Jump to content
Dogomania

sylwiaso

Members
 • Content Count

  7,113
 • Joined

 • Last visited

About sylwiaso

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Łowicz
 • Interests
  zwierzęta i podróże

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. [quote name='margoth137']Witaj Kruczuniu;)[/QUOTE]Witamy z rana naszą ciocie margoth:buzi::buzi:
 2. [quote name='Ewa Marta']Górkowicze z Ursynowa wpłacili kolejne zebrane pieniądze na konto hoteliku:-) Czy mnogłabyś Sylwiaso potwierdzić wpłynięcie 280 zł na konto Kruczusia? Czy te pieniądze będą rozliczane razem ze zbieranymi na niego deklaracjami? Chciałabym coś odpowiedzieć ludziom, którzy nadal pamiętają o tym psiaku.[/QUOTE]Dziękujemy serdecznie za wpłatę 280zł mocno ściskamy z Kruczusiem wszystkich Górkowiczów z Ursynowa,którzy nie zapomnieli o Kruczuniu:buzi::buzi::sweetCyb::iloveyou::iloveyou:
 3. I dla cioci iwna buziole wpłata 20zł doszła:buzi::buzi:
 4. [quote name='teresaa118']Zaplacone za czerwiec. A ciocie kiedy poplaca swoje rachunki u sylwiaso?[/QUOTE]Zapłacone za czerwiec 40zł od Nexia i cioci:buzi::buzi:
 5. [quote name='AGA35']Przyspieszamy jak możemy , postaramy się nadrobić szybciutko kwiecień i być na bieżąco[/QUOTE]Dziękuję!:loveu:
 6. Dziękuję ciociu Izuniu za pomoc!dziś dam znać ile do zapłaty.Dziękuję cioci Iljova za pamięć o Bisiu,są dni kiedy Bisiolek czuje się słabiej to widać ,zwłaszcza rano jak spojrzę na niego jak śpi to wydaje mi się,że nie oddycha i go dotykam z ręką na sercu.Buziole dla wszystkich.
 7. [quote name='Ewa Marta']Pewnie, że trzeba rozmawiać:-) Kruczek wygląda na bardzo szczęśliwego. Ma swoje miejsce, którego pewnie według niego pilnuje. Ma Ciebie Sylwiaso i ma inne psy. Ogrodzony teren, na którym mieszkał już nie istnieje. Płot zdemontowany i nie byłoby żadnej szansy, żeby tu mógł mieszkać:-( Nie wszystkim mieszkańcom podobało się to, że biega luzem niestety...[/QUOTE]Panie.które go dokarmiały kupują mu bardzo dobrą karmę Royala i odwiedzają go sukcesywnie.Kruczuś troszkę zmężniał nie jest już grubaskiem wydaje mi się,że ta karma poprawiła mu trawienie.Jest szczęśliwy to cudowny psiak!!!:loveu::loveu::loveu:
 8. [quote name='AGA35']Dziś zrobiłyśmy przelew za marzec 200 zł. Sylwiaso mam ogromną prośbę żebyś raz w miesiącu zrobiła nam zestawienie wpłat . Przepraszam ale nie będę się juz boksować z memory. dlatego żeby było rozliczenie kompletne to niestety musze cię o to prosić ;-([/QUOTE] Nie ma problemu zrobię jak umiem,żeby było wszystko widać!
 9. [quote name='margoth137']nie da cioci zabaweczki!! Przepiękny psiak:) od razu mi się humor poprawił na widok Kruczusia i ciocinego głosu:)[/QUOTE] ciociu margoth moje dzieci mi stale mówią mamo wszyscy będą się z ciebie śmiać tak rozmawiasz z psiakami!a ja na to nie zwracam uwagi kocham je wszystkie i wiem,że one mnie rozumieją.
 10. [video=youtube;5WONVY2Cs8o]http://www.youtube.com/watch?v=5WONVY2Cs8o&feature=youtu.be[/video]
 11. [quote name='majqa']Sylwio, potwierdź proszę, czy doszły leki.[/QUOTE]Izuniu doszły bardzo przepraszam! Dziękujemy, jutro pojadę z Bisiem do weta.posłucha mu serducho dziś rano dziwnie mi pokasływał,ale pomyślałam,że może coś w gardle mu przeszkadza,ale jak powtórzyło się to i wieczorem to już nie będę czekać!Jutro p.doktor podejmie decyzje jak mu podawać karsiwan.
 12. Izuniu wystarczy zobaczyć fotki nic już nie piszę......tylko wstawię:modla::klacz::buzi::sweetCyb::angel::angel::angel::calus::iloveyou::iloveyou::iloveyou::B-fly::B-fly::B-fly::Rose::Rose::Rose::terazpol:To wszystko dla Ciebie.
 13. Pozdrowienia ślemy z "lasku"widać i słychać,że cała ekipa ma się dobrze!bardzo się cieszęęęę......
 14. sylwiaso

  zapomniany Aramis znalazł cudowny dom

  Wielkie szczęście fotki cudne!Aramisiu wszystkiego najlepszego od cioci i psiaków z "lasku"P.S.jak sobie przypomnę skąd zabrałam Aramiska i Portoska jaka była jego droga do wolności to nie mogę w to wszystko uwierzyć!Dziękuję nowemu domku z całego Serca za Aramiska.
 15. Dostałam pieniązki za luty Dziękuję
×