Jump to content
Dogomania

TUSIA z Korabiewic...ZOSTAŁA SAMA! dług za hotel wynosi 1500zł. Wizja schroniska!


Recommended Posts

Ale się porobiło w sytuacji Tusi:shake: Przykro mi, ale nie mam pomysłu, bo sama mam 3 psiaki na utrzymaniu, a deklaracji ledwo, ledwo, sama zastanawiam się jak tą kaskę uciułać na te moje bidy :(
Wypadałoby porozsyłać wątek...może byśmy się jakoś podzieliły listą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ale się porobiło w sytuacji Tusi:shake: Przykro mi, ale nie mam pomysłu, bo sama mam 3 psiaki na utrzymaniu, a deklaracji ledwo, ledwo, sama zastanawiam się jak tą kaskę uciułać na te moje bidy :(
Wypadałoby porozsyłać wątek...może byśmy się jakoś podzieliły listą?[/QUOTE]


Ja mogę pomóc Pauluś, ale w następnym tygodniu ;)
W tym od trzech dni siedzę do późna i proszę o deklarację...a Ty i Myszka jeszcze mi pomagałyście:loveu::loveu::loveu:
Zebrać teraz deklarację na Dogo graniczy z cudem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Ja mogę pomóc Pauluś, ale w następnym tygodniu ;)
W tym od trzech dni siedzę do późna i proszę o deklarację...a Ty i Myszka jeszcze mi pomagałyście:loveu::loveu::loveu:
Zebrać teraz deklarację na Dogo graniczy z cudem.[/QUOTE]

Dzięki Aguś:loveu: Ktoś jeszcze?
Wiem, zdaję sobie z tego sprawę, bo wszędzie widzę te same nicki, te same osoby :(
Ale może jakoś wspólnym siłami-ogłoszenia, deklaracje stałe, jednorazowe, wydarzenie na fb. A może zdarzy się cud i ktoś podejmie się prowadzenia wątku Tusi...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000] wyliczyłam,że na dzień 1 stycznia 2014 roku stan konta TUSI będzie wynosił na minusie 413,41 i ten minus będzie się zwiększał do końca roku 2013 są deklaracje stałe kocurek - 10,00 zł , grzenka - 12,33 zł i eossi - 100 zł i CO DALEJ ????[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Biedactwo .Nie macie więcej zdjęć ? Ona jest sliczna. Moze uda mi sie jakiś bazarek zrobić. Kasy nie mam .Nie pracuję ,jestem na garnuszku i tz. Mam tez deklaracje z których ciężko mi sie wywiązać .Ogłoszenia mogę zrobic,ale trzeba zdjęć .Poprzednie sa ładne ,ale prawie wszystkie na leżaco:)

Link to comment
Share on other sites

Witam,

jestem na zaproszenie paula_t.

Nie bardzo wiem jak pomóc ( to znaczy wiem, ze jak zwykle potrzebna jest kasa...........).

Mam teraz "pod opieką" 5 olkuszaków: Maję, Messiego, Azira, Bafika i Grafiego. Żaden z nich nie ma pełnych deklaracji, kazdemu brakuje po 200 - 300 zł miesięcznie.

Dwoję się i troję, by dorobić do czynszu, i klecę bazarki, bo to jedyna moja nadzieja............

Nie wiem może przydałby się tu bazarek cegiełkowy, może on coś da radę, coś przyniesie?

Mogę jedynie coś podesłać jednorazowo......poproszę nr konta na pw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...