Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 8.09.2020 o 08:37, bakusiowa napisał:

Psiak jest duży jak widać na zdjęciach. Tyśka dowiadywałaś się coś bliżej jaka jest ta buda?

 

Tak, powiedziała że dla psa średniaka jest dobra, ale dla psa wielkości owczarka niemieckiego raczej za mała (wejście jest małe, aby buda spełniała swoją funkcję). Postara się o wymiar budy, ale nie obiecuje że zrobi to dzisiaj. Buda jest do odebrania w Tomaszowie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2020 o 15:28, DORA1020 napisał:

Tutaj widac na zdjęciach,śpi na ulicy:(

widać też na siusiaku narośli,ma też problemy z wypróżnianiem

biedny Pluto:(

To narośl, czy napletek ściskający prącie i robi sie obrzek? Niektóre samce maja z tym problem. Jesli nie "schowie" sie im prącia po pobudzeniu, to samo nie wchodzi do środka, i robi sie obrzęk grożący amputacją prącia, jesli doszłoby do jego martwicy. Sama mam psa, któremu musze zawsze chować siusiaka po kopulacji. Problemy z wypróznianiem sie moga byc związane z prostatą lub przepukliną odbytu u starszych psiaków. Może jakis inny wet jeszcze zobaczyłby chłopaka, bo raczej oba problemy sa operacyjne lub do stałej obserwacji psa. Jesli nie potafi oddawać kału, to zalegające toksyny trują mu organizm.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

 Niektóre samce maja z tym problem. Jesli nie "schowie" sie im prącia po pobudzeniu, to samo nie wchodzi do środka, i robi sie obrzęk grożący amputacją prącia, jesli doszłoby do jego martwicy. Sama mam psa, któremu musze zawsze chować siusiaka po kopulacji. 

To właśnie to było problemem,ale juz jest dobrze.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Problemy z wypróznianiem sie moga byc związane z prostatą lub przepukliną odbytu u starszych psiaków. Może jakis inny wet jeszcze zobaczyłby chłopaka, bo raczej oba problemy sa operacyjne lub do stałej obserwacji psa. Jesli nie potafi oddawać kału, to zalegające toksyny trują mu organizm.

Tak jak pisałam wcześniej rzucaja psiakowi zepsute jedzenie,kości i to byc może było problemem.

Teraz codziennie rano karmie go i dałam sąsiadce kilka puszek,żeby Pluto nie był głodny i nie jadł byle czego.

O tym problemie z wypróżnianiem powidzaiała mi sąsiadka,ona jak wyprowadza swojego psiaka na spacer Pluto idzie razem z nimi i ona to zauważyła,mówi,że teraz jest lepiej,ale to wszystko do obserwacji.

Link to comment
Share on other sites

To ta buda: https://allegro.pl/oferta/buda-dla-psa-rozne-kolory-ocieplana-l-gratisy-8534993856?snapshot=MjAyMC0wMi0wNlQxMTo0NzoyNC4xNjZaO2J1eWVyOzMzODZhOTVjNjJhYjk3NDJjYjg2MmM2MWJjNWExNjBhOWI5NDkzMzg0YzY0Y2QyN2NiNzZmZDk4ZTk5OWQwNjA%3D

Była kupiona z niespełna rok temu.

Rozmiar L, dostałam jej wymiary na zdjęciu, ale nie mogę wkleić. Na aukcji można podejrzeć wymiary.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Średnie psy to spaniele czy beagle.

Nie, dla takich psów to rozmiar M jest dobry.

 

Cechy budy tej co znajoma ma do oddania za darmo.

Szerokość wewnętrzna: 50 cm

Długość wewnętrzna: 68 cm

Wysokość wewnętrzna: 55 cm

Wysokość wejścia: 32 cm

Szerokość wejścia: 25 cm

Waga (z opakowaniem): 31 kg
Dodatkowo ma kurtynę.

Tak jak pisałam, buda była kupiona z myślą dla psa wielkości labradora/husky (ale prawidłowego rozmiaru husky, pod kolano - bo dla malamute czy mix husky z malamutem byłaby za mała). Pamiętajcie tylko, że buda nie może być ZA DUŻA, bo pies nie będzie w stanie się ogrzać.

Nie wiem czy będzie dobra dla Pluto - jeśli nie to skorzysta inny bezdomniak, ja nie jestem w stanie ocenić wielkości Pluto na podstawie zdjęć. 
I proszę o informację do jutra czy jesteście zainteresowane budą. Muszę dać znać koleżance.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...