Jump to content
Dogomania

PaulinaT

Members
 • Content Count

  6,046
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About PaulinaT

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  6415246

Converted

 • Location
  Poznań
 1. PaulinaT

  Psia moda by taks

  Fajny pomysł. Ja w sumie mam podobnie - po prostu przypinam dwie sucze po dwóch stronach długiej przepinanej smyczy i trzymam ją w środku. I jak jedną odpinam to druga zyskuje podwójną długość smyczy ale patent z rączką też super. Tylko, żeby się sprawdziła to muszą być psy podobnych gabarytów i podobnie się zachowywać na spacerze bo gdy miałam jeszcze moje moloski to On zawsze chciał być z przodu a Ona z tyłu... nijak nie szło ich na jednej smyczy czy rozdzielniku prowadzić... ;-)
 2. PaulinaT

  Psia moda by taks

  I moje dwie glizdy z szeleczkach taksóweczkach :) [attachment=3313:11437.attach]
 3. PaulinaT

  Psia moda by taks

  A to moja Layla w obróżce, która ma chyba ze 2 lata. Tak więc nie dość że piękna to jeszcze trwała :) [attachment=3311:11435.attach]
 4. PaulinaT

  Psia moda by taks

  Bezucha pilnująca wejścia do stajni - w szelkach made by taks :) [attachment=3266:11373.attach]
 5. PaulinaT

  Psia moda by taks

  No u nas utrzymanie się pieluszki utrudnia szarpejowy zakręcony ku górze ogon i luźna skóra. Niestety moja mała sika na tyle dużo (mimo badań nie wiadomo dlaczego - pije i sika jakby była mastifem...) że podpaska to zdecydowanie za dużo. Na razie przy pomocy bandaży i szelek udało mi się jakąś konstrukcję zrobić tylko psiaca jest tym oburzona i bardzo jej to przeszkadza. Czesto się kręci, zmienia miejsce spania, nie może zasnąć, sapie w nocy :( Mam tylko nadzieję że to nie będzie permanentne tylko uda się ją w końcu na lekach ustawić.
 6. PaulinaT

  Psia moda by taks

  Hm... szerpejka ok. 20kg, na razie przywiązałam pieluchę do szelek i w nocy się utrzymało, tylko laska jest wybitnie zdegustowana tymi ograniczeniami własnej swobody. Body to niezły pomysł, chyba się wybiorę do jakiegoś lumpeksu ;-) Dzięki za rady i nie zaśmiecam więcej wątku Taks :)
 7. PaulinaT

  Psia moda by taks

  Fantastyczny pomysł! Teraz zaczęłam się zastanawiać, czy i u mnie nie srawdziłby sie taki patent: moja sunia cierpi na nietrzymanie moczu od kilku lat, niestety jedne leki są coraz mniej skuteczne a innych nie może brać, gdyż źle się po nich czuła. Coraz częściej mam potrzebę zakładania jej pieluszki :( Niestety zjeżdża jej to ustrosjtwo a podwiązanej dookoła też czasem udaje jej się pozbyć. Chyba, ze ktoś ma opracowany inny sposób??
 8. PaulinaT

  Czarne Stado Podleśne

  Hej :) No to prawda, jakoś takoś zacięcie forumowe się u mnie wyczerpało... ;-)
 9. PaulinaT

  Czarne Stado Podleśne

  Oj a ja nie zaglądam już tu prawie i nic nie wiedziałam... :( Bardzo mi przykro. Zmianiają się te nasze stada... moje tez jakby inne. I tego co odchodzi tak bardzo brakuje, niezależnie od tego ile ich jeszcze zostanie. Pamiętam jak Cie odwiedziłam z dziewczynami. Wtedy Luśka dzikuska na poddaszu była a Abi cały wieczór szczekała na ropuchę co siedziała pod liściem... Niby tak dawno a jakby dopiero co. I zobacz dla ilu osób Darma była. A "była" to już jest tak wiele w stosunku do tego co miała zanim ją zaadoptowałaś. Trzymaj się cieplutko.
 10. Bazarek zakończony.

 11. gotuj się...do dobrych zakupów:smile:zalukaj cioteczko na bluzarek Plaskatych

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...0#post19130840

 12. PaulinaT

  Psia moda by taks

  A ja jednak powrócę do tematu obiegu wtórnego wyrobów Taks. I powiem krótko - mi sie to bardzo nie podoba. [quote name='AnIeLa']Setki na pewno nie ;) zdarza się,że ktoś sprzedaje obroże,które ma w domu/ nie tylko kupowane na bazarku/ sama kilka sprzedałam robiąc miejsce dla nowych :D[/QUOTE] A nie można po prostu starych oddać? Na nowy bazarek, na PwP, Fundacji jakiejś lub do schroniska? Taks szyje ogromnym z nakładem pracy ale też i sporym finansowym rzeczy na bazarki charytatywne. Nie w celach zarobkowych ale by pomóc. A drogie koleżanki i koledzy odsprzedają swoje by co? By nie stracić tych 10-20pln? To nie jest w porządku w stosunku do Taks. Sama miałam sporo taksówek, używam ich od lat ale nigdy nie wpadłabym na to, by je odsprzedawać.
 13. PaulinaT

  Tosia za TM, śpij maleńka :(

  Bardzo mi przykro :(
 14. Witam, proszę o opinie w powyższym temacie - czy wasze RR mają tendencję do gonienia zwierzyny? Czy tropią? Czy oddalają się w lesie? I czy ewentualnie łatwo można je odwołać? I drugie dodatkowe pytanie - czy znacie RR które sprawdzają się przy koniach jako towarzysze konnych wycieczek? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
 15. Jaki on jest piękny! Widać, że się dobrze czuje u Joaaa. Joaaa - gratuluję hoteliku!!!
×