Jump to content
Dogomania

Korabiewice - pod skrzydłami Vivy. Wolontariat, adopcje, ogłoszenia!!!


mala_czarna

Recommended Posts

[quote name='ata']Ja pierdziele.... super wątek......:agrue::nonono2:[/QUOTE]

Ata, to raczej przerażające. Wątek się rozmywa. Wyczyścić wątek,zero komentarzy choćby nie wiem jak wkurzały,irytowały, posty pańci zenobiusz. Nie widzimy, nie słyszymy,nie odpowiadamy.
Teraz trzeba zdwoić działania, siły, żeby korabiewickim zwierzakom szukać domów, zachęcać do adopcji itp. itd., oczywiście jak tylko to będzie możliwe i oby. Ewa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zenobiusz flores']To ciekawe .

Akurat wpis Waldka o tym, że pani Szwarc powinna być zamknięta w domu wariatów z gumowymi ścianami również nie umknął mojej uwadze :evil_lol: chociasż zniknął z wątku .

Może jeszcze polewać ją lodowatą wodą z węża , proponuję .:eviltong:[/QUOTE]

coby otrzeźwiała , jestem jak najbardziej za....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']osoby z dogo może dadzą radę skupić się na pomocy fizycznej dla zwolnionych z odsiadki? Jest jeszcze to - może ktoś mógłby pomóc w szukaniu domów dla psów, które te schronisko opuściły wcześniej?[/QUOTE]

Mogę pomóc w ogłaszaniu tych psiaków, podeślij mi proszę teksty i zdjęcia na [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Przed chwila rozmawialam z Powiatowym Lekarzem Weterynarii w Zyrardowie. Powiedzial, ze pani Szwarc w ciagu tygodnia jest zajeta kontrolami, ktorych ma teraz mnostwo, ale w rozmowie telefoniczniej z nim, potwierdzila, ze jak ktos przyjedzie w sobote zaadoptowac zwierze, to mu je wyda.... Nie wiem na ile to prawda i na ile sie sprawdzi w weekend, ale informacja wazna. Oby okazala sie prawdziwa /Agnieszka[/QUOTE]

Kochani, czyli rozumiem, że można ogłaszać, by ludzie się stawiali jeśli ktoś zainteresowany adopcją? Z zastrzeżeniem oczywiście skąd pochodzą informację i brak rękojmi za ich prawdziwość... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z Powiatowym Lekarzem Weterynarii - pani Magda Sz wczoraj podtrzymala w rozmowie z zastepca powiatowego wole wydawania psow w sobote. Tak wiec - schronisko powinno byc otwarte dla chetnych do adopcji :) Rownoczesnie pan Powiatowy przekazal mi, ze on nie wydal zadnej decyzji wstrzymujacej adopcje z jakiegokolwiek powodu, wiec argumenty, ktore czytalam m.in. na Ksiedze Gosci Korabiewic sa do luftu. Psiaki mozna brac, trzymamy kciuki za jutrzejsze adopcje :):):) /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Rozmawialam z Powiatowym Lekarzem Weterynarii - pani Magda Sz wczoraj podtrzymala w rozmowie z zastepca powiatowego wole wydawania psow w sobote. Tak wiec - schronisko powinno byc otwarte dla chetnych do adopcji :) Rownoczesnie pan Powiatowy przekazal mi, ze on nie wydal zadnej decyzji wstrzymujacej adopcje z jakiegokolwiek powodu, wiec argumenty, ktore czytalam m.in. na Ksiedze Gosci Korabiewic sa do luftu. Psiaki mozna brac, trzymamy kciuki za jutrzejsze adopcje :):):) /Agnieszka[/QUOTE]
A co z kotami? :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']a jak nie w tą to już w następną nie powinno być wymówek. A mam pytanie, czy istnieje jakaś szansa na pomoc osób z tego wątku dla psów opuszczających ten schron? Formalnościami zajmują się inne osoby i one wiedzą wszystko co powinny wiedzieć i jakie działania należy podjąć czy kontynuować, osoby z dogo może dadzą radę skupić się na pomocy fizycznej dla zwolnionych z odsiadki? Jest jeszcze to - może ktoś mógłby pomóc w szukaniu domów dla psów, które te schronisko opuściły wcześniej?
Przepychanki słowne nic tu nie wnoszą.[/QUOTE]

Dokładnie tak.... znam przynajmniej 3 psiaki, które sa z Korabiewic a dalej szukaja domów :( a na wątkach - puuuustki...

