Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 13.10.2020 o 16:37, bakusiowa napisał:

Ostatecznie po naradzie z Dorą ustaliłyśmy, że wystarczy tylko ta klatka pułapka bez zdalnego sterowania i bez transporterka. Klatki transportowe Dora ma. Ta klatka jest składana na płasko co widać na zdjęciu więc nie zajmie dużo miejsca. 

https://glowackivet.pl/klatki-pulapki/98207420-klatka-pulapka-na-koty-drop-trap-xl-opadajaca.html

Moglibyśmy zrobić tutaj na wątku rozeznanie kto i jaką kwotę może przeznaczyć na ten cel.

Ja przeznaczam 400 zlotych na dobry poczatek:-)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Przypomnę że Madie jako JEDYNA nie odmówiła pomocy Kulce i Lilce/Klementynce, rodzeństwu z anglojęzycznej adopcji, która okazała się porażką. Żle odżywiane kociaki miały sraczkę niesamowitą, były wystraszone, a baba ni stad ni z owąd postanowiła oddać je do schroniska "bo przecież do niej też przyjechały z czegoś w rodzaju schroniska". A byłam z nią w stałym kontakcie.

Madie wbrew swoim planom od razu kociaki odebrała, ponieważ stan nie pozwalał na transport- kociaki zatrzymała, wyleczyła i Lilce znalazła dom, a burobiałą Kulkę tymczasuje dalej

za co z całego serca Madie dziękuję Ci  !!!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Baltimoore napisał:

Tyciąckrotne dzięki dla Madie za wpłatę niebotycznej kwoty 880 zł dl lecznicy w Izbicyspacer.png

Dołączam do podziękowań:)Ogromna kwota,serce się raduje:)

Pomalutku spłacimy te długi,Madie ,cóż  mogę napisać,bardzo wielkie dzieki:)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Baltimoore napisał:

Przypomnę że Madie jako JEDYNA nie odmówiła pomocy Kulce i Lilce/Klementynce, rodzeństwu z anglojęzycznej adopcji, która okazała się porażką. Żle odżywiane kociaki miały sraczkę niesamowitą, były wystraszone, a baba ni stad ni z owąd postanowiła oddać je do schroniska "bo przecież do niej też przyjechały z czegoś w rodzaju schroniska". A byłam z nią w stałym kontakcie.

Madie wbrew swoim planom od razu kociaki odebrała, ponieważ stan nie pozwalał na transport- kociaki zatrzymała, wyleczyła i Lilce znalazła dom, a burobiałą Kulkę tymczasuje dalej

za co z całego serca Madie dziękuję Ci  !!!

Tak,to prawda,Madie uratowała te kotki.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Murka napisał:

Na pewno nie tyle co w Izbicy, ale myślę, że parę kotów będę mogła przetrzymywać. Moje kocie rezydentki już się przyzwyczaiły do obcych kotów (na początku bardzo źle reagowały na intruzów nawet jak były izolowane, ale przez lata przewinęło się parę kotów i się przyzwyczaiły). Dlatego zgodziłam się przyjąć kociaki-dzikuski. Hania zaoferowała się, że będzie je oswajać:)

Brawo dla Hani:) W sobotę łapanie,oby tylko się udało.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Baltimoore napisał:

Co do długu

w międzyczasie wpłaciłam jeszcze 300 zł na koszty leczenia i pobytu rodzeństwa białych kociaków od Piotrka

i koszty ich pobytu biorę na siebie.

Wielkie dzieki Baltimoore:) Zawsze jesteś:) i zawsze pomagasz szczebrzeszyniakom:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.10.2020 o 18:29, bakusiowa napisał:

3890 zł na 13.10.2020 wg wyliczenia Baltimmore

-1510 zł które dzisiaj poszło do lecznicy z bazarku cegiełkowego

-----------------------------------------------------

2380 zł- taki jest dług w lecznicy na dzisiaj.

DŁUG W LECZNICY W IZBICY NA 13.10.2020

2380 zł- 880 zł- 300 zł = 1200 zł łącznie

 

w tym białe kociaki 620z- 300zł = 320 zł

Madie swoim przelewem uratowałaś nam sytuację finansową :))))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jesteście niesamowite! Wchodzę często na ten wątek, i zawsze serce się raduje, ze są TAKIE osoby, jak Wy! DORA, Baltimoore, Madie, sue.... niewiarygodne!

Muszelka biedna, szkoda , żem daleko, zabrałabym ją do siebie choćby na dt...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, malagos napisał:

Jesteście niesamowite! Wchodzę często na ten wątek, i zawsze serce się raduje, ze są TAKIE osoby, jak Wy! DORA, Baltimoore, Madie, sue.... niewiarygodne!

Muszelka biedna, szkoda , żem daleko, zabrałabym ją do siebie choćby na dt...

Odległość to nie problem

wysłałabym ją na koniec świata gdyby ktoś chciał pomóc

wysyłamy koty do Krakowa,Warszawy,nawet do Wrocławia zdarzało się

na naszym terenie rzadko koty domy znajdują:(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, DORA1020 napisał:

Odległość to nie problem

wysłałabym ją na koniec świata gdyby ktoś chciał pomóc

wysyłamy koty do Krakowa,Warszawy,nawet do Wrocławia zdarzało się

na naszym terenie rzadko koty domy znajdują:(

Ona taka podobna, ta Muszelka, do naszej (od Was) Lilusi... Może ktoś będzie jechał w te nasze strony, Maków Mazowiecki, bo specjalny transport zeżre kupę kasy :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2020 o 07:07, DORA1020 napisał:

 

 

albo mojej ukochanej,chorej 10 letniej koteczki

co ja z nią zrobię? Zima idzie,nie przeżyje tej zimy:(

miałam ja umieścić w Izbicy,chociaż na zimę,ale wetka już nie przyjmuje kolejnych kotów

nie wiem gdzie pukać,gdzie stutkać,gdzie dzwonic,kogo prosic o pomoc...

za dużo jest tego nieszczęśćia,a za mało osób chętnych do pomocy:(

 

 

 

czy to właśnie Muszelka?

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, malagos napisał:

Ona taka podobna, ta Muszelka, do naszej (od Was) Lilusi... Może ktoś będzie jechał w te nasze strony, Maków Mazowiecki, bo specjalny transport zeżre kupę kasy :(

Malagos kochana! Mnie ta Muszelka strasznie zapadła w serducho, ale moja francowata kota za żadne skarby nie da się przekonać do drugiego kota :((( Może mieszkanie za małe, za małe terytorium na dwa koty, nie wiem :( Inni mają po dwa, trzy, i jest OK, a u mnie się nie da :(

Gdyby był bazarek na transport kici, to się dorzucę. Jestem w tym miesiącu głęboko pod kreską, ale jakiś grosz wyskrobię.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, DORA1020 napisał:

Wielkie dzieki Baltimoore:) Zawsze jesteś:) i zawsze pomagasz szczebrzeszyniakom:)

Baltimore mnie tak chwali, ale zapomniała powiedzieć że gdybym się nie zdecydowała pomóc kotkom to miała zamiar sama się zabrać z Tarnowa do Wawy i przejąć koty. Także wszystkim w tym wątku nieustające podziekowania i ukłony ode mnie także. Tym bardziej że stale trwacie przy Dorze i Szczebrzeszynikach a mnie trochę nie było 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...