Jump to content
Dogomania

Ż-d nadal głodują i Mordowane są psy!OCALONE i Walczymy.Prosimy o DT dla BOLSA i ogło


Edi100

Recommended Posts

[quote name='jaanna019']Cioteczka Anna J. nie ma nic przeciwko ;) sama wiesz co pilniejsze.[/QUOTE]
Dziękuje za wyrozumiałość:):)
KropkaKropka załatwiła swojego kolegę z autem:) i zawiozłam maluszki do cioteczki:)Jak dobrze mieć taką dużą i obrotną córkę;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aparat miałam schowany w torebce, dlatego taka dziwna perspektywa. To jest wejście nasze tak i akcja łapania szczeniaków:

[video=youtube;b-LcpK_xbM4]http://www.youtube.com/watch?v=b-LcpK_xbM4[/video]


A to już sama rozmowa ze starą:angryy:

[video=youtube;7cZMvWvZbm8]http://www.youtube.com/watch?v=7cZMvWvZbm8[/video]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Wszystkim trzem zrobiłam Allegro (dwa osobne). Może nie jest najpiękniejsze, bo nie mam wprawy, ale jest :) Bezę ogłosiłam po imieniu, dwie pozostałe bezimiennie. Chyba że już zostały nazwane, to poprawię.[/QUOTE]
dziękuję za allegro:):)
Nie imion nie mają. Może jakieś propozycje?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciemnaczekolada']A na jakim foto :) ?
Poszukuję małego szczeniorka do DT, któremu mogę dać na moment i znajdę mu dom stały :)[/QUOTE]

Szczeniaczki z foto na poczatku watku sa juz zabrane od baby:
Beza - u Edi100 - na dt
dwie suczki bezimienne - u xmatrix - na dt

ZOSTALY do zabrania:
- dwie suczki szczeniaczki ( podobne do tych co na foto na str.1 bo chyba ten sam miot )
- poraniony piesek - owczarkowaty
- mala sunia
- trzy kotki
Jesli nic nie pokrecilam;) to Edi szuka dt wlasnie dla tych co maja byc zabrane od baby;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia-s']Szczeniaczki z foto na poczatku watku sa juz zabrane od baby:
Beza - u Edi100 - na dt
dwie suczki bezimienne - u xmatrix - na dt

ZOSTALY do zabrania:
- dwie suczki szczeniaczki ( podobne do tych co na foto na str.1 bo chyba ten sam miot )
- poraniony piesek - owczarkowaty
- mala sunia
- trzy kotki
Jesli nic nie pokrecilam;) to Edi szuka dt wlasnie dla tych co maja byc zabrane od baby;)[/QUOTE]
Nic nie pokręciłaś, dokładnie tak jest:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Edi100 jak ja ci zazdroszczę tego twojego mądrego, dobrego, walecznego dziecka:loveu:
KropkaKropka mama powinna pękać z dumy, że ma tak cudowną istotę za córkę.
Mnie normalnie duma rozpiera, choć tyś cudze dziecko, to jednak takie "nasze" dogomaniackie:loveu:[/QUOTE]
Dumnam, dumnam:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olivetshka']To w takim razie powiedzcie mi które psiaki mogłabym ogłaszać. Te wszystkie 3 sunie na DT?
One mają allegro, widziałam - a reszta ogłoszeń jakakolwiek jest, czy nie bardzo?[/QUOTE]
Mamy jeszcze fotkę tej sunieczki, mamy maaluszków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Mamy jeszcze fotkę tej sunieczki, mamy maaluszków.[/QUOTE]
A nie lepiej najpierw mamę babie zabrać i dopiero po przeglądzie ogłaszać? Chyba bezpieczniej, co?... To ta Muszka z filmiku pewnie...
Czyli w razie "w" jakie psiaki potrzebuja ogłoszeń? Tekst taki, jak na allegro widnieje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olivetshka']A nie lepiej najpierw mamę babie zabrać i dopiero po przeglądzie ogłaszać? Chyba bezpieczniej, co?... To ta Muszka z filmiku pewnie...
Czyli w razie "w" jakie psiaki potrzebuja ogłoszeń? Tekst taki, jak na allegro widnieje?[/QUOTE]
Nie widziałam allegro niestety. Podasz link?:)
Najpilniejsze to szczeniaki.
Edit Ups, już widzę:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...