Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

3 godziny temu, Olena84 napisał:

Dora damy radę musimy, czekam na dwie przesyłki, z których zrobię bazarek na Twoje psiaki czy kociaki, dodatkowo dołożę jednorazowo, a zakupy na bazarkach w tym miesiącu ograniczę

Dziekuje Olena:)

zdjecia biedaka wysłałam do terry,zrobiłam mu dzisiaj  kilka fotek jak przyszedl podjeśc kotkom żarełko

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Madie napisał:

Są jakieś zapytania o Bakusia (którego ja nazywam Rambo?;) ).

 

Żal mi go, siedzi sam w pokoju prawie cały czas. Nie miauczy, nic nie niszczy (chociaż szaleje i wywraca pokój do góry nogami) ale pcha się za mną do wyjść a na razie wyjść nie może :( Spryciarz nauczył się włączać lampkę nocną...Nigdy  bym nie uwierzyła jakbym nie widziała...Wyłączam lampkę - idę spać. Budzę się w nocy światło się pali. Wyłączam jeszcze raz - znów się pali. Przyłapałam więc go przez szybę że tak długo kładzie się na lampie (stoi na podłodze) i paca łapką aż się zapali światło.

Apetyt Rambuś ma za 100, jest rozolutny, kochany, kichanie mu przeszło. Owinął sobie wokół paluszków starszego kota z cmentarza z którym pomieszkuje w pokoju. Cud, miód, orzeszki. Niestety ja wyjeżdżam jutro rano na cały weekned i będzie siedział dwa dni sam. Michał do nich wejdzie tylko tyle co by jedzenie dać i wodę zmienić. No i kuwety. On bardzo potrzebuje domu.

 

 

Madie,wyslij prosze kilka zdjec do ogloszen

zrobie mu ogloszenie,ale mam tylko jedno zdjecie

Link to comment
Share on other sites

Ja również potrzebuję zdjęć do ogłoszeń Rambo ;)
Jak możesz, i mi prześlij to poogłaszam na paru portalach.

Baltimoore, tak - dzikuski mogą być kochane, ale jednak i tak podziwiam :) Bo aby dizkuski były kochane, to potrzeba CZASU i cierpliwości. A większość ludzi oczekuje, że dostanie gotowe zwierzaki. Oswajanie dzikusów nie jest łatwe. I sama bym nie podjęła się adopcji dzikiego psa czy kota. Obecnie jestem zmęczona takimi zwierzakami i szukam dla siebie psa o zrównoważonym charakterze. Może łobuzować i mieć te cosie, które ludzie nazywają wadami, byleby był otwarty do ludzi ;). Mam słabość do dzikusków, ale wiem też, jak posiadanie takiego zwierzaka smakuje ;)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, DORA1020 napisał:

Olena,ręce juz dawno mi opadły...do samej ziemi......

jutro interwencja,dostalam info,ze patologia sprowadzila pieska:(

prawdopodobnie maly,nie wiem czy szczeniak,czy dorosły mały psiak

może uda sie im odebrac,juz maja jednego,nie szczepiony,nie odrobaczony,ani odpchlony,mały piesek wiecznie głodny

ja juz nie mam sily i zdowia na walke z patologia,ile można?

psiak pojedzie do Murki,ale nie wiem skad wezme na to wszystko pieniądze:(

skad deklaracje...juz przecież sa 2 psiaki u Murki ze Szczebrzeszyna

zostawic go tam? co robić?

jeszcze w dodatku pojawil sie nastepny bezdomniak:(

wyjada karme kotom,i tak udało mu sie przezyc,bo widzialam go kilka dni temu

bardzo zaniedbany psiak:(

śliczny,malutki,myślę,ze ok 7-8kg,kudłaty,czarny,bardzo podobny do pekińczyka,ale ładniejszy,długie uszy....i bardzo ,bardzo zaniedbany:(

- Bgra, Anula, tutaj Dora pisze o tym psiaku (cały post).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

- Bgra, Anula, tutaj Dora pisze o tym psiaku (cały post).

Przepraszam ,myślałam,że to wątek zbiorczy i pierwsze foty :( ałć,Bgra nie mieszaj ić stont :(

Anulko napisałam do tej kobiety w sprawie kudłacza.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Bgra napisał:

Przepraszam ,myślałam,że to wątek zbiorczy i pierwsze foty :( ałć,Bgra nie mieszaj ić stont :(

Anulko napisałam do tej kobiety w sprawie kudłacza.

