Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na marzec wybrany - głosujemy na Radomsko!


Lemoniada

Twój kandydat do wygranej w KrakVecie to:  

662 members have voted

  1. 1. Twój kandydat do wygranej w KrakVecie to:

    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku
      283
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie
      4
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach
      9
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kruszewie koło Ostrołęki
      4
    • Dogomaniaczka Pipi
      276
    • Fundacja dla Zwierząt Animalia z Poznania
      89


Recommended Posts

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Nie wiem, czy tutaj mogę. To sukces, że tyle osób na mnie zagłosowało. Bardzo bym chciała wygrać, bo jak mam karmę, to wszystko inne jest dla mnie pikuś. Mam na myśli opiekę, pracę przy nich. Karma to podstawa. Jak jedzą, to i choroby się nie czepiają. Wtedy każdy grosz mogę przeznaczać na zabiegi, szczepienia, odrobaczenia. Zreszta po co ja to mowię. Wszyscy wiemy jak jest. Jeśli się nie uda, to i tak jestem wygrana, bo dla mnie świadomość, że tyle ludzi na mnie głosowało, jest na równi z wygraną.
[/B]
[B][SIZE="4"][COLOR="#ff0000"]Z całego serca mojego i każdego psiego i kociego Wielkie Dziękuję Kochani [/COLOR][/SIZE][/B][url=http://smajliki.ru/smilie-1067387175.html][img]http://s17.rimg.info/818e34877fc01763a227600ce398173e.gif[/img][/url] i proszę o jeszcze ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy reszta się ze mną zgodzi, ale w końcu 10zł to nie majątek...
Przyszło mi do głowy, że głos w tej sondzie powinien kosztować 10zł w przypadku głosowania na Organizację, która w ostatecznym rozrachunku nie wygrała. Po zakończeniu taka głosująca osoba popiera na Krakvecie tego, kto wygrał, a swoje 10zł przelewa na tego, na którego głosował tutaj. W tym momencie Pipi ma 76 głosów, czyli miałaby uzbierane 760zł jeśli przegra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Trzebaby tylko zrezygnować z sondy, a głosowanie prowadzić jawne i uzupełniać wyniki na bieżąco. Byłoby z tym trochę pracy, ale chyba warto.[/QUOTE]
Warto, warto- oby tylko wszyscy się zgodzili :)
rozi dobrze wymyśliłaś!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wg mnie głosowanie powinno być dobrowolne.. ktoś nie może komuś pomóc inaczej, bo go nie stać, jak właśnie oddając na niego symboliczny głos.
Jest wiele możliwości pomocy "sreberkom", czy zdobycia jakoś kasy - np. miss/mister dogo, Konkursy foto itp.
Co miesiąc na wątku KV jest dyskusja, że bardzo mało osób głosuje.. Głosowania są gdy trwa mocna agitacja.
Niedługo za wszystko trzeba będzie płacić...
Ja wiem o co Wam chodzi, ale to powinna być bezinteresowna pomoc, której coraz mniej na dogo..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='estrojek']Czy możesz mi odpowiedziec jak sie ma ta ankieta na ktora głosujemy w stosunku do oddania głowu na Krakvecie. Czy te głosy jakoś przechodza . Bo na Krakvecie glosowanie zaczyna od 16-go marca . A co z tymi glosami na DOGO?[/QUOTE]

[quote name='Bambino']Właśnie, miałam o to samo zapytać. Poza tym jeśli dziś napisałam na blogu Krakvetu, że oddaję głos na Skierniewice, to oni to uwzględnią, czy muszę po 16-tym się jeszcze logować?[/QUOTE]
To jest ankieta wewnętrzna. Na zmianę forum dogo i miau przeprowadzają wewnętrzne głosowania, by wyłonić najbardziej potrzebujący podmiot.
Po zakończeniu od 16 głosuję WSPÓLNIE na jednego, wybranego wcześniej kandydata.

Wpisanie się na wątku nie jest równoznaczne z oddaniem głosu. Trzeba kliknąć u góry w ankiecie zarówno tu jak i ja na KV.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...