Jump to content
Dogomania

KOSZALIN - MUMINEK. Mieszając chow-chowa z nowofundlandem - otrzymujemy... muminka;-)


kinga

Recommended Posts

też jestem , psiak super ! niestety DT nie moge zaproponować bo mam równą dziesiątke w domu ,no i odległość ale będę zaglądać i w razie co proponować do adopcji,bo u mnie też dużee psiaki głównie do adopcji ale akurat nie mam taaakiego kudłatego :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kado']Ja też:)

Muminio fantastyczny...Na tych zdjęciach taki ogromniasty jest:crazyeye:
Jaki plan działania?[/QUOTE]

Nie wiem jaki plan działania ma kinga i co ustali z Fundacją chow chow. Moim zdaniem info o Muminku powinno się znaleźć na: FB, NK, allegro i alegratce. Z pewnością Fundacja chow chow udostępni konto na datki dla Muminka. Można już zacząć zbierać pieniądze – jeśli nazbieramy mało będzie na karmę czy szczepienia, a jeśli sporo – Muminek będzie mógł przeprowadzić się do hoteliku.
Ruszę z ogłoszeniami jak tylko będę mieć więcej wiadomości na jego temat.
Może jakaś dobra cioteczka zrobi Muminkowi bazarek?

Link to comment
Share on other sites

o rany, ile gości na wątku :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
...bardzo z Muminkiem dziękujemy :loveu:.

Miałam dziś z Muminkiem widzenie;-),

pod schroniskiem moderowałam adopcję innego psa, któremu cudem udało sie uniknąc schroniska (BTW - był to 9-letni dog niemiecki, oddawany przez... właścicieli :-(. Zdarzył się po prostu cud - pies, stojacy przecież nad grobem, bo dla doga 9 lat to ho-ho, pojechał prosto do DS),
...więc postanowiłam koniecznie Muminka odwiedzić, jak już dog został przekazany z rąk do rąk.

uwaga - BYŁY młynki ogonem :loveu:
było czochranie na wyciągniecie dłoni przez kraty
było podstawianie się Muminka pod to czochranie, a to głową, a to klatę wypinał, a to grzbietem - a gdy kończyłam, to patrzył z wyrzutem: "no, jeszcze proszę!" - tym swoim przesmutnym wzrokiem.
było miętlenie mordy - uwielbiam chwytać za miękkie falfaste mordy, jeśli właściciel owej nie ma nic przeciwko - w tym przypadku nie miał :p
były nawet nieśmiałe próby w stylu: a może byśmy się pobawili? - ... tyle, ze nie było jak :shake:

Konkretów niestety nie będzie za wiele.
[U]Nie wiem[/U], jak do dzieci, do kotów i do innych samców (siedzi w boksie z suką).

[U]Napiszę, co wiem:[/U]

- oszacowany został na [B]ok. 3 lata[/B] ( tako orzekł wet, nie wiem, czy zaglądał w zeby, czy na oko), ale zęby ma bialutkie, mignęły mi takie, gdy usiłowałam mu podnieśc dziś fafle
- jest zdecydowanie [B]wielkości chow chowa, [/B]niuf to chyba był w dziesiątym pokoleniu wstecz
[B]-[/B] zdjęcia robiłam mu poprzez kraty boksu, z konieczności oddalając zoomem - nie ma w realu aż takiej strasznie muminkowej mordy, długiej i wiszącej, plus cienkich łapek - w rzeczywistosci ma całkiem przyzwoite proporcje
- ma [B]granatowy jęzor[/B] - potwierdzam ( i w tym momencie nasuwa mi się nieprzyzwoita myśl, ze to Mama Muminka miała skok w bok z... chowkiem?..:oops:)
- uszka niekopiowane, lekko kłapciate, ale małe i zgrabne
- w okresie linienia wokół głowy miał uwaga: RUDĄ grzywę ( na zdjęciach widać jej resztki) - wtedy to wyglądał! :loveu:
- oczyska - nadal te same :-(

obiecałam mu, ze jutro go odwiedzę, i ze znajdę mu dobry dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Muminek wedruje na stronkę adopcyjną benków na FB... jest przecudny!!!
Jak będę robiła ogłoszenia beniastym, zrobię i kilka Muminkowi... pzwolicie, że wykorzystam tekst z 1 postu?[/QUOTE]

...jak obiecałam : [URL="http://www.facebook.com/pages/Bernardyny-adopcje-Saint-Bernards-adoptions/122870101115744#%21/pages/Bernardyny-adopcje-Saint-Bernards-adoptions/122870101115744"]http://www.facebook.com/pages/Bernardyny-adopcje-Saint-Bernards-adoptions/122870101115744#!/pages/Bernardyny-adopcje-Saint-Bernards-adoptions/122870101115744[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...