Jump to content
Dogomania

Myszka.xww

Members
 • Content Count

  416
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Myszka.xww

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://myszeida.blog.onet.pl

Converted

 • Location
  Krakoff
 1. Myszka.xww

  Dogo weterani

  [quote name='PATIszon']Niezla suczka to ona byla przewd wojna . Teraz to ona jest stara doopa. :drinking:[/quote] a doopa tam. Stara rura sie mowi.
 2. Myszka.xww

  Dogo weterani

  [quote name='[email protected]']A Puma to ma teraz stringi z nogawkami, bo zima a ona stara jest. Ale nosi... i się nie wstydzi... bo niezła z niej suczka...[/quote] Hanka bez nogawek. Za to marki pampers :drinking:
 3. Myszka.xww

  Dogo weterani

  [quote name='[email protected]']I pić już nie potrafią, tak jak kiedyś się pijało. I PEŃCZOCH nie noszą.[/quote] a stringi to tylko na doopie, pod spodniami. Ze o cwokach nie wspomne.... :drinking:
 4. Myszka.xww

  Dogo weterani

  A co Wy wiecie o starym dogo :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking: I PPPPoniu :cunao:
 5. Myszka.xww

  Maleńki Neon już w nowym domu

  [quote name='maja jav']Ja tez pamietam co mowilam:shake: ,........ szkoda tego psa, nie sadzisz:shake:[/QUOTE] Owszem, szkoda, Mojej Mamie tez szkoda. Tym bardziej ma problem ze zbiciem cisnienia i uspokojeniem tykajacego tetniaka. I na tym sie w tej chwili skupiam. Moze jestem bez serca, moze umywam rece. Moze dogomania mnie nie zobowiazala, ale naprawde lubie swoja Mame.
 6. Myszka.xww

  Maleńki Neon już w nowym domu

  Mialam nie odpowiadac juz, ale jedno jeszcze tylko. Maja, prosze, nie klam. To ja dzwonilam i pamietam, co mowilam.
 7. Myszka.xww

  Maleńki Neon już w nowym domu

  [quote name='Amanita']Atosek przebywał w naszym żorskim azylu około miesiąca. Poznałam tego psiaka – maleńki, chudziutki, w kojcu wydawał się odważny, podchodził do krat, prosił o mizianie. Kiedy wyprowadzaliśmy go z kojca, jego odwaga gdzieś ulatniała – zamieniał się w maleńką, przestraszoną psią biedę. Pod koniec grudnia pies został wywieziony do schroniska w Mysłowicach. Uznałam, że w takiej sytuacji nie ma sensu szukanie domu dla niego. Ale inni wierzyli w cuda, więc nadal miała swoją aukcję na allegro. Któregoś wieczoru zadzwoniła do mnie starsza pani z pytaniem o Atoska. Interesowała ją wielkość, waga psa. Nigdy psa nie ważyłam, ale jak dla mnie mógł mieć około 3 kilogramów i tak też tej pani powiedziałam. Pani powiedziała mi, że jest po wylewie i że nie może dźwigać ciężkich rzeczy. Dodam tylko na swoją obronę, że nie powiedziała mi, ile wynosi ta waga maksymalna. Gdyby od razu mi powiedziała, że pies nie może przekraczać 3 kg, to albo nie poleciłabym tego psa, albo poprosiłabym kogoś, żeby go zważył. Rozumiem, że w tej sytuacji waga jest istotna – chodzi o zdrowie człowieka – ale nikt mi nie powiedział, że chodzi maksymalnie o 3 kg. Więc w takiej sytuacji rozumiem, że Pani ze względów zdrowotnych nie może zatrzymać Atoska – bo on waży 5 kg. Wieczorem ta pani zadzwoniła do mnie i powiedziała, że go nie chce, bo jest za duży. O.K. Rozumiem. Dodała jeszcze, że próbuje ją ugryźć, kiedy chce mu zapiąć smycz. Powiedziała jednak, że może u niej zostać jakiś czas i żebyśmy mu szukali domu. Później nastąpiło totalne pogorszenie – pies ugryzł panią, zdominował ją totalnie, obsikiwał mieszkanie,… To nie był po prostu ten pies, którego ta pani oczekiwała. Też rozumiem.[/QUOTE] Dziekuje, Amanita. Za chec szczerego wyjasnienia sprawy.
 8. Myszka.xww

