Jump to content
Dogomania

TUSIA z Korabiewic...ZOSTAŁA SAMA! dług za hotel wynosi 1500zł. Wizja schroniska!


Recommended Posts

chce dac ogłoszenie do METRA z takim tekstem:
[B]Tusia przeżyła piekło, teraz czeka na wspaniały dom[/B]
Tusia – to mała , 5- letnia sunia , która została zabrana ze schroniska, w którym panowały okropne warunki……
Tusia jest bardzo mądra, ładna, przyjazna i posłuszna. Najlepiej czułaby się w domu z ogrodem. Zachowuje czystość w domu, nie niszczy, nie wyje podczas nieobecności domowników. Sunia jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.
[B]Tusia bardzo potrzebuje swojego człowieka, dużo wycierpiała ale dalej ufa człowiekowi .[/B]
[B]Kontakt w sprawie adopcji : ????????? - jaki mam tu wpisać ????
proszę o zdjęcie ,które dobrze wychodzi w druku i jest chwytające za serce - dzięki :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie mam zdjęc Tusi w pelnej rozdzielczosci bo ich nie robilam...

[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/65312_476337759103545_150020839_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://sphotos-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/528419_476337822436872_628313375_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://sphotos-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/r90/543766_476338005770187_1881595893_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/533973_476338355770152_1858216866_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/604123_476338505770137_1341775552_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']pilne ifo o poszukwianiu domu mozna by wrzucić na facebooka korabiewickiego. co chwila jest tam o jakims konkretnym psie.[/QUOTE]

przykro mi ale nie jestem na fb i nie umiem takich info zamieszczać, poza tym czy fb korabiewicki to nie jest strona Vivy można to zobaczyć na : [URL]http://schronisko.info.pl/adopcje/daj-dom/psy/tusia-detail[/URL]

dalej dla mnie trudne jest do zrozumienia,że nie było żadnego odzewu z reklamy TUSI w tramwajach

Link to comment
Share on other sites

że tramwajowe nie zadziałały, to dziwne, ale może końcówka wakacji nie jest dobrym momentem? może o to chodzi? sama nie wiem...

oczywiście, fb korabiewic jest vivy, ale to co innego, niż strona, na fb jest mnóstwo fanów.
ja tez nie jestem na fb, tak czy siak zamieszcza tam info irena, korabiewicka wolo (czy ktoś jeszcze, nie wiem),ale gosia ją zna przeca, więc to kwestia dogadania i tego, jak tam mają pomysł na nowe posty, to już sprawa między nimi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Jeśli chodzi o reklamę w tramwajach to ja jadąc do pracy widzę często reklamy psiaków ze schroniska w Józefowie, ale powiem szczerze, że reakcja ludzi jest zerowa. Specjalnie obserwuję w drodze do pracy, i mało kto patrzy na te monitory podczas wyświetlania psów do adopcji.[/QUOTE]


no własnie a może masz jakiś pomysł na reklamę Tusi , na znalezienie jej domu , Tusinka już tak długo ( 3 lata) czeka na swój wymarzony domek !!

ja aktualnie szukam domu dla dwóch koteczek :
koteczki urodziły się u nas na działce pod koniec maja tego roku , są piękne trójkolorowe , jedna kotka - Pani Grzywka ma śmieszne umaszczenie - taką grzyweczkę na łebku a druga Pani Plamka - ma plamkę nad jednym oczkiem idzie zima więc serce się kraje ,że te kociny zostaną bez domków - bardzo proszę popytajcie znajomych, sąsiadów, koleżanki i kolegów może wspólnie znajdziemy im dom :)

z góry bardzo bardzo dziękuje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi']witam wszystkich
ogłoszenie w METRZE jest pioruńsko drogie nie stać mnie na nie ale może uda się ogłosić Tusie na psich blogach !!! szukam różnych rozwiązań , jeżeli ktoś ma inne pomysły znalezienia dla Tusi domu to proszę napisać[/QUOTE]

ja kiedyś ogłaszałam moje dt w metrze i nie było żadnego odzewu, nie mam pojęcia dlaczego ani na płatne ogłoszenia ani na takie bezpłatne które kiedyś wstawiali

[quote name='sleepingbyday']śliczna jest, co tu kryć!

Astaroth, wybieramy sie do was już nie wiem, ile czasu! może coś wykombinujemy, jak u was z weekendami?

i jeszcze jedno, czy masz miejsce w hoteliku?[/QUOTE]

miejsca w hoteliku w tej chwili nie mam, a z weekendami to zależy, dajcie znać który

[quote name='sleepingbyday']pilne ifo o poszukwianiu domu mozna by wrzucić na facebooka korabiewickiego. co chwila jest tam o jakims konkretnym psie.[/QUOTE]

można spróbować, ale ja już mam dosyć proszenia się, prosiłam już kilka razy o sprawdzenie czy opiekunowie wirtualni między innymi Tusi wpłacają pieniądze, nie mam ciągle odpowiedzi. Musiałam prosić o to żeby ogłosili psa którego miałam na bezpłatnym dt, zabranego od Vivy z Korabiewic, apele że szybko muszę mu znaleźć dom nie działały, dopiero po prawie roku odkąd trafił do mnie, po mailu do prezesa udało się wstawić go na fb i wreszcie Biździk ma DS.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi']no własnie a może masz jakiś pomysł na reklamę Tusi , na znalezienie jej domu , Tusinka już tak długo ( 3 lata) czeka na swój wymarzony domek !!

