 10-ciu zgłoszeń to Radomsko będzie w ankiecie .

Może wojna nie wybuchnie.

[SIZE=1]Do czarnego scenariusza brakuje mi ostatniego elementu (mam już: dwa podmioty z Torunia na KV, Koterię w miauankiecie, kandydata na Miau, którego nie zaakceptuje część Dogo, swieżą przegraną wspólnego kandydata i brak mi tylko zgłoszenia Radomska na Miau)[/SIZE][/QUOTE]

Nie jest moim celem zgłoszenie schroniska z Radomska na miau do głosowania.
Po tak rozpowszechnionym głosowaniu na Radomsko i Toruń na FB i innych portalach w marcu różnie to moze być
z głosowaniem w kwietniu na miau a potem KraVecie.

Nie neguję zasad wspólnego głosowamia.
Nie taka była moja intencja.

Link to comment
Share on other sites

mk999 zapraszam cię do głównego wątku dotyczącego głosowania na krakvecie. tam są wszystkie zasady ;)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/203136-Krakvet-gt-Wygra%C5%82o-schronisko-w-Toruniu%21-%C5%BByczymy-smacznego"]http://www.dogomania.pl/threads/203136-Krakvet-gt-Wygra%C5%82o-schronisko-w-Toruniu!-%C5%BByczymy-smacznego[/URL]!

i posłuchaj teraz uważnie... osoby które nie są na dogo czy miau mają prawo zgłaszać na krakvecie kogo tylko chcą i głosować na kogo się im podoba... a czemuż by nie...? kim my jesteśmy że według ciebie mamy wszystkim rozkazywać na kogo mają głosować..?

ankieta wewnętrzna dotyczy tylko użytkowników forum dogomania i miau i nikogo więcej! w miesiącach nieparzystych dogomania robi ankietę wewnętrzną w której wybiera to schronisko na które dogo i miau będą głosować WSPÓLNIE na krakvecie!

a w miesiącach parzystych to miau robi taką ankietę. kogo w niej zgłosi to tylko i wyłącznie ich sprawa! -my się nie wtrącamy tylko na krakvecie głosujemy na tego na kogo oni zdecydują!

co z tego że na krakvecie ktoś zgłosił Radomsko..? Radomsko to raczej psi kandydat więc miau może go nie uwzglęniać w ich ankiecie i nikt nie będzie miał do nich pretensji. ty po prostu nie wiem po co łączysz te 2 ankiety skoro to są dwa odrębne głosowania...

mam nadzieję że wreszcie dotarło bo prościej już się nie da tego wytłumaczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finetta']mk999 jest też użytkownikiem Miau.
Może zgłosić kandydata do ankiety Miau, agitować za nim na forum i głosować w ankiecie.[/QUOTE]

więc zasady powinna znać.
zresztą ja nie pisałam bezpośrednio o niej tylko o osobach które NIE SĄ użytkownikami żadnego z w/w for.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finetta']Nie wszyscy zgłoszeni w Krakvecie są w ankiecie Miau (nie ma tylu miejsc w ankiecie, ankieta rusza 6-go, a KV przyjmuje zgłoszenia do 16-go ..)
[/QUOTE]
[quote name='mk999']Ja uważam że jeżeli zostało zgłoszone schronisko w Radomsku do ankiety Krakvetu na miesiac kwiecień to powinno się też znaleźc w ankiecie miau.A tak ankieta miau swoje a ankieta Krakvetu swoje.[/quote]
To nie jest tak,że najpierw zgłoszenia podawane są na Krakvecie,a potem w wewnętrznych ankietach dogo i miau decydują na kogo razem głosują tylko jest na odwrót. Użytkownicy tych for w zależności od miesiąca (raz dogo,raz miau) w wewnętrznej ankiecie na forum wybierają kandydata,który następnie jest zgłaszany do Krakvetu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...