  Maleńki Neon już w nowym domu

  [quote name='jotpeg'] ale [SIZE=5][COLOR=red]SKANDAL[/COLOR][/SIZE]!!!!! d[/QUOTE] Owszem. Skandal. Jak naprawde bylo - wiem ja, wie osoba, ktorej "wcisnieto" psiaka, naciagajac prawde mocno, jak przykrotka koszule oraz wie osoba, ktora pieska wyadoptowala. Teraz widze probe zrobienia potwora i sadysty z osoby, ktora sama mocno w tym wszystkim ucierpiala oraz przerzucenia odpowiedzialnosci za wlasne bledy na kogos postronnego. Bledy, w wyniku ktorych ucierpial pies. O ile rozumiem chec znalezienia psu domu, to nijak nie rozumiem braku pokory i odpowiedzialnosci za podjete przez siebie ryzyko. Bo to ryzyko, majac pelne informacje na temat adoptujacego, pomijac je i miec nadzieje, ze jakos to bedzie. Otoz, tym razem "jakos" to nie bylo. W efekcie pies wyladowal w schronisku, adoptujacy omal nie "wykitowal" a osoby, ktore nie maja zielonego pojecia, jak to naprawde wygladalo, pozwalaja sobie jawnie jezdzic po, bylo nie bylo, ofierze czyjejs niefrasobliwosci. Zawiodlam sie. Bardzo sie zawiodlam. BTW - dla jasnosci. Krakowskie schronisko zaproponowala osoba, ktora psa wyadoptowala. Pies zostal przekazany do schroniska dopiero po wyczerpaniu wszelkich innych mozliwosci, w momencie, kiedy sytuacja stala sie grozna dla zdrowia i zycia osoby adoptujacej. Wylew to nie jest byle sraczka. Jakos wolontariuszka Wroclawskiego schroniska umiala powidziec szczerze, ze nie wie. Bo nie wiedziala. Niniejszym dziekuje. Bardzo dziekuje. I tyle w tym temacie.
 9. Myszka.xww

  Główny wątek informacyjny

  [B][COLOR="DarkRed"]Termin nadsylania formularzy przedluzono do 16.11.2006[/COLOR][/B] Rownoczesnie koordynatorow prosimy o niepodliczanie glosow. Formularze powinny pozostac wylacznie z podpisami. Czarok.
 10. Myszka.xww

  Główny wątek informacyjny

  [B][FONT=Verdana]UWAGA!!![/FONT][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Termin [B]zakończenia[/B] zbierania podpisów – [B]31.10.2006 r[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Termin[B] nadsyłania [/B]formularzy z podpisami[B] – 10.11.2006 r[/B][/FONT][/COLOR] [B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=black][FONT=Verdana]Koordynatorzy są proszeni o nadesłanie dodatkowo:[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]- danych firm/osób, które nam pomagały i w jakikolwiek sposób przyczyniły się do realizacji akcji Ozzy[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]- danych ( imię, nazwisko adres) wolontariuszy, z którymi współpracowali i którzy wyrażą na to zgodę[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]- krótkiego sprawozdania ze swojej pracy ( co pomagało, co przeszkadzało, co w przyszłości należałoby zmienić lub usprawnić) z przebiegu akcji w swoim mieście/miejscowości[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Formularze podpisów i pozostałe informacje proszę przesłać na adres fundacji: [/FONT][/COLOR][B][U][COLOR=blue][FONT=Verdana]Fundacja EMIR, Oddział, ul.Słoneczna 4, 96-321 Żabia Wola[/FONT][/COLOR][/U][/B][COLOR=blue][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]- jeśli ktoś ma, to proszę też o materiały fotograficzne z Waszych działań na adres mailowy: [B][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/B][/FONT][/COLOR] czarok
 11. Myszka.xww

