Jump to content
Dogomania

Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie


ifka

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przepraszam za offfa,ale moze jakiemus psu to pomoze,
jesli ktos chcialby plakat reklamujacy adopcje psiaka
zapraszam na bazarek plakatowy:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy.-do-13.01-godz.-21"]http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy.-do-13.01-godz.-21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

zapraszam na zakupy pieknych bransoletek . Pieniądze pokryja dług naszej kami : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221068-W-srebrze-czerni-lila-i-fiolecie_-pi%C4%99kne_nowe_r%C4%99czna-robota_BRANSOLETKI-_Kami_-20.1?p=18393604&posted=1#post18393604"]http://www.dogomania.pl/threads/2210...1#post18393604[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zapraszam serdecznie na wątek suń z okolic Bielska
Trzy sunie ze względu na ciężką sytuację właścicielki Eli potrzebują pomocy i nowych domów!

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/221382-wysterylizowane-m%C5%82ode-suczki-potrzebuj%C4%85-pomocy"]http://www.dogomania.pl/threads/221382-wysterylizowane-m%C5%82ode-suczki-potrzebuj%C4%85-pomocy[/URL]!


i bazarek:


[url]http://www.dogomania.pl/threads/221650-Figurkowy-bazarek-na-karm%C4%99-i-opiek%C4%99-suczek-Pani-Eli-do-31.01.2012-do-24-00[/url]

Edited by buniaaga
Link to comment
Share on other sites

Rzadko kto tu już zagląda. Nic dziwnego skoro tak mało wolontariuszy dogomaniaków z Bielska działa na rzecz zwierząt. Goscie odwiedzający watek tez zniknęli.
Ruda ma znowu szczeniaki. Ukryła je jak poprzednio pod domkiem na działkach. Podkopała sie. Wiemy juz gdzie są, ale nie mamy pojęcia co dalej. Z Rudą to jest niekończąca sie historia jak widac. Miot za miotem.Cięzko to opanować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Rzadko kto tu już zagląda. Nic dziwnego skoro tak mało wolontariuszy dogomaniaków z Bielska działa na rzecz zwierząt. Goscie odwiedzający watek tez zniknęli.
Ruda ma znowu szczeniaki. Ukryła je jak poprzednio pod domkiem na działkach. Podkopała sie. Wiemy juz gdzie są, ale nie mamy pojęcia co dalej. Z Rudą to jest niekończąca sie historia jak widac. Miot za miotem.Cięzko to opanować.[/QUOTE]


Jak wiecie ,gdzie są szczeniaki,to jest nadzieja...tylko wymaga to czasu i własnego zaangażowania.....
Albo przypilnować,jak Ruda wchodzi do szczeniaków i w miejscu wejścia przystawić wejście do klatki....albo chociaż przy domku postawić klatkę z jedzeniem...Zresztą,kazdy inny pomysł wart rozważenia..
Do szczeniaków,to ona bedzie wracała...i gdyby tylko udało sie to wykorzystać...

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem dlaczego w decydującym momencie oddałyście klatkę-łapkę przed rozwiązaniem Rudej...No ale jeżeli doris66 stwierdziła, że na nic tu klatka, bo ona wie że Ruda nie da się złapać, to nie wiem co dalej, jesteście na miejscu, wiecie lepiej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Randa']Nie rozumiem dlaczego w decydującym momencie oddałyście klatkę-łapkę przed rozwiązaniem Rudej...No ale jeżeli doris66 stwierdziła, że na nic tu klatka, bo ona wie że Ruda nie da się złapać, to nie wiem co dalej, jesteście na miejscu, wiecie lepiej...[/QUOTE]


Tak zdecydowałyśmy,bo zamiast Rudej łapały się inne psy i dewastowały klatkę,a
Ruda nie pojawiała się w miejscu wystawienia klatki jej teren ma zasięg ok 5km czasami widać ją nawet po Proniewiczami.
To nie taka łatwa sprawa jak się wydaje.

