Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Kciuki mocne za Rudasia. 

Dlug w lecznicy pokazny, ja oczywiscie cos przesle,ale to kropla w morzu potrzeb.

Dziewczyny ja nie mieszkam w Polsce,wiec organizowanie bazarku przeze mnie byloby bez sensu. Ale jesli ktoras z was zrobi bazarek to ja chetnie dodam  (przesle) jakies fanty, kosmetyki itd.

I pytanie : czy sa jakies atrykuly-pewniaki,ktore wiadomo,ze dobrze sie sprzedadza?Mieszkam w Niemczechm moze cos szczegolnego z DE?  Podpowiedzcie cioteczki.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki za kciuki :)

 

Mały Kajtuś nie pojedzie jeszcze w piątek do swojego domku, wetka oceniła że jeszcze wymaga antybiotyku.

Za to do DT u Madie pojedzie niewidzący Bakuś  :D  Testy wirusowe sprawdzone, ujemne. Nieszczepiony jeszcze.

Madie, wielkie dzięki :D

 

I dobra wiadomość- najpewniej fajny domek w Warszawie będzie miał Herman od Ala 123 :D

 

Dziękujemy Yosssarianie za wizytę PA w Krakowie :D

Do domku pojedzie dorosły miziasty buro-biały kocurek, nie pamiętam imienia od Dory- Misio/Michałek chyba.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, buuenos napisał:

Kciuki mocne za Rudasia. 

Dlug w lecznicy pokazny, ja oczywiscie cos przesle,ale to kropla w morzu potrzeb.

Dziewczyny ja nie mieszkam w Polsce,wiec organizowanie bazarku przeze mnie byloby bez sensu. Ale jesli ktoras z was zrobi bazarek to ja chetnie dodam  (przesle) jakies fanty, kosmetyki itd.

I pytanie : czy sa jakies atrykuly-pewniaki,ktore wiadomo,ze dobrze sie sprzedadza?Mieszkam w Niemczechm moze cos szczegolnego z DE?  Podpowiedzcie cioteczki.

 

Bardzo dziekuje buenos:)

Chyba Olena pisała,ze mogłaby zrobic bazarek tylko nie ma fantów

może zgodzi sie zrobic taki bazarek

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Madie napisał:

Dzięki :) Zawsze o wszystkim pamiętasz. 

Cieszę się, że Kajtun taki dobry dom będzie miał. 

 

Co do Bakusia, to jutro umówie wizytę z dr. Garncarzem. W weekned się zaszczepimy. Nie chce zapeszać ale może jakis dom dla niego się znajdzie. 

Dziekuje Madie:),cały czas mam nadzieje,ze moze Bakuś będzie widział chociaz troszeczkę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...