Jump to content
Dogomania

Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!


Nutusia

Recommended Posts

[quote name='benignus']Witam serdecznie wszystkich miłośników czworonogów:) Mam na imię Edyta.....już troszkę mnie znacie – dzięki Pani Magdzie:)

Dziękuję za kibicowanie Lupusowi i trzymane kciuki:) Do niedzieli jeszcze tak daleko……mam nadzieję, że Pan Dominik nie będzie bardzo surowy;) – wiem, że jest przeogromniastym wielbicielem Lupusa i na pewno chce by trafił on do odpowiedniego domu, do odpowiedniej osoby.

Czekamy zatem do niedzieli:)

„Wystarczy spojrzeć w ich oczy by zobaczyć to, czego szukamy całe życie: MIŁOŚĆ” …..to wszystko tłumaczy:)


Pozdrawiam cieplutko:)[/QUOTE]
Bardzo serdecznie witamy!Lupus jest dla wiekszosci z nas tu na watku bardzo wazny, od pocztku kibicujemy i pomagamy chlopakowi, dlatego prosze sie nie martwic o wizyte przed adopcyjna.
Serdecznie pozdrawiamy!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='benignus']Witam serdecznie wszystkich miłośników czworonogów:) Mam na imię Edyta.....już troszkę mnie znacie – dzięki Pani Magdzie:)

Dziękuję za kibicowanie Lupusowi i trzymane kciuki:) Do niedzieli jeszcze tak daleko……mam nadzieję, że Pan Dominik nie będzie bardzo surowy;) – wiem, że jest przeogromniastym wielbicielem Lupusa i na pewno chce by trafił on do odpowiedniego domu, do odpowiedniej osoby.

Czekamy zatem do niedzieli:)

„Wystarczy spojrzeć w ich oczy by zobaczyć to, czego szukamy całe życie: MIŁOŚĆ” …..to wszystko tłumaczy:)


Pozdrawiam cieplutko:)[/QUOTE]

Witamy serdecznie na wątku Lupiego :) i na dogomanii! :)
Dominik to mój małż i zjawimy się u Pani w niedzielę razem :) Proszę się nie obawiać - nie jesteśmy straszni ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za ciepłe przyjęcie :-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Kociabanda nie to miałam na myśli ;)

Jola oby to była ta moja druga połówka:) :) :)

Pokochałam Lupusa...i uwierzcie mi bardzo bym chciała dać mu ciepły dom, czas, troskę, miłość której nie zaznał w poprzednim domku.

Link to comment
Share on other sites

Móc...móc....móc....:) :) :) pewnie, że móc:)

Dzisiaj zwróciłam uwagę na....oczyska Lupusa. Zdjęcie leżącego biedaczyska pod płotem, przed zamieszkaniem w domu tymczasowym ( na początku tego wątku)...oczyska takie smutne. Zdjęcia kolejne, już po zamieszkaniu w domu tymczasowym, no i podczas sławnego maratonu;)...ogromna zmiana....to już są wesołe, radosne ślepka:) ....wiem, to zboczenie zawodowe;) hehehe

nie mam racji????? :)

Link to comment
Share on other sites

Wizyta przedadopcyjna dobiegła końca. Przyznam się Wam w ukryciu - nie spałam już od 3 z przejęcia :crazyeye: ....teraz już wiem, że niepotrzebnie:)

Njangu (Dominik) i Kociabanda2 (Kamila) są sympatyczni, życzliwi, konkretni, chętni do pomocy, dzielenia się psią wiedzą :) Bardzo miło nam się rozmawiało ....wskazówki, podpowiedzi - dowiedziałam się wielu ciekawych, nowych dla mnie rzeczy:)

Umówiliśmy się na piątek wieczór....przyjadą z Lupusem:multi::multi::multi:

Ciekawa jestem jak Lupus zareaguje na mnie i na nowy domek:) Będzie...musi być dobrze:) Na pewno dam z siebie wszystko:)

DZIĘKI ZA TRZYMANE KCIUKI :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...