  Główny wątek informacyjny

  [B][COLOR=black][FONT='Courier New'][SIZE=3]Rozliczenie kosztów akcji[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][B][I][COLOR=darkgreen][FONT=Verdana][SIZE=3]Wpływy:[/SIZE][/FONT][/COLOR][/I][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [B]1. AFN [/B]– [/FONT][/COLOR][COLOR=darkred][FONT=Verdana]2900,00 zł[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] [B]2. Sponsor[/B] - [/FONT][/COLOR][COLOR=darkred][FONT=Verdana]1000,00 zł[/FONT][/COLOR] [B][COLOR=black][FONT=Verdana]3. K.P.Zduńska Wola - [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=darkred][FONT=Verdana]10,00 zł[/FONT][/COLOR] [B][COLOR=black][FONT=Verdana]4. T.G.Wrocław –[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=darkred][FONT=Verdana] 20,00 zł[/FONT][/COLOR] [B][COLOR=black][FONT=Verdana]5. E.A.J.K.Gdańsk –[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=darkred][FONT=Verdana] 100,00 zł[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] ___________________________________ [/FONT][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=black][FONT='Courier New']RAZEM – [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=darkred][FONT='Courier New']4030,00 zł[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][B][I][COLOR=darkgreen][FONT=Verdana][SIZE=3]Wydatki:[/SIZE][/FONT][/COLOR][/I][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [B]1. Druk[/B] - [/FONT][/COLOR][COLOR=darkred][FONT=Verdana]2892,13 zł[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] [B]2. Dodruk [/B]- [/FONT][/COLOR][COLOR=darkred][FONT=Verdana]769,00 zł[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] [B]3. Tonery[/B] - [/FONT][/COLOR][COLOR=darkred][FONT=Verdana]278,00 zł[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] [B]4. Wysyłka upoważnień[/B] - [/FONT][/COLOR][COLOR=darkred][FONT=Verdana]176,60zł[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] [B]5. Przesyłki kurierskie[/B] - [/FONT][/COLOR][COLOR=darkred][FONT=Verdana]2227,00 zł[/FONT][/COLOR] [B][COLOR=black][FONT=Verdana]6. Wysyłka upoważnień i materiałów ( II tura) –[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=darkred][FONT=Verdana] 225,43 zł[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] ____________________________________ [/FONT][/COLOR][B][COLOR=black][FONT='Courier New']RAZEM – [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=navy][FONT='Courier New']6568,16 zł[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT='Courier New'] [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT='Courier New']SALDO na dzień dzisiejszy wynosi [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=red][FONT='Courier New']MINUS 2538,16 zł.[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=red][FONT='Courier New'] [/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=black][FONT='Courier New'][B] [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][B]Musimy się też liczyć z kosztami materialnymi prawnika ( koszty dojazdów itp. – bez honorarium, którego Tanitka się zrzekła). [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT='MS Sans Serif'][/FONT][/COLOR] czarok
 12. Ula, jakby Ci sie udalo zdobyc jakies informacje, bylabym wdzieczna :)
 13. Czy moge prosic wiecej info o Laluni? Jak reaguje na dzieci? Na inne zwierzaki? Jaki ma charakterek? Ma jakies problemy zdrowotne? Jesli tak, to jakie?
 14. Myszka.xww

  Ozzy,wątek dotyczący ulotek, plakatów informacyjnych

  nastepnym razem prosze umieszczac post w stosownym ku temu watku. BTW- epitety typu "idiotka" sa nie do przyjecia.
 15. Myszka.xww

  Główny wątek informacyjny

  [B][COLOR="DarkRed"]Ze względu na to, że akcja nam się pięknie rozwinęła i mamy poparcie sporej części społeczeństwa, przedłużamy zbieranie podpisów pod petycją do [I]31 października [/I] . Zastrzegamy sobie możliwość skrócenia akcji jeśli takie będą głosy koordynatorów[/COLOR][/B] Czarok
×