Jump to content
Dogomania

TUSIA z Korabiewic...ZOSTAŁA SAMA! dług za hotel wynosi 1500zł. Wizja schroniska!


Recommended Posts

dzięki, prześlij mi proszę na pw numer Twojego konta.
[FONT=arial black]Ciotki!!! Biorę na siebie opłaty za hotel Tusinki do czerwca włącznie. Bardzo, bardzo proszę Ciotki o intensywne ogłaszanie, a przede wszystkim wyróżnianie ogłoszeń Tusiastej! Mamy czas do czerwca-,potem nie będę w stanie utrzymać Tusi[/FONT]:shake:. Sugerowałabym nowe ogłoszenia, nowe zdjęcia (pies, który jest długo ogłaszany po pewnym czasie budzi niepokój, bo ludzie zastanawiają się co z nim nie tak:shake:), a przede wszystkim wyróżnianie. Czy ktoś się tym zajmie na maksa?

Link to comment
Share on other sites

Ja pomogę w ogłoszeniach :) Tylko czy jakaś cioteczka może napisać nowy tekst do ogłoszeń Tusi?
Prosimy o nowe zdjęcia z hotelu :)

Aniu ja już nic nie pisze ;) bo znowu musiałabym napisać to samo...
Anuś :buzi::buzi::buzi::Rose::Rose::Rose::iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Ja tak na szybko, proszę o poprawienie, wygładzenie czy usunięcie czegoś, czy może również dodanie jakichś istotnych informacji.

Tusia- dzielna psia Mamusia.
Jej historia jest wzruszająca. Sunia mieszkała niegdyś za kratami... w schronisku, gdzie o jakichkolwiek warunkach ciężko napisać. Tam warunków po prostu nie było.
Sunia urodziła 8 szczeniaków.... gdy wiedziała co spotka Jej dzieci, wykopała płytki dół, położyła się na dwóch szczeniakach i patrzyła jak pracownik zabiera pozostałą szóstkę... patrzyła, Jej serce krwawiło, ale wytrzymała.
Dzieci karmiła i ukrywała tam przez około 3 tygodnie. Wtedy pozwoliła im wyjść kiedy już było za późno na ich uśpienie...Dzielna i mądra Tusia Mamusia uratowała je. Dzieci Kreciki znalazły domki a sama Tusia trafiła do hoteliku, gdzie czeka obecnie na adopcję. Tusia jest nieduża, ma miłą aksamitną sierść i ma wiele wdzięku którego zdjęcia nie oddają. Będzie cudownym towarzyszem jesiennych wieczorów.
Tusia jest adopcyjna i proludzka, wysterylizowana i zadbana, posiada aktualną książeczkę zdrowia.
Suczka przebywa w ...............................
Umowa adopcyjna wymagana.
Więcej informacji w sprawie Tusi i jej adopcji pod telefonem .....................

Link to comment
Share on other sites

Może jeszcze dopiszę, że Tusia jest domowa. I że ma ok 5 lat- bo to istotne info


Tusia- dzielna psia Mamusia.
Jej historia jest wzruszająca. Sunia mieszkała niegdyś za kratami... w schronisku, gdzie o jakichkolwiek warunkach ciężko napisać. Tam warunków po prostu nie było.
Sunia urodziła 8 szczeniaków.... gdy wiedziała co spotka Jej dzieci, wykopała płytki dół, położyła się na dwóch szczeniakach i patrzyła jak pracownik zabiera pozostałą szóstkę... patrzyła, Jej serce krwawiło, ale wytrzymała.
Dzieci karmiła i ukrywała tam przez około 3 tygodnie. Wtedy pozwoliła im wyjść kiedy już było za późno na ich uśpienie...Dzielna i mądra Tusia Mamusia uratowała je. Dzieci Kreciki znalazły domki a sama Tusia trafiła do hoteliku, gdzie czeka obecnie na adopcję. Ma obecnie ok 5 lat. Jest domowym pieskiem. Nie lubi chodzenia na smyczy, więc szukamy dla suńki spokojnego domu z ogródeczkiem.Tusia jest nieduża, ma miłą aksamitną sierść i ma wiele wdzięku którego zdjęcia nie oddają. Będzie cudownym towarzyszem jesiennych wieczorów.
Tusia jest adopcyjna i proludzka, wysterylizowana i zadbana, posiada aktualną książeczkę zdrowia.
Suczka przebywa w ...............................
Umowa adopcyjna wymagana.
Więcej informacji w sprawie Tusi i jej adopcji pod telefonem .....................

Edited by bea100
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']AgusiaP- wyśli mi swój numer konta to wyślę grosz na wyróżnienie ogłoszeń dla Tusi na jakimś najbardziej nośnym portalu (napisz mi ile na miesiąc by to wyniosło)[/QUOTE]


Kochana jak się zorientuję dam Ci znać, ja jeszcze nie robiłam ogłoszeń z wyróżnieniem ok;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Kochana jak się zorientuję dam Ci znać, ja jeszcze nie robiłam ogłoszeń z wyróżnieniem ok;)[/QUOTE]
OK, jesteśmy umówione, że ja na miesiąc funduję wyróżnienie ogłoszenia Tusi na jakimś dobrym portalu (nie wiem jaki byłby najlepszy? ale tu doświadczone w adopcjach Ciocie podpowiedzą najlepiej).

Czekamy w takim razie z AgusiaP na uzupełnienie wykropkowanych miejsc w ogłoszeniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']OK, jesteśmy umówione, że ja na miesiąc funduję wyróżnienie ogłoszenia Tusi na jakimś dobrym portalu (nie wiem jaki byłby najlepszy? ale tu doświadczone w adopcjach Ciocie podpowiedzą najlepiej).

Czekamy w takim razie z AgusiaP na uzupełnienie wykropkowanych miejsc w ogłoszeniu.[/QUOTE]

Tak czekamy :)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jest to ten najbardziej nośny portal- to OK- niech będzie Tablica.pl.
Trzeba wesprzeć Tusię przy (zupełnie fantastycznym cudzie :loveu:) od fantastycznej Panna Marple :loveu:.
To musi być kampania reklamowa- dobra i skuteczna! Po miesiącu może kto inny napisze tekst i wyróżni ogłoszenia Tusi
(przykro mi, że ja tylko tak skromnie mogę wesprzeć).
No i nowe zdjęcia by się przydały...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...