Jump to content
Dogomania

Szukam pomocy dla dręczonego psa!!!- PIES NIE ŻYJE, NIE OTRZYMAŁ POMOCY!!!


siciliana

Recommended Posts

[quote name='Asior']nie mogę napisać wszystkiego, bo informacje o kontroli oraz jej wynik uzyskałam jako KTOZ- i nie mogę ujawniać takich rzeczy na forum publicznym[/QUOTE]

Ok rozumiem, nie nalegam. Wazne żeby psy z tamtąd wyciągnąc. Tylko tam są tez inne zwierzęta, co z nimi? Tez dostaną pomoc?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Asiulku, znowu nie mogę sie do Ciebie dodzwonić :( Ale jeśli ten facet faktycznie dobrowolnie chce oddać psiaka (psiak nie ma więcej niż 4-5 lat, owe 12 to czysta herezja!) to ja osobiście mogę po niego pojechać swoim samochodem. Proszę jedynie jakąś chętną osobę z dogo aby mi towarzyszyła w tej podróży (kontakt na privie). Majuska pojedziesz ze mną? SOS odezwij się please!

Link to comment
Share on other sites

siciliana, dzwoniłaś znowu wieczorem... ja znowu nie mogłam odebrać, bo znowu zajmowałam się dzieckiem.. od kilku dni wracam do domu koło 20-tej... mam prawo być zmęczona :roll:
dzwoń w dzień ...... ja naprawdę mam masę spraw na głowie a w pracy sajgon... nie mam głowy do tego, żeby pamiętać o wszystkich sprawach jak i telefonach....

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie wszystkich :) Oto najświeższe wiadomości: Byłam dzisiaj u pieska - żyje i nawet ma się całkiem nieźle, z czego jestem niezmiernie szczęśliwa:) Kontrole organizacji prozwierzątkowych i policji pozytywnie poskutkowały - biedak przynajmniej nie przymiera głodem. Nadal jednak je bardzo łapczywie ale chociaż merda ogonem i śmieją mu się oczka na widok jedzonka :) Jednakże wciąż jestem zdania, że trzeba go jak najszybciej stamtąd odebrać (i jego mniejszego kolegę również). Sugestie Asiora na forum, że gość chce się chętnie pozbyć psiaka, okazały się niestety realne (rozmawiałam telefonicznie z Asiorem). Robimy co możemy w tej sprawie - adopcja jest prawie załatwiona (aby nie zapeszyć). Fotki z mojej dzisiejszej wizyty Majka wklei na forum w najbliższych dniach - ja na razie nie potrafię :) Pozdrawiam wszystkich sedrdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...