Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Łapanie kotów nie jest łatwe, od trzech dni zaczajam się na cztery dzikawe maluchy u starszego małżeństwa. Kociaki mają ok. 3,5 miesiąca, są jeszcze wokół matki, trzymają się na dystans. Na razie próbujemy bez klatki łapki bo starszy pan czasami bierze je na ręce i jest szansa, że po prostu włoży do kontenera. Te cztery chcę na zimę zabrać do siebie, oswoją się i też będziemy szukać ich domów.

Poza tymi są trzy starsze kociaki - też trochę dzikie, ale nie jakoś bardzo, przynajmniej dwa. Na pewno jeden kocurek i jedna koteczka (na zdjęciu). W takich warunkach żyją :( Nie ma ich dokąd wziąć :( Czarno-biały to kocurek, bura koteczka. Trzeciego nie widziałam. 

c40c8f9816496e9e8717adf22f5781d5.png

73ed48f1ac8386661d6db4d9357bbb17.png

 

Mama starszej trójki już je odgania, mam w planie jeszcze w tym roku ją wysterylizować, ale trzeba ostrożnie, bo do klatki pchają się wszystkie dorosłe koty - jest ich chyba z sześć razem, co daje 13 na posesji. Później do sterylizacji pójdzie też mama młodszych, ale tamtą już pewnie na wiosnę. 

 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, buuenos napisał:

Dorka, nie dokopie sie do linkow. Ile taka klatka -lapak  kosztuje?

Ostatecznie po naradzie z Dorą ustaliłyśmy, że wystarczy tylko ta klatka pułapka bez zdalnego sterowania i bez transporterka. Klatki transportowe Dora ma. Ta klatka jest składana na płasko co widać na zdjęciu więc nie zajmie dużo miejsca. 

https://glowackivet.pl/klatki-pulapki/98207420-klatka-pulapka-na-koty-drop-trap-xl-opadajaca.html

Moglibyśmy zrobić tutaj na wątku rozeznanie kto i jaką kwotę może przeznaczyć na ten cel.

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, bakusiowa napisał:

Ostatecznie po naradzie z Dorą ustaliłyśmy, że wystarczy tylko ta klatka pułapka bez zdalnego sterowania i bez transporterka. Klatki transportowe Dora ma. Ta klatka jest składana na płasko co widać na zdjęciu więc nie zajmie dużo miejsca. 

https://glowackivet.pl/klatki-pulapki/98207420-klatka-pulapka-na-koty-drop-trap-xl-opadajaca.html

Moglibyśmy zrobić tutaj na wątku rozeznanie kto i jaką kwotę może przeznaczyć na ten cel.

Tak myślę ze może zrób bazarek cegiełkowy bez wysyłania zaproszeń jeśli komuś to przeszkadza ... Myśle że więcej osób nawet tych co przegląda bazarki wejdzie sam z siebie.na bazarek niż na wątek 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tianku napisał:

Tak myślę ze może zrób bazarek cegiełkowy bez wysyłania zaproszeń jeśli komuś to przeszkadza ... Myśle że więcej osób nawet tych co przegląda bazarki wejdzie sam z siebie.na bazarek niż na wątek 

Bez zaproszeń nic nie będzie. Kilka osób może zaledwie. Zaproszenia to postawa.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Madie napisał:

A jaki mamy teraz dług w lecznicy?

 
 
Dnia 29.08.2020 o 12:01, Baltimoore napisał:

Rozliczenie do zapłaty w Izbicy

stan na 30.08.2020

Klementynka biało-bura do zapłacenia 320 zl, już w DS

Czarny kocurek pobyt 16 lipca do 30 sierpnia 450 zł, jutro jedzie do DS

Biało bury kocurek tak jak brat 450 zl, a od 31 sierpnia naliczamy dalej

rudy Rebus w lecznicy od 23 czerwca do 30 sierpnia 770 zł i od 31 sierpnia naliczamy dalej

RAZEM : 1990 zł

Dzięki wpłacie 200PLN od zaprzyjażnionej ze Szczebrzeszyniakami osoby spoza DOGO plus 120 zł ode mnie została spłacona bura Klementynka

czyli powyższy dług z 30.08.2020 zmniejszył się do 1990zł-320 zl = 1670 zł

ROZLICZENIE 13.10.2020r

1670 zł do 30.08.2020

Rudy Rebus/Kamyk który pojechał do domu we wtorek 6.10.2020- dodatkowo 360 zł

Buro Biały Fredzio do dzisiaj 13.10.2020 dodatkowo 430 zł i licznik bije

SUMA 2460 zł

Ponadto w Izbicy są jeszcze:

Srebrny Niko 4.09.2020 do 13.10.2020 =390 zł i licznik bije

Puchata Debora 31.08 do 13.10.2020 =420 zł i licznik bije

SUMA 3270 zł

oraz 2 białe malutkie kociaki- nie wiem od kiedy są, jak znajdę to uzupełnię

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.09.2020 o 09:30, DORA1020 napisał:

Dołączam do zaproszenia

dzisiaj pojechały do Izbicy  kolejne 2 małe kotki od Piotrka/nie będę tego komentować,ale ostatni raz zabieramy od niego rozmnożone chore kotki/

będzie ich juz 5 w lecznicy

bakusiowa,jeszcze raz Ci dziękuję za zrobienie bazarku:)

małe białe są od 12.09.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyśka) napisał:

Chętnie ogłoszę Sasankę i Stokrotkę (szkoda, żeby nabijał się dług skoro dziewczynki mają taką adopcyjną urodę), ale czyje namiary mam podać i na jakie miasto zrobić olx?

Czy to kotki od Murki czy te 2 małe białe z Izbicy?

 

Czy te 2 małe białe to dziewczynki?

Bo ja bym może miała dom dla całego białego kocurka.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Baltimoore napisał:

czyli 620 zł do 13.10 2020 + 3270zł = 3890zł

UZUPEŁNIAM ROZLICZENIE z Izbicy

Na dzień 13.10.202r do zapłaty 3890 zł

3890 zł na 13.10.2020 wg wyliczenia Baltimmore

-1510 zł które dzisiaj poszło do lecznicy z bazarku cegiełkowego

-----------------------------------------------------

2380 zł- taki jest dług w lecznicy na dzisiaj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Szczerze? Nie lubię zaproszeń, bo czuję wtedy presję. Ale to nie ja zadenuncjowałam bakusiową:)

Też tak mam. Sama bardzo rzadko robię bazarki, bo nie nadążam z produkcją fantów, ale nigdy na swoje nie wysyłałam masowych zaproszeń.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, DORA1020 napisał:

Myślę,że tak

ja niestety nie  mogę zrobić

szykuję kolejny bazarek na spłatę długów za karmę

 

Mogę zrobić bazarek cegiełkowy na klatkę.

6 godzin temu, bakusiowa napisał:

Bez zaproszeń nic nie będzie. Kilka osób może zaledwie. Zaproszenia to postawa.

Zaproszenia wyślę :)

Poproszę tylko o pomoc w jednej ważnej sprawie, bo z tym nie poradzę sobie - ale to już na priv.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Olena84 napisał:

Dług ogromny ale wspaniale że aż tyle udało się zebrać w bazarku cegiełkowym, łaskawszym okiem spojrzą w lecznicy może teraz trochę i przyjmą jeszcze tą kotkę 10 letnią

Nie przyjma:( Wetka juz nie przyjmuje,odmawia kazdemu,ala123 tez ma problem z kotkami

dzieki bakusiowej udało się zmniejszyc dług,za co bardzo jej dziekuję:)

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, DORA1020 napisał:

Nie przyjma:( Wetka juz nie przyjmuje,odmawia kazdemu,ala123 tez ma problem z kotkami

 

Przydałby się koci hotelik w naszej okolicy... Znajoma, ogromna kociara i psiara i nieformalny DT chciała utworzyć pod Tomaszowem... rozpisała projekt i liczyła na dotacje. Niestety, nie otrzymała, więc wyjechała do Szczecina za pracą. Szkoda wielka :( 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyśka) napisał:

Przydałby się koci hotelik w naszej okolicy... Znajoma, ogromna kociara i psiara i nieformalny DT chciała utworzyć pod Tomaszowem... rozpisała projekt i liczyła na dotacje. Niestety, nie otrzymała, więc wyjechała do Szczecina za pracą. Szkoda wielka :( 

Na pewno nie tyle co w Izbicy, ale myślę, że parę kotów będę mogła przetrzymywać. Moje kocie rezydentki już się przyzwyczaiły do obcych kotów (na początku bardzo źle reagowały na intruzów nawet jak były izolowane, ale przez lata przewinęło się parę kotów i się przyzwyczaiły). Dlatego zgodziłam się przyjąć kociaki-dzikuski. Hania zaoferowała się, że będzie je oswajać:)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...