Bo to jest wątek zbiorczy szczebrzyszniaków-bezdomniaków.
Dlatego ciężko dotrzeć do postu o Kudłaczku ze zdjęć, które wstawiła terra.
Nie uciekaj, Bgra, Twoja obecność tutaj jest baaaardzo wskazana. Kudłaczek obecnie jest bez dachu nad głową. A ja mam wrażenie, że znam tego psa... 
Dora jak przyjdzie to pewnie napisze więcej - bo to Dora jest na miejscu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Baltimoore napisał:

Mam zdjęcia Bakusia z lecznicy w Izbicy. Podeślę tylko prosześć o adres  mail.  Mam mail do Dory i Ty$ki.

Dostałam zdjęcia, dziękuję. Wykorzystałaś je może do ogłoszeń?
Na jakie miasto mam zrobic?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

Post jak zrozumiałam jest o dwóch psiakach jeden z patologi co mają jutro odbierać a drugi ten kudłaty co przychodzi i wyjada karmę.

Dokładnie tak.

 

A wątek Szczebrzeszyniaków wykorzystujemy do różnych celów szeroko pojętych- łapią się po pomoc  zwierzaki z całej zamojszczyzny  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

Post jak zrozumiałam jest o dwóch psiakach jeden z patologi co mają jutro odbierać a drugi ten kudłaty co przychodzi i wyjada karmę.

Jak plaskaty to zwiększa szansę...samczyk ? u mnie odpada,Hańcia niesteylizowana bo się nie da.

Wrzucam juz teraz na skarpetę,najwyżej dopiszę jak się dowiem więcej...Anula transport jak coś jest ? ma się ?da się ?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Bgra napisał:

Jak plaskaty to zwiększa szansę...samczyk ? u mnie odpada,Hańcia niesteylizowana bo się nie da.

Wrzucam juz teraz na skarpetę,najwyżej dopiszę jak się dowiem więcej...Anula transport jak coś jest ? ma się ?da się ?

Ja tylko podczytuję wątek ale wynika z tego,że często kociaki jeżdżą transportem do Warszawy.

Najlepiej być w kontakcie z Dora2010 w razie czego ale ja nie mam tel.do Dory.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Baltimoore napisał:

Ja ogłaszam Bakusia na Warszawę Mokotów

Przypomnę ogłoszenie

https://www.olx.pl/oferta/bakus-najslodszy-kotek-tylko-mnie-kochaj-CID103-IDsmN2d.html

Można ogłaszać na inną dzielnicę Warszawy lub na Łódź. Np jako Gizmo- tak miał na imię w lecznicy.

Zdjęcia do wykorzystania, moje są trochę przycięte.

Dziękuję... zerknę za chwilę na ogłoszenie :)
Wykorzystam imię Gizmo.

 

3 minuty temu, Bgra napisał:

 

Wrzucam juz teraz na skarpetę,najwyżej dopiszę jak się dowiem więcej...Anula transport jak coś jest ? ma się ?da się ?

Dzisiaj na grupie lubelskiej pomocowej znalazłam informację o dwóch transportach: jeden na trasie Lublin- Warszawa [ Lublin- Lubartów-Parczew-Radzyń Podlaski-Łuków-Siedlce-Mrozy-Mińsk Mazowiecki -Warszawa ] we wtorek oraz Lublin - Kraków (ale tego postu odnaleźć teraz nie mogę).

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Anula napisał:

Post jak zrozumiałam jest o dwóch psiakach jeden z patologi co mają jutro odbierać a drugi ten kudłaty co przychodzi i wyjada karmę.

Racja :D zakręcona jestem.
to wytłuszczone w poście Dory dot kudłaczka ;)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Baltimoore napisał:

Dokładnie tak.

 

A wątek Szczebrzeszyniaków wykorzystujemy do różnych celów szeroko pojętych- łapią się po pomoc  zwierzaki z całej zamojszczyzny  :)

Czasami wchodzę na wątek, ale jeśli opuszczę kilka zakładek nie wiem o co chodzi :)

Czy możesz powiedzieć, czy  ten dzikusek to ten z patologii czy jedzący karmę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...