[/QUOTE]

Kochana, mój Spajk w tym roku (w grudniu), już ponad 3 lata siedzi w hotelu :(
Ani plakaciki, ani ogłoszenia nic nie dają, pies zdrowy, łagodny jak baranek, potrafi chodzić na smyczy i nic, zero odzewu, lata mu mijają w hotelu.

Link to comment
Share on other sites

z poszukiwaniem hoteliku już się jakoś powoli rozwiązuje. jedno miejsce u murki,a drugie - wstępnie, u amadorki - ale jestem an etapie szukania opinii o tym hoteliku, bo tylko o nim słyszałam.

z weekendami to już sama nie wiem - chyba październik? nie wiem, czy wtym tygodniu będe mogla pojechać do korabiewic, a nie lubie opuszczać "dyzuru"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi']....

ja aktualnie szukam domu dla dwóch koteczek :
koteczki urodziły się u nas na działce pod koniec maja tego roku , są piękne trójkolorowe , jedna kotka - Pani Grzywka ma śmieszne umaszczenie - taką grzyweczkę na łebku a druga Pani Plamka - ma plamkę nad jednym oczkiem idzie zima więc serce się kraje ,że te kociny zostaną bez domków - bardzo proszę popytajcie znajomych, sąsiadów, koleżanki i kolegów może wspólnie znajdziemy im dom :)

z góry bardzo bardzo dziękuje :)[/QUOTE]

Eossi, a ogłaszasz kocinki? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Eossi, a ogłaszasz kocinki? :)[/QUOTE]


jedna kotka już ma DOM !!! a druga czeka na decyzje przyszłej właścicielki , poza tym pozostałe dorosły koty otrzymały już duży styropianowy domek na zimę !!! wszystkie koty są utrzymywane tylko z moich osobistych środków, pomaga działkowa sąsiadka, która mieszka niedaleko działek i musimy jakoś sobie radzić

Link to comment
Share on other sites

witam wszystkich tych którzy jeszcze czasem tu zaglądają - 14 08 2013 prosiłam o podanie numeru konta hotelu w którym jest TUSIA w celu wpłaty mojej miesięcznej deklaracji bezpośrednio a nie poprzez konto Obraczusa87, ponawiam prośbę !!!!!

Tusia , Tusia nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć !!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi']jedna kotka już ma DOM !!! a druga czeka na decyzje przyszłej właścicielki , poza tym pozostałe dorosły koty otrzymały już duży styropianowy domek na zimę !!! wszystkie koty są utrzymywane tylko z moich osobistych środków, pomaga działkowa sąsiadka, która mieszka niedaleko działek i musimy jakoś sobie radzić[/QUOTE]

No to fantastycznie, w razie czego chciałam zaoferować pomoc w ogłoszeniach ;)

[quote name='eossi']witam wszystkich tych którzy jeszcze czasem tu zaglądają - 14 08 2013 prosiłam o podanie numeru konta hotelu w którym jest TUSIA w celu wpłaty mojej miesięcznej deklaracji bezpośrednio a nie poprzez konto Obraczusa87, ponawiam prośbę !!!!!

Tusia , Tusia nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć !!!!![/QUOTE]

Eossi, "moja" czarna sunia, która znalazła domek właśnie z niego wraca po prawie 3 miesiącach....Zrobiłam jej ogłoszenia, wyróżniłam tablicę z apelem, że pilnie szuka domku, bo poprzedni traci. Zazwyczaj takie apele pomagały, a tym razem nie dość, że malutko wyświetleń w porównaniu do innych psiaków, to jeszcze zero telefonu, apel nic nie dał:(

Link to comment
Share on other sites

Już przesyłam numer konta, Obraczus mi o tym mówiła ale wyleciało mi z głowy. Mamy suczkę ze szczeniakami, tydzień temu przestała karmić, a szczeniaki jeszcze na mleku więc 5 mordek do karmienia kilka razy dziennie, na szczęście od jakiegoś czasu nie strzykawkami bo się nauczyły same z miseczki, uff.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']Już przesyłam numer konta, Obraczus mi o tym mówiła ale wyleciało mi z głowy. Mamy suczkę ze szczeniakami, tydzień temu przestała karmić, a szczeniaki jeszcze na mleku więc 5 mordek do karmienia kilka razy dziennie, na szczęście od jakiegoś czasu nie strzykawkami bo się nauczyły same z miseczki, uff.[/QUOTE]

dziękuje otrzymałam , w związku z tym ,że obraczus87 się nie odzywa może lepiej wpłacać na konto Astaroth - trzymam kciuki za Tusię !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...