Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 28.09.2020 o 08:33, DORA1020 napisał:
  Dnia 22.09.2020 o 09:03, DORA1020 napisał:

Z bazarku Livki mam 100zł.Bardzo dziękuję:)

Dług zmniejszony;536zł

Bardzo dziękuję buuenos za wpłate dla bezdomniaków 217zł:)

W związku z czym dług zmniejszył sie do kwoty 319zł

 

Z  bazarku jola&tina---50zł,bardzo dziękuję:_)

i z mojego ostaniego bazarku  72zł

W chwili obecnej dług wynosi:197zł

Niestety kolejna faktura 159zł

Teraz dług wynosi już 338zł

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, DORA1020 napisał:

Ogłosiłam na Kraków,właśnie w dwupaku

mam nadzieję,że długo nie będą czekały

Ojej, dzięki! 

Ja im jeszcze nie porobiłam zdjęć... wczoraj zostały odrobaczone, zaszczepić będę chciała ich jeszcze w tym tygodniu.

Maluszki mają ok. 2 miesiące (tak ocenił wet), są superowe, ciekawskie i bardzo proludzkie. 

Na początku myślałam, że ta plamka na nosku trikolorki to brud, a to jest po prostu plamka na samym środku:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.09.2020 o 19:19, DORA1020 napisał:

Z dobrych info to temu rudziaszkowi szykuje sie dom

nieoceniona Isabel zrobi wizyte pa

bardzo dziękuję:)

7023a3ef908ccf11a66549f6f35f109c.png

Kamyk jedzie dzisiaj do DS  w Krakowie

Bardzo dziękuję Isabel za zrobienie wizyty:)  i kontakt telefoniczny z DS:)

Dziękuję również Baltimoore  za organizacje transportu:)  co nigdy  nie jest łatwe

na szczęście koniec dla kotka siedzenia w lecznicowej klatce

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.09.2020 o 12:35, sue napisał:

Kociaki Sabinki

25a09fa427fec8b2f4d835501dcf8143.png

4c448835f01aa57fc494eca6bd99dced.png

Kotki zostały odrobaczone, leczymy oczka, ogólnie są dość zabiedzone ale w ciągu 3 dni leczenia wyglądają już lepiej i są żywsze.

Mam nadzieję,że kociaki są już zdrowe

proszę sue o zdjęcia do ogłoszeń,bo niestety dług w lecznicy nie stoi w miejscu

szkoda,żeby siedziały w lecznicowej klatce,kiedy może takie śliczne kiciorki szybko znajda dom

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Jola za wstawienie fotek:)

te 3 małe kociaki potrzebują domów

zadzwoniła do mnie pani z Izbicy,żeby pomogła kotkom

ja tutaj mam do zabrania 9 dzikusków,a jeszcze Izbica?

Niedługo to z Pomorza będą do mnie dzwonili o pomoc

a co ja mogę?

nie jestem przecież żadna organizacją i sama muszę szukac pomocy dla tych maleństw

ale przecież nie mogę tego tak zostawić,więc chociaż pomoge pani w ogłoszeniach

tam jest koci dramat,kotki się rozmnażają ,a maleństwa zjadają lisy,dzikie psy,lub inne mięsożerne stworzenia:(

pani mówi,że z 10 zostało już tylko 5:(

ale są również dorosłe potrzbujące pomocy:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

Dziękuję Jola za wstawienie fotek:)

te 3 małe kociaki potrzebują domów

zadzwoniła do mnie pani z Izbicy,żeby pomogła kotkom

ja tutaj mam do zabrania 9 dzikusków,a jeszcze Izbica?

Niedługo to z Pomorza będą do mnie dzwonili o pomoc

a co ja mogę?

nie jestem przecież żadna organizacją i sama muszę szukac pomocy dla tych maleństw

ale przecież nie mogę tego tak zostawić,więc chociaż pomoge pani w ogłoszeniach

tam jest koci dramat,kotki się rozmnażają ,a maleństwa zjadają lisy,dzikie psy,lub inne mięsożerne stworzenia:(

pani mówi,że z 10 zostało już tylko 5:(

ale są również dorosłe potrzbujące pomocy:(

Izbica nie jest bliżej Zamościa? Co do tego telefonu to ktoś  musiał dać namiary na Ciebie. Dla mnie to przegięcie. Nie jesteś fundacją ani stowarzyszeniem które mają  bardzo duże możliwości jak publiczne zbiórki pieniędzy czy karmy dla zwierząt a  także mają domy tymczasowe. Ludzie bardziej pomagają organizacjom niż prywatnym osobom.  Tutaj pomaga kilka osób z dogomanii a ja finansuję także wszystkie wyróżnienia ogłoszeń co jest każdego miesiąca niemałą kwotą i nie wiem ile jeszcze będę mogła. We wrześniu w dniach 8-go, 17-go i 26-go wyróżniłam łącznie 28 ogłoszeń po 12,72 zł dla kotów  i za  17,81 zł kilka ogłoszeń dla Fabio i Nerusia.  Dlatego wkurwia mnie kiedy zamiast pomóc to ktoś jeszcze podsyła następnych  bezdomniakówe z terenu o wiele kilometrów dalej.

