Jump to content
Dogomania

Bałuty, pies zamykany w kojcu, sam na działce!!! MA DOM


Marycha35

Recommended Posts

Iluchna jaką resztę??? Reszta jest milczeniem;)
Nie wim ło co się Paniusi rozchodzi:)!!!!
Edit:
Ludkowie kochani pięknie dziękuję za podpowiedź, że oto nasz Lucuś to psiak może być rasowy!!!! Ja mu tak zawsze per biduś, bida bałucka...Dać chłopu, gów....nie zegarek;)

Link to comment
Share on other sites

Jak ma się już cholernie trudne włosy to o 22 już trza je zacząć myć, żeby rano nie obudzić się z szopą na głowie ;)
Pomysł podpitolenia ok, ale nie w 1-2 osoby, bo przecież jak sama Marycha pisała Lucer już raz jej spierdzielił, to co, teraz nagle będzie do nas pałać miłością? A znowu jak weźmiemy mu zarzucimy na łeb smycz na zacisk to może zacząć być agresywny....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borówka16'](...) A znowu jak weźmiemy mu zarzucimy na łeb smycz na zacisk to może zacząć być agresywny....[/QUOTE]
To to można między bajki włożyć. Krótko mówiąc - sięęę nie uda to i o efekt ryzyka sięęę nie martwię. ;-)
Taki numer nie przejdzie, duży, płochy pies to jedno, a że nie jest sparaliżowany i zmysły mu działają poprawnie to drugie. ;-)

Link to comment
Share on other sites

cześc dziewczyny słuchajcie mnie się wydaje ,że chyba trzba by ich /"właścicieli"/ schlac w cztery ......może za wódę go sprzedadzą ? mogę sponsorować na 2 litry co Wy na to ?Czy psinka na smaczki nie da się obłaskawic ? a może lubi wskakiwac do auta ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bejasty']cześc dziewczyny słuchajcie mnie się wydaje ,że chyba trzba by ich /"właścicieli"/ schlac w cztery ...... (...)[/QUOTE]
Może ja czegoś nie doczytałam ale brakuje mi info, że obecny właściciel psa tankuje, z kolei wspomniana na wątku pani na rauszu nie ma nic do gadania.
Borówko ale po co rozważać rzeczy nierealne? ;-)
Sunia z cieczką pomysł dobry albo ciuch, rzecz, powycierana o taką suczkę, chociaż to zaledwie przygrywka do łapania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Iluchna jaką resztę??? Reszta jest milczeniem;)
Nie wim ło co się Paniusi rozchodzi:)!!!!
Edit:
Ludkowie kochani pięknie dziękuję za podpowiedź, że oto nasz Lucuś to psiak może być rasowy!!!! Ja mu tak zawsze per biduś, bida bałucka...Dać chłopu, gów....nie zegarek;)[/QUOTE]

to co na samym dole mojego posta napisałam :evil_lol: Wariatka, ale kochana :-)
Mam nadzieję że w końcu psinka pozna prawdziwe życie w cudownej rodzinie :-)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red]sory że offam ale muszę[/COLOR]:(:( [COLOR=red][B][U]szukamy ratunku dla porzuconego ślepego szczeniaka Puchatka[/U] [/B][/COLOR]:( wejdź, zobacz, może coś pomożesz?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208590-P-ce-Puchatek-niewidomy-szczeniak-wyrzucony-na-ulic%C4%99!Potrzebny-DT-i-kasa-na-diagnoz[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ludziki zajrzyjcie proszę do Piechci, na wątek, dwa śliczniaki tam:)
Co do Lucerka rozmawiałam z Dorciaj i lepiej to załatwić porządnie. Więc raz jeszcze Kuzyna postaram się namierzyć, wrrr!!!!!! Jak go dopadnę to mu powiem jak w dowcipie: wsadź se w dup....tę patelnię! ;) Znacie? Idzie zajączek lasem i denerwuje się, bo musi pożyczyć patelnie, którą ma tylko Niedźwiedź. I tak idzie do domku Niedźwiedzia i układa sobie prośbę, raz tak, raz inaczej, dociera, puka w drzwi i mówi: Wsadź se......;)

Link to comment
Share on other sites

marycha cel uświęca środki w tym wypadku gejsza,karateka może flacha w kieszeni ......O której masz to podejscie bo cały dzień kciuków nie utrzymam i łapki też bedą potrzebne ale o czasie wszystkie siły będą z TOBA !
Czy nie macie jakiegoś gołębiarza w gronie znajomych ? myślę ,że tak jak my psie świrki tak gołębiarz gołębiarzowi mógłby przetłumaczyć ,że pies straszy ptaki, może je zarazić jakąś chorobą i inny bajer ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...