Jump to content
Dogomania

TUSIA z Korabiewic...ZOSTAŁA SAMA! dług za hotel wynosi 1500zł. Wizja schroniska!


Recommended Posts

[quote name='bea100']A co z obarczus87? Nie mogę odszukać też jakoś tematu Kudelkowej Skarbonki gdzie miałam deklarację stałą, czy ktoś mi może pomóc znaleźć bom ja zapewne fujara :oops: i podeśle linka?[/QUOTE]

Nie ma wątku Kundelkowej Skarbonki, nie znajdziesz go.

Link to comment
Share on other sites

dziś światowy dzień zwierząt - TUSIEŃKO - Sunieczko stały domek i kochający Cię ludzie - tak niewiele a jednak ciągle BRAK - W TYM DNIU ZWIERZKA - życze Ci żebys jak najszybciej znalazła wszystkie te wspaniałości !!!
mam nadzieje,że Cioteczki i Wujkowie z dogo nie opuszczą Cię :)
na [url]www.fotosik.pl//obraczus87/zdjecia/3[/url]
są piękne zdjęcia Tusi z 2011 roku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']Doszedł przelew 100zł od eossi i 10zł od grzenki. Tusia ma bardzo brzydki kamień na zębach, nie było funduszy więc takie sprawy kosmetyczne zeszły na dalszy plan, ale teraz grozi zapaleniem dziąseł więc na biegu umówiłam ją na jutro na zabieg.[/QUOTE]

Atsaroth, lepiej zapobiegać, bo potem wyda się dużo więcej pieniędzy na leczenie....

Link to comment
Share on other sites

na szybko wyliczyłam,że na dzień 1 stycznia 2014 roku stan konta TUSI będzie wynosił - 413,41 !!!!!!!!!! i ten minus będzie się zwiększał !!!! do końca roku 2013 są deklaracje stałe kocurek - 10,00 zł , grzenka - 12,33 zł i eossi - 100 zł i CO DALEJ ????
TYTUŁ WąTKU BĘDZIE JAK NAJBARDZIEJ AKTUALNY !!!!

Link to comment
Share on other sites

Tusia miała wczoraj zdejmowany kamień. Wiem że lepiej zapobiegać niż leczyć ale takie zabiegi to nie kilka złoty, w sumie wyszło 119zł. Już nawet nie liczę dojazdu bo i tak zabieraliśmy jeszcze nasze szczeniaki podrzutki na szczepienie. U Tusi z finansami od dłuższego czasu kiepsko więc zdecydowaliśmy się dopiero teraz na zabieg bo groziło zapalenie.

Link to comment
Share on other sites

witam
otrzymałam informacje od braczus87 ,że nie może już prowadzić wątku TUSI, [B][COLOR=#800080]nie będzie już uaktualniać rozliczeń i bardzo prosi żeby KTOŚ inny przejął rozliczenia !!!![/COLOR][/B]

Bardzo smutna wiadomość - nie wiem co dalej robi się w takich sytuacjach ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi']witam
otrzymałam informacje od braczus87 ,że nie może już prowadzić wątku TUSI, [B][COLOR=#800080]nie będzie już uaktualniać rozliczeń i bardzo prosi żeby KTOŚ inny przejął rozliczenia !!!![/COLOR][/B]

Bardzo smutna wiadomość - nie wiem co dalej robi się w takich sytuacjach ???[/QUOTE]

Osoba, która zakładała Tusi wątek musi napisać w tej sprawie do moderatora, i musi znaleźć się ktoś kto podejmie się prowadzenia rozliczeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Osoba, która zakładała Tusi wątek musi napisać w tej sprawie do moderatora, i musi znaleźć się ktoś kto podejmie się prowadzenia rozliczeń.[/QUOTE]

no a jak nie może napisać do moderatora ??? to co się stanie ??? a czy ktoś jest chętny do prowadzenia wątku i rozliczeń ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']czyli ze obraczus juz się nie pojawi na dogo?[/QUOTE]

jeżeli KTOŚ ma kontakt z obraczus87 to proszę zapytać , wg moich informacji obraczus87 nie pojawi się na dogo , każdemu w życiu przytrafiają się różne problemy i kłopoty -szkoda ,że TUSIA po raz któryś też ma problemy a jest niestety tylko zdana na ludzi !!!! nie wiem co dalej będzie z Tusią i jej wątkiem na dogo ???? Najpewniej Tusia wróci do SCHRONISKA - BO TAM NIE TRZEBA PŁACIĆ. DOMKU dla Tusi nie można znaleźć, nikt jej nie chce - Tusieńko nadchodzą trudne czasy !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi']jeżeli KTOŚ ma kontakt z obraczus87 to proszę zapytać , wg moich informacji obraczus87 nie pojawi się na dogo , każdemu w życiu przytrafiają się różne problemy i kłopoty -szkoda ,że TUSIA po raz któryś też ma problemy a jest niestety tylko zdana na ludzi !!!! nie wiem co dalej będzie z Tusią i jej wątkiem na dogo ???? Najpewniej Tusia wróci do SCHRONISKA - BO TAM NIE TRZEBA PŁACIĆ. DOMKU dla Tusi nie można znaleźć, nikt jej nie chce - Tusieńko nadchodzą trudne czasy !!![/QUOTE] Nie możemy pozwolićna powrót Tusi do schronu!

Link to comment
Share on other sites

kopiuje z mojego maila


[COLOR=#000000][FONT=Arial]Wiadomość od: Hanna Kwiatkowska, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial]Strona ogłoszenia: [URL="http://warszawa.lento.pl/daj-dom-tusi,1055527.html"]Daj dom Tusi[/URL][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial][B]Treść zapytania:[/B]
Witam serdecznie! Uprzejmie proszę o przysłanie więcej zdjęć (całej sylwetki). Dziękuję
[/FONT][/COLOR]
czy sa jakies zdjecia Tusi zeby mozna je przeslac tej Pani na maila? zapytanie z e strny Lento.pl bodajze z ogloszen..
tam bylo tylko jedno zdjecie -takie



[COLOR=#000000][FONT=Verdana][TABLE="width: 755"]
[TR]
[TD="class: single-img, bgcolor: #ECECEE"][FONT=inherit][IMG]http://st-lento.pl/adpics/original/05_2013/20/56380f_daj-dom-tusi-zdjecia.jpg[/IMG][/FONT]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...