Link to comment
Share on other sites

To może warto panią poinformować o sytuacji? Ludzie często nie zdają sobie sprawy jak taka pomoc wygląda od środka i dziwią się, że np. Państwo nie finansuje bezdomniakom niczego. Może kiedy uczciwie przedstawicie sytuację sama zaangażuje się w pomoc tamtejszym kotom? W Izbicy jest wspaniała wetka, która prowadzi też koci hotelik w lecznicy, może miałaby akurat jakieś promocyjne ceny dla kotów bezdomnych z Izbicy na kastrację właśnie? 

Myślę, że nie ma co wyręczać kogoś w pomocy, ma takie same możliwości jak Wy tutaj. Odmawiać też trzeba :(, ew. z zaoferowaniem jedynie wsparcia w ogłoszeniu i podzieleniem się umową adopcyjną, którą posiadacie. Ale to wszystko. Doro, dbaj o siebie też, nie bierz ponad swoje siły :(



k3.jpg

Ten maluch jest przecudny, rzuca się w oczy. Myślę że z taką urodą szybko znalazłby domek. Czy ta Pani jakoś ogłasza izbickie kotki?

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Tyśka) napisał:

To może warto panią poinformować o sytuacji? Ludzie często nie zdają sobie sprawy jak taka pomoc wygląda od środka i dziwią się, że np. Państwo nie finansuje bezdomniakom niczego. Może kiedy uczciwie przedstawicie sytuację sama zaangażuje się w pomoc tamtejszym kotom? 
Myślę, że nie ma co wyręczać kogoś w pomocy, ma takie same możliwości jak Wy tutaj. Odmawiać też trzeba :(, ew. z zaoferowaniem jedynie wsparcia w ogłoszeniu i podzieleniem się umową adopcyjną, którą posiadacie. Ale to wszystko. Doro, dbaj o siebie też, nie bierz ponad swoje siły :(

Dokładnie, ludzie myslą, że państwo dotuje taką pomoc. To samo mi powiedziała znajoma ze Szwecji, która wspiera Barytona, że jej znajomi stamtąd nie rozumieją dlaczego to robi, bo przecież panstwo ponosi tam koszt opieki nad bezdomnymi zwierzetami. W Polsce, mimo całkiem odmiennych realiów, ludzie również są przekonani, że organizacje, schroniska i ogólnie pomoc bezdomniakom sa utrzymywane z publicznych pieniędzy. trzeba ludziom otwierac oczy. Wg mnie to mozna zaoferowac pomoc w ogłoszeniu, poinstruowac co i jak, udostepnić umowe, ale nie wyręczac, bo pojedynczo nie da się tego ogarnąć.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyśka) napisał:

To może warto panią poinformować o sytuacji? Ludzie często nie zdają sobie sprawy jak taka pomoc wygląda od środka i dziwią się, że np. Państwo nie finansuje bezdomniakom niczego. Może kiedy uczciwie przedstawicie sytuację sama zaangażuje się w pomoc tamtejszym kotom? W Izbicy jest wspaniała wetka, która prowadzi też koci hotelik w lecznicy, może miałaby akurat jakieś promocyjne ceny dla kotów bezdomnych z Izbicy na kastrację właśnie? 

Myślę, że nie ma co wyręczać kogoś w pomocy, ma takie same możliwości jak Wy tutaj. Odmawiać też trzeba :(, ew. z zaoferowaniem jedynie wsparcia w ogłoszeniu i podzieleniem się umową adopcyjną, którą posiadacie. Ale to wszystko. Doro, dbaj o siebie też, nie bierz ponad swoje siły :(



k3.jpg

Ten maluch jest przecudny, rzuca się w oczy. Myślę że z taką urodą szybko znalazłby domek. Czy ta Pani jakoś ogłasza izbickie kotki?

Powiedziałam tej pani,że mogę pomóc tylko w ogłoszeniach

dlatego tez ogłosiłam tego maluszka,i jeszcze dwa

bardzo mi żal tych kotków:(

i rozumiem bakusiowa,że ją to wkurza,bo pomaga szczebrzeszyniakom od dawna

nie może przecież więcej

pani powiedziała,ze dostała info o działającym stowarzyszeniu w Szczebrzeszynie

że pomagają kotom,zabierają,szukają dt, pomagają ogłaszać,zbieraja karmę...itd...

dlatego tez zadzoniła o pomoc

a tutaj przecież nie ma żadnego stowarzyszenia,jedyne co mi przychodzi do głowy to strona na FB  założona przez sue...psy i koty ze Szczebrzeszyna

myslę,że to chodzi o stronę na FB ,którą założyła sue,bo nic innego do głowy mi nie przychodzi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...