Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

7 godzin temu, Tyśka) napisał:

To ta buda: https://allegro.pl/oferta/buda-dla-psa-rozne-kolory-ocieplana-l-gratisy-8534993856?snapshot=MjAyMC0wMi0wNlQxMTo0NzoyNC4xNjZaO2J1eWVyOzMzODZhOTVjNjJhYjk3NDJjYjg2MmM2MWJjNWExNjBhOWI5NDkzMzg0YzY0Y2QyN2NiNzZmZDk4ZTk5OWQwNjA%3D

Była kupiona z niespełna rok temu.

Rozmiar L, dostałam jej wymiary na zdjęciu, ale nie mogę wkleić. Na aukcji można podejrzeć wymiary.

W opisie budy z tego linku jest adnotacja, że owczarek, labrador nie wejdą do niej. A Pluto jest co najmniej takiej wielkości.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Cioteczki , Dajcie linka gdzie kupić wielka budę dla tego psiaka i ja kupię. Niech on już nie leży na ulicy. :(

Poszukam linka z porządna budą. Chodzi tylko o to, że teraz wycwanili się i budy są do samodzielnego montażu. Dora musi zapytać panią czy będzie miał kto to zrobić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, jola&tina napisał:

Szczebrzeszyńskie zwierzaki dokarmiane przez DORĘ

1.jpg

2.jpg

3.jpg   

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Dziękuję jola&tina za wstawienie fotek:)

jeszcze do karmienia te dwie koteczki  i Pluto i mama tych 3 maluszków koło starej chałupy

i szylkrecia z działki

miała dzisiaj jechac do Izbicy,bo jest chora,ale się nie udało:(

51f216b5f23eda791d3fae7f0500d2d3.png

 

A juz nie dam rady pozyczać kasy na karmę,kolejna faktura czeka na wstawienie

zrobiłam bazarek,ale świeci pustkami kupujących:( jola&tina tez zrobiła,i pusto:(

jeśli ktos mógłby zakupic karmę dla kotków będę wdzięczna

na FB praktycznie mnie nie ma,tylko pozostaje mi dogomania

pomaganie jest trudne i stresujące,ja osobiście mam z tego powodu problemy zdrowotne

wszystkim się przejmuję...łapaniem dzikich kotów,ich chorobami,brakiem kasy na Izbicę i na karmę

chorobą mojego rudego,zastojem na bazarkach...itd.....itd

ale nie mogę zostawić tych biedaków i zamknąć się w domu

one wszystkie czekaja na jedzenie ,na pomoc

mogę liczyc tylko na Was,gdyby nie Wasza pomoc i współczucie dla zwierzuniów to pewnie zamknęłabym się w wariatkowie.

Ale wiem,że jesteście i,że pomagacie,i to nie pozwala mi się poddać.

I za to bardzo serdecznie Wam dziękuję:)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.09.2020 o 19:39, bakusiowa napisał:

Wszystkich odwiedzających oraz śledzących wątek serdecznie zapraszam na bazarek cegiełkowy na dług w lecznicy w  IZBICY oraz inne potrzeby bezdomnych szczebrzeszyniaków.

Link do bazarku

Dołączam do zaproszenia

dzisiaj pojechały do Izbicy  kolejne 2 małe kotki od Piotrka/nie będę tego komentować,ale ostatni raz zabieramy od niego rozmnożone chore kotki/

będzie ich juz 5 w lecznicy

bakusiowa,jeszcze raz Ci dziękuję za zrobienie bazarku:)

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, DORA1020 napisał:

Usunąć usunęłam z 1 postu,a teraz nie wiem jak wstawić...z powrotem do 1 postu,lub na drugi czxy trzeci post

może ktos wie?

Drugi i trzeci jest Tyśki. Tam są tylko linki zdjęć których juz dawno nie ma. Myślę, że po prostu trzeba wkleić. Jednak musi to zrobić Tyska.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, bakusiowa napisał:

Drugi i trzeci jest Tyśki. Tam są tylko linki zdjęć których juz dawno nie ma. Myślę, że po prostu trzeba wkleić. Jednak musi to zrobić Tyska.

Chętnie bym to zrobiła, ale... to moje stare konto, na które nie mogłam się dostać przez parę miesięcy (po pierwszych dużych zmianach na dogo), więc poprosiłam o jego usunięcie. Wtedy aktywowałam to obecne. Nie pomogę - tamtego konta już nie ma, przepraszam :(.

Ale skoro Admini byli i zmienili wygląd forum to może jakimś cudem uda się wyprosić o to, aby zmienić te posty na Dorę?

Link to comment
Share on other sites

Co do budy znajomej - pani Krysia jest chętna, aby przygarnąć budę., więc buda jest zarezerowana. Problemem jest na razie transport. Znajoma też musi wiedzieć wcześniej, że ktoś po budę przyjedzie, bo w tym domu aktualnie nie mieszka. Pytałam znajomych z Tomaszowa, ale nikt nie zmieści budy do swojego samochodu :(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyśka) napisał:

Chętnie bym to zrobiła, ale... to moje stare konto, na które nie mogłam się dostać przez parę miesięcy (po pierwszych dużych zmianach na dogo), więc poprosiłam o jego usunięcie. Wtedy aktywowałam to obecne. Nie pomogę - tamtego konta już nie ma, przepraszam :(.

Ale skoro Admini byli i zmienili wygląd forum to może jakimś cudem uda się wyprosić o to, aby zmienić te posty na Dorę?