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie twierdził, że łatwa sprawa, ale wygłodzona Ruda w sytuacji oszczenienia dawała jakąś szansą złapania ....teraz kolejny raz musicie szukać szczeniaków i czekać na kolejną cieczkę, chyba, że macie inne pomysły....
Wiadomo było, że w klatkę będzie się łapało przy okazji Rudej, co popadnie i że schwytane zwierzaki będą się w klatce miotać i próbować ją niszczyć ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Randa']Nikt nie twierdził, że łatwa sprawa, ale wygłodzona Ruda w sytuacji oszczenienia dawała jakąś szansą złapania ....teraz kolejny raz musicie szukać szczeniaków i czekać na kolejną cieczkę, chyba, że macie inne pomysły....
Wiadomo było, że w klatkę będzie się łapało przy okazji Rudej, co popadnie i że schwytane zwierzaki będą się w klatce miotać i próbować ją niszczyć ...[/QUOTE]

Dawała taką samą szansę jak teraz 50 na 50 .
Ja nie mogłam pozwolić na dewastacje klatki nie stać mnie na jej odkupienie.Szczeniaki Rudej już znalezione.Plan złapania jest potrzebna jedynie pomoc fizyczna bo we dwie osoby nie damy rady,dlatego o tym piszemy a nie po to żeby pogadać sobie co by było gdyby...

Ps.Pipi dzięki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Randa']Nie rozumiem dlaczego w decydującym momencie oddałyście klatkę-łapkę przed rozwiązaniem Rudej...No ale jeżeli doris66 stwierdziła, że na nic tu klatka, bo ona wie że Ruda nie da się złapać, to nie wiem co dalej, jesteście na miejscu, wiecie lepiej...[/QUOTE]
Randa nic o Rudej nie wiesz, kompletnie nie znasz jej psychiki, nie wiesz jak się zachowuje w ekstremalnych sytuacjach, ale łatwo ci przychodzi wydawanie opinii i krytykowanie innych. Co tym razem ci nie pasuje?
Ja znam te sukę bardzo dobrze, pewne jej zachowania są dla mnie do przewidzenia dlatego byłam pewna, ze ona do klatki nie wejdzie.Zreszta klatka była rozstawiona około 3 tygodni w różnych miejscach na terenie przebywania Rudej.
Oddałysmy klatkę, i dzięki temu złapała się sunia z jednostki wojskowej.
To, że zrobiłysmy coś co było nie po twojej mysli, nie oznacza że zrobiłyśmy źle. Nadal uważam , ze oddanie klatki to była jedyna słuszna decyzja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Randa']Odwiedziłam i napisałam swoje zdanie,że ,,nie rozumiem" i ,,że wiecie lepiej na miejscu". Chyba po to watek jest, żeby każdy pisał, co myśli.[/QUOTE]

Szkoda tylko, że nie wszyscy mają równe prawo do wypowiadania się.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, klatka będzie - Pipi może trikolorkę z jednostki 'przerzucić' do drugiej klatki. dla wszystkich jest chyba oczywiste, że skoro znalazłyście Rudą ze szczeniakami, to nie ma mowy o żadnej kolejce i czekaniu, tylko sprawa jest priorytetowa.

jak się dotrze do szczeniąt, to można spróbować łapać Rudą 'na dzieci', okrutne to, wiem, ale jest jakaś szansa, że się na to złapie.
jakbyście łapały w weekend, porozmawiam z moim Grzesiem, może uda nam się przyjechać i Wam jakoś pomóc.
jest jakaś szansa, że jak Ruda gdzieś odejdzie, to jakaś bardzo szczupła osoba może wczołgać się i wydostać z pod altanki szczenięta? jak duża jest ta nora?

Link to comment
Share on other sites

Nora jest bardzo wąska. Na zdjęciu może to inaczej wygląda ale w rzeczywistości tylko ręka tam sie zmieści. Na dzień dzisiejszy nie wiemy nic, nawet nie wiemy ile jest szczeniaków. Jedzenie pozostawiane znika , ale śladów mało. Stąd wniosek, ze ona tam z małymi cały czas siedzi.
Wszystko będziemy robić w sobote, bo po pracy jest juz za ciemno. Na dziakach nie ma oswietlenia.

Link to comment
Share on other sites

a nie wiecie czyja jest ta altana? właściciel zgodzi się na zerwanie podłogi w zamian za zwrot kosztów albo naprawę? i tak jest styczeń, więc z altany nie korzysta

Edit: może gdyby udało się zagrodzić drogę wyjścia Rudej, podać wcześniej jakiś magiczny środek na uspokojenie w jedzeniu (nawet ten, który dostała trikolorka z jednostki), zerwałybyśmy deski, zapakowały Rudą w siatkę, a potem do klatki...

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że jedyne rozwiązanie to łapać na dzieci. Tylko jak te dzieci wyciągnąć? Trzeba by rozkopać ten otwór, teraz ziemia zmarznięta, kilof potrzebny. Jakby rozkopać na tyle żeby ktoś chudy wcisnął się do połowy to podbierakiem maluchy powinien wygarnąć. Krucho u mnie z czasem i transportem to mogę tylko sobie pogadać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...