[quote name='koosiek']Mogę pomóc w ogłaszaniu tych psiaków, podeślij mi proszę teksty i zdjęcia na [email][email protected][/email][/QUOTE]

Juz Ci wysyłam dane do ogłoszen dla szczeniaka z Korabiewic. :)

Link to comment
Share on other sites

Mam zdjęć kilkunastu psów 'do adopcji' z Korabiewic. Zakładam, że większość jest aktualna, bo jeśli tylko przeżyły, domu nie znalazły na pewno...
Jeśli tylko rzeczywiście pani Magda będzie wydawać je do adopcji, oczywiście chętnie pomogę. (już raz szukałam im domu, a potem pani Magda zrezygnowała... :roll:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Dokładnie tak.... znam przynajmniej 3 psiaki, które sa z Korabiewic a dalej szukaja domów :( a na wątkach - puuuustki...



Juz Ci wysyłam dane do ogłoszen dla szczeniaka z Korabiewic. :)[/QUOTE]


[B]obraczus87 >>> wklej tutaj linki do korabiewickich psiaków[/B]
najwyższy czas przestać działać pufne przez tajne chociazby w tym przypadku
teraz im juz nic nie zaszkodzi a jedynie mogą zyskać , chociazby tym że stamtąd wyszły żywe i maja swój wątek na dogo i szukaja swojego domu
na swój sposób również pomoge

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]ostatniaszansa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16304044#post16304044"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
Ja slyszalam wersje, ze bloto, ale standardowo po prostu nie wychodzila z domu, a pracownicy udawali, ze nie widza ludzi pod brama... Panstwo w panstwie :-( /Agnieszka


I nic nie można z tym zrobić......:shake: no nie mogę........

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tak szczerze to ja nie spodziewałam się że to indywiduum M.Sz. zacznie zachowywać się normalnie i pozwoli na adopcje psów … nie wiem czym się kieruje , ma coś do ukrycia? :shake:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Przeciez to nie jest normalne !![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mnie osobiście zastanawia tylko duży luz który zobaczyłam na zdjęciach po kontroli[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Schronisko liczy powiedzmy ( teraz obecnie ?? ) c’ 300-400 psów tak ? Bo dokladnej liczby nikt nie zna ...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]A na fotkach w tym fotorep .. niżej , parę psiaków , w tle też niewiele,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]ale ja to już chyba spaczona jestem jak myślę o tym schronie i pozostałych tam zwierzakach …[/SIZE][/FONT]


[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zdjęcia z fotoreportażu zdjęcia nr 8 i 9 [/SIZE][/FONT]
[COLOR=#a42c25][FONT=Arial]Kontrola w schronisku pod Żyrardowem[/FONT][/COLOR]

[URL="http://polskalokalna.pl/galerie/galeria/kontrola-w-schronisku-pod-zyrardowem/zdjecie/duze,1405580,1"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://polskalokalna.pl/galerie/galeria/kontrola-w-schronisku-pod-zyrardowem/zdjecie/duze,1405580,1[/SIZE][/FONT][/URL]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]a oczy zwierzaka na zdjęciu nr 7 mnie rozwalają :placz:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[IMG]http://img708.imageshack.us/img708/892/oczka.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Dziś też nie można było adoptować zwierząt...[/QUOTE]
To jest jakaś paranoja.... Jak tvn będzie robił następny reportaż (oby nie zostawili tego tak), to niech wnikają. Niech przyjdą z ludźmi gotowymi zabrać psy i nagrają brak możliwości. Niech szanowny powiatowy "wet" raczy to dostrzec... Sama nie zadbam i komuś nie dam, średniowiecze!:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...