Admini teraz prężnie działają więc może uda się to załatwić.. Na przywitanie dostałam 3 punkty karne.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyśka) napisał:

Ojej... ale za co...? :( 
Mam nadzieję, że admini będą dla użytkowników i będą reagować na takie prośby.

Za spamowanie w wiadomościach prywatnych. Ktoś nie miał odwagi aby do mnie napisać, że nie życzy sobie aby wysyłać mu zaproszenia.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, bakusiowa napisał:

Drugi i trzeci jest Tyśki. Tam są tylko linki zdjęć których juz dawno nie ma. Myślę, że po prostu trzeba wkleić. Jednak musi to zrobić Tyska.

 

20 godzin temu, bakusiowa napisał:

Czy skopiowałaś usuniętą treść i gdzieś masz zapisaną?

Nie ważne 2 czy 3  czy 5

na piewszej stronie mam wolne miejsce do wstawienia,ale nie mogę edytować

skopiowałam i wysłałam sobie na maila

przecież tam jest zapisana pomoc dla 315 zwierzaków

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

Dzień dobry :)

Podzieliłam Tuptusiowe pieniążki z Cukierenki Livki , gdzie zbieraliśmy na transport.

Tuptuś Borysek szybciutko znalazł super dom i pieniędzmi dzieli się z innymi.

Dla szczebrzeszyńskich bezdomniaków przeznaczył 100 zł.

Poproszę o konto :)

Bardzo dziekuję:)

Zajrzałam do Tuptusia,straszna bida z niego:(  dobrze,że już ma dom i pieniądze na transport:)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, jola&tina napisał:

image.jpg

1.jpg

Dziekuję jola&tina za wstawienie fotek:)

Na pierwszej fotce kotki trzy u starszej kobiety

ok 5 miesięczne dzikuski,jest jeszcze jeden buro biały i ich mama

w kolejce na jedzonko:)

Trzeba im jakoś pomóc...ale jak nie wiem:(

Na drugiej fotce szylkrecia,moja ukochana kicia,chora stasza koteczka,która karmię od 9-10lat

nigdy nie dała sie złapać w łapak:(

widziała łapanie dzieci,mądra koteczka juz nigdy nie weszła do łapaka

czym przysporzyła mi wiele kłopotów,bo musiałam zabierać jej dzieci

ostatnio sama mi przynosiła swoje dzieci,których nie udało sie uratować,bo kcia jest chora,teraz juz od 3 lat nie rodzi

a teraz przeniosła sie do kobiety na strych,chodzę do niej,zostawiam tej kobiecie karmę dla niej

i koteczkę już można wziąć na ręce,tuli się,kocha głaskanie

a kolejnej zimy juz nie przeżyje,jest przeziębiona od lat

co roku podawałam jej antbiotyk,ale teraz juz to nie wystarczy,musi byc w ciepełku

zabrałabym ja do siebie,ale nie mogę ze względu na mojego starego,chorego na padaczkę psiaka,który nienawidzi kotów:(

dlatego też szukam dla koteczki domu,dałam jej na imię Muszelka,ale chyba nie pasuje do niej

może znacie kogos kto przygarnie starszą koteczke?

przez wiele lat ja karmiłam i wiedziałam,że sobie poradzi,teraz już nie,musi być w cieple.

 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Olena84 napisał:

Cóż to za kociuszki? A ten Piotrek to rozumiem, że przygarnia i rozmnaża czy cały czas ma te same kotki?

To nie jest zły chłopak,ale musi pewne rzeczy zrozumieć

poprosiłam Krystynę,żeby z nim porozmawiała

i dzisiaj rano rozmawiała,będzie się umawiał na strylke na środę lub czwartek

wytłumaczyła mu pewne sprawy,na czym to  wsztsko polega

może sue mu pomoże w opiece nad kotką po sterylce

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, DORA1020 napisał:

To nie jest zły chłopak,ale musi pewne rzeczy zrozumieć

poprosiłam Krystynę,żeby z nim porozmawiała

i dzisiaj rano rozmawiała,będzie się umawiał na strylke na środę lub czwartek

wytłumaczyła mu pewne sprawy,na czym to  wsztsko polega

może sue mu pomoże w opiece nad kotką po sterylce

No to dobrze, ale ilość kotów potrzebujących przeraża:(

Link to comment
Share on other sites

A sa jakies fundacje w okolicy od kotow? W Rzeszowie jest jakas findacja Felinus moze by udostepnili apel o dom dla Muszelki?

Dora jak ja Cie podziwiam! Ja to chyba zeświruje przez te koty:( pisalam Wam ze bede probować łapać kotke po tym jak klatka sie nie zamknela kolejne próby nic nie dawaly nie weszła już ani razu nie była zainteresowana jedzeniem :(  

juz dalam sobie spokoj mówie trudno:( ale teraz wyprowadziła dwa małe kotki nie wiem ile maja ale ok 5 tyg :( chyba jeszcze same nie jedza kocica przez kratke dawala mi sie głaskać ale pojechałam z kontenerkiem i nie da sie złapać:( małego jednego złapałam ale musiałam wypuścić bo jak nie umie sam jeść to go nie zabiore :( płakać mi sie chce z tej bezsilności :(

Dora przydałaby Ci se budka styropianowa? Bede chyba robic bo musze im coś skombinować żeby miały schronienie :(  to zrobie też dla Ciebie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...