Jump to content
Dogomania

TUSIA z Korabiewic...ZOSTAŁA SAMA! dług za hotel wynosi 1500zł. Wizja schroniska!


Recommended Posts

cIOTECZKI BARDZO PROSZE kTO MOZE PRZESLAC TE FOTKI NA MAILA CO PODALAM WYZEJ DO pANI JA NIE MAM NETU ZAGLADAM Z NETA ZLAPTOPA KTORY NIE UMIEM OBSLUGIWAC BEZ MYSZKI I TU MI NIKT NIE POMOZE :( ZE STACJONARNEGO NIE MIALABYM, PROBLEMU.
DZWONILAM ROWNIEZ NA NR PODANY W OGLOSZENIE tUSI CZY TO DO OBRACZUS JEST MOZE? NIKT NIE OPDPOWIADA.. NAPISALAM TEZ SMSA I BEZ ODPOWIEDZI :(

EDIT MAM ODP OD mARTZ ALE NIE MOGE jEJ PRYESLAC MAILA pANI
BO LITEROWKA TAKA JAK WIDAC W LAPTOPIE JESYCYE SIE POMZLILAM YAMIAST MZSLNIK NAPISALAM PODKRESLENIE JESYCYE RAY SPROBUJE WZSLAC mARCIE TEGO MAILA..

edit

juz wszystko ok jak widac :)
Marta napisala ze odp tej Pani i wysle fotki...

Edited by beataczl
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[COLOR=#000000]przypominam ,że obraczus87 nie może już prowadzić wątku TUSI, [/COLOR][COLOR=#000000][/COLOR][COLOR=#000000][/COLOR][COLOR=#000000][/COLOR][COLOR=#000000][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]nie będzie już uaktualniać rozliczeń i bardzo prosi żeby KTOŚ inny przejął rozliczenia , czy ktoś na OCHOTNIKa zgłasza się do prowadzenia wątku Tusi ? jeżeli nie znajdzie się chętny to wątek przestanie istnieć a tym samym TUSIA zostanie bez opieki , bez środków i bez możliwoś[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]ci szukania domu [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...