Jump to content
Dogomania

kaszanka

Members
 • Posts

  2867
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Biography
  kobietą
 • Location
  Białystok

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kaszanka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. [quote name='Kapelusz']Ja jeszcze wrócę do tematu sterylizacji. Za wszystkie płacicie. Na Zielonogórskiej można zrobić za darmo sterylizacje psów właścicielskich. Przychodzicie na własne nazwisko sterylizacja i jest psiak wysterylizowany za darmo. Ja wcześniej zaczęłam rozmowę na ten temat to wszystkie mnie skrzyczałyście. Wytłumaczcie mi dlaczego z tego nie skorzystać?[/QUOTE] Kapelusz - tak jak ty myślą osoby rozsądne - ale jak ja tak samo napisałam kilki miesięcy wcześniej przed twoim pierwszym "skrzyczeniem :)" - to zadzwoniła do mnie sama przestawicielka od sponsorki z pretensjami, że takie informacje i pomysły niezgodne z ich założeniami rozprzestrzeniam w sieci Powiedziałam jej, żeby przekonała mnie - że sponsorce na pewno chodzi o POMOC PSOM ?? Bo właścicielka suka to w 85 % jest dopilnowana przed kryciem ( panie i panowie z pieskiem na smyczy i kijkiem w ręku podczas spacerów) A bezdomna w 0% . Pani nie miała jak mnie przekonać i na tym rozmowa się skończyła ......
 2. Ada - jak puścisz ogłoszona na Bulika - to będziemyw końcu rozliczone :D wiem długo to trwało - mam nadzieję, ze sie nie gniewasz ?
 3. [quote name='Bakteria']Aj kaszanka, nie szkoda Ci życia na takie unoszenie się...? Może daj spokój, ochłoń, po co tracić energię na jakieś wydzieranie się na forum, [U][B]gdzie nikogo to nie wzrusza[/B][/U]? .[/QUOTE] a jednak wzrusza - bo piszesz [quote name='Bakteria'] którzy śledzili losy Saby i to dopiero po wizycie poadopcyjnej, wyjaśnień dlaczego pies po pierwsze wisi na łańcuchu, a po drugie czy robisz coś, jako wtedy [B][U]jedyna osoba prawnie zdolną do odebrania psa... [/U][/B]wcześniej niczym się tu nie dzieliłaś i nikt od Ciebie niczego nie wymagał.[/QUOTE] no co ty ŻARTUJESZ chyba - wszystkie psy , bezdomne, właścicielskie i tymczasowe są TOZU i w każdej chwili mogą sie do ciebie wedrzeć i wyrwać psy gniotąc swoim ciałem, łamiąc nogi, ale to nic, psa TRZEBA ZABRAĆ !!!!!! Bo tylko pod opieką panieneczek prezeseczek tozowskich pieski są szczęśliwe. !!!! [quote name='Bakteria'] Jeszcze niedługo to wyjdzie na to, że Ciebie tu spotkała największa krzywda i Ty jesteś najbardziej pokrzywdzona. :roll: Bo powoli w tą stronę zmierzasz.[/QUOTE] Najbardziej pokrzywdzone przez los panienki, bezdzietne, z chorymi dziećmi, po nieudanych małżeństwach, rozwiedzione, lub stare panny których nikt nie chce tak bardzo są nieszczęśliwe - że super sie odnajdują w INNEJ MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT. Bo jedynie wśród tych sporo niżej intelektualnych istot się ODNAJDUJĄ.
 4. [quote name='Moli@']Kaszanka, czy Ty się dobrze czujesz..., przeginasz, słowo daję... "czerwonym samochodem PUNTO I..., jak byłam mała to straszono dzieci czarną WOŁGĄ..., rozbawiłaś mnie do łez...dawno nikt/nic mnie tak nie rozśmieszył... zastanów się co robisz/piszesz.[/QUOTE] dobrze, że czytasz. Moim zdnaiem zabieranie na siłę psów nie niesie pomocy - tam trzeba radykalnych zmian pod patronatem radnych miasta.
 5. [quote name='Bakteria']Szamanko, chyba jednak jeszcze nie do końca oczyszczony bo dalej pełno jest osobistych wycieczek i "brudów" z prywatnych rozmów i dotyczących prywatnego życia wyciągniętych na publicznym forum. Po co? Żenada... Nie da się tego czytać. [U][B]Nikt nie ma tu obowiązku informować publicznie o każdym swoim kroku[/B][/U], sama też tak postąpiłaś więc się kaszanka nie gorączkuj.A jak już będzie coś postanowione, pies zabrany itp.- na pewno będzie informacja na wątku.[/QUOTE] Ale ja musiałam sie wyspowiadać - co dlaczego, kiedy i na co? Dlaczego nie mogę Saby do siebie spowrotem, JAK TAK MOŻNA itp. i jak to opuściąłam potrzebujacą Sabę bo na jedno skiniecie tozowskich maniaczek nie popędziłam po nią. Same działaczki działają z opóźnieniem ale od innych to sie wymaga piastowania straży 24 h na dobę ??? Jak ktoś pyta jakie kroki - to chyba wypada poinformować .....
 6. pakiecik mam u cioteczki TATANKAS - możesie sie do niej odezwać i na mój ostatni wolny pakiecik się powołać :)
 7. [quote name='jaanna019']Może ty im pomożesz w transporcie? Tam potrzebne każde auto.[/QUOTE] ale skąd dokąd i w jaki dni?
×
×
 • Create New...