Jump to content
Dogomania

Bałuty, pies zamykany w kojcu, sam na działce!!! MA DOM


Marycha35

Recommended Posts

on jest głodny, to duży pies, nie wierzę, że dziad mu daje odpowiednią karmę, zaraz mu się zdrowie sypnie:/ Marysiu ja wiem, ze Ty dla niego wszystko co można robisz, ale odetchnę jak usłyszę, że Lucer zdecydował się wyprowadzić stamtąd, rozstał sie z dziadem, którego i tak nie obchodzi i wybrał lepsze życie, a o pomoc poprosił Ciocię Marysię:) i najlepiej, ze ma cudowny domek, gdzie jest rozpieszczany!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki dzisiaj byłam, powęszyłam trochę. Okazuje się, że psiak jest dokarmiany przez innych ludzi też. Często jest wypuszczany na godzinę, półtorej około 10:00, bryka po działce. Wtedy jedna Pani, z którą dziś gadałam go dokarmia regularnie! Została obsztorcowana przez kolesia za to, bo on psa karmi przecież. Pani spokojnie pogadała z kolesiem, że ona tak psy lubi, poczarowała i koleś coś bąknął, że już dobrze, ale pies jest karmiony Pani powiedziała mi, że Lucerek jest też wypuszczany na noc, na działkę. W pozostałych godzinach najczęściej siedzi w kojcu:( Nie wiem oczywiście czy te info są coś warte, ale Pani była raczej miła i wiarygodna, choć taka lekko też bałucka.....W tych godzinach, w których ja się pojawiam nie widuję Lucerka, jeśli to bardzo rzadko i raczej chodzącego smutno po działce. Siatka nadal szczelna:(
Za to pieprzone gołębie kwitnące!

Link to comment
Share on other sites

Hei Lucerku szepnę Ci na uszko,
Wiele osób tu zagląda bo jesteś nasze serduszko.
Ciągle wszyscy myślą sobie
W jaki sposób można pomóc Tobie.
Chciałoby się już i teraz ulżyć Tobie
Lecz sposobu ciągle nie ma każdy myśli: i co zrobię ???
Jednak wierzę że uda się coś wymysleć i zmieni się Twoja dola
Bo po to są jeszcze Ludzie prawdziwi, żeby pomóc, taka nasza rola

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...