Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na marzec wybrany - głosujemy na Radomsko!


Lemoniada

Twój kandydat do wygranej w KrakVecie to:  

662 members have voted

  1. 1. Twój kandydat do wygranej w KrakVecie to:

    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku
      283
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie
      4
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach
      9
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kruszewie koło Ostrołęki
      4
    • Dogomaniaczka Pipi
      276
    • Fundacja dla Zwierząt Animalia z Poznania
      89


Recommended Posts

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tytuł zmieniony :)

Dodam jeszcze, że bardzo nie w porządku wydaje mi się pisanie: "Dobrze by było, gdyby zwycięzca podzielił się z przegranym", "Tak, tak, niech się podzieli!". To powinno być tylko i wyłącznie dobrą wolą zwycięzcy, a takie posty to postawienie kogoś w niezręcznej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Randa']Jest już głosowanie w Krakvecie, trzeba się tam zalogować, żeby udział wziąć. Dlaczego tam również i Pipi jest zapisana na głosowanie.Czy wspólnie (głosami Pipi) mamy głosować na Radomsko, a na Pipi w maju-niech ktoś co wie o co biega napisze[/QUOTE]
W krakvecie trzeba zgłosić wszystkich kandydatów, dopiero wewnętrzna ankieta na dogo lub miau wyłania na kogo wszyscy wspólnie mają głosować gdy ruszy głosowanie na krakvecie

Link to comment
Share on other sites

Głos oddany na Radomsko :lol:.

Nie wszyscy chyba rozumieją zasady wewnętrznego głosowania na dogo, jest ono po to, by wyłonić kandydata na którego będą oddawać głosy wszyscy dogomaniacy, bez względu na to, na kogo oddali głos w wewnętrznej ankiecie.
Mam nadzieję, że kolejnym razem będziemy mogli wspólnie głosować by wygrała Pipi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']Tytuł zmieniony :)

Dodam jeszcze, że bardzo nie w porządku wydaje mi się pisanie: "Dobrze by było, gdyby zwycięzca podzielił się z przegranym", "Tak, tak, niech się podzieli!". To powinno być tylko i wyłącznie dobrą wolą zwycięzcy, a takie posty to postawienie kogoś w niezręcznej sytuacji.[/QUOTE]

Zgadzam się powyższym zdaniem.


Zagłosowałam na oficjalnego kandydata dogo i miau - Radomsko!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']

Dodam jeszcze, że bardzo nie w porządku wydaje mi się pisanie: "Dobrze by było, gdyby zwycięzca podzielił się z przegranym", "Tak, tak, niech się podzieli!". To powinno być tylko i wyłącznie dobrą wolą zwycięzcy, a takie posty to postawienie kogoś w niezręcznej sytuacji.[/QUOTE]
Bardzo niezręcznej, zważywszy ilość psów w Radomsku. Wygrana w przypadku Pipi to ogromna pomoc, a w przypadku Radomska to niewiele więcej, niż kropla w morzu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...