Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Szczęście to on miał, że trafił na Dorę, że udało mu się łapkę uratować, że przeżył. 

Teraz tego szczęścia potrzebuje jeszcze w znalezieniu domu (trzymać kciuki mocno, szczególnie Twoje Tysiu, magiczne) i operacji oczka. Moim zdaniem w tej kolejności, bo on już z tym okiem radzi sobie lepiej niż większość kotów jakie znam.


A tak poza tym przyszły dom będzie musiał dbać o jego dietę - kawaler je jak małe prosię i już waży 3,3 ;) 

Tu jak wygonił mojego psa z posłania:

a029567c30dbc790med.jpg

A tutaj ulubiona zabawa ręką, wyjątkowo na spokojnie ;)

5b55521b8275e743med.jpg

Dziś dostał ode mnie zabawkę z zooplusa i maskotkę, ale i tak hitem stała się papierowa kulka papieru, którą Rambuś z zapałem aportuje. Jest idealnie jak mój Radek jak był mały. Ten sam typ ;)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Baltimoore za zapłacenie operacji Leonka---350zl:)

Bardzo sie o niego martwię....myśli w glowie..Leonek...Leonek....duzo wycierpiało biedactwo:(

Jest takim samym słodziakiem jak Rambuś,ale teraz bardzo cierpi:(

Nie moge sie z tym pogodzic

Dobrze,ze Rambus u Madie

 

Link to comment
Share on other sites

Byłam przekonana, że podziękowałam Wszystkim, którzy pomogli Miłce w drodze do swojego domku, ale chyba nie zrobiłam tego...

Teraz więc składam wielkie podziękowania Malagos za przyjęcie jej pod swój dach, baltimoore za negocjacje z Malagos,  Madie za dowiezienie do celu :) :) :)

Miłka od października 2017r. siedziała w szpitalnej klatce., już traciłam nadzieję na dom, a tymczasem, jak zawsze pomogli Dogomaniacy :)

DZIĘKI :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.02.2018 o 09:55, Baltimoore napisał:

Bakusiowa ja też dziękuję  :D

 

i odliczam od długu "Kolęda i kociaki " 258 zł-150 zł (wpłata Bakusiowej) = 108 zł

 

Czyli teraz jest tak:

*Kolęda i 3 kociaki 108 zł (było 1533zł)

*Jaśminek 1281 zł

*Nadziejka[*]  302zł było 477zł

To daje razem 1691 zł

 

UAKTUALNIAM ROZLICZENIE lecznica Zamość

Dora1020 wpłaciła z bazarków 100zł

odliczam od długu "Kolęda i kociaki "  108 zł- 100 zł= 8 zł

 

Od życzliwej Fundacji dzięki staraniom Dory pójdzie do lecznicy w Zamościu przelew 1250zł

Ogromnie i niewypowiedzianie jesteśmy wdzięczni, pomagają Dorze w krytycznym momencie kolejny raz :D

 

Symbolicznie odliczę od długu Jaśminka

1281zł- 1250 zł= 31 zł

 

 

Link to comment
Share on other sites

Czyli teraz mamy tak:

*Kolęda i 3 kociaki 8 zł (było 1533zł)

*Jaśminek  31 zł (było 1281zł)

*Nadziejka[*]  302zł (było 477zł)

To daje razem 341 zł

 

Lecznica przyśle jeszcze Dorze zaległe rachunki za 2 czarne koty (Ramzes i Kicia) :(

Na szczęście były krótko, dalsze leczenie było w domu stałym.

Link to comment
Share on other sites

Wpłaciłam 100zl do lecznicy

sa to pieniążki od 

---buenos---50zl

--od znajomej Madie p.Ewy----50zl

Bardzo dziekuje:)

Karme kupiłam /o wstawienie faktury poprosiłam terrę/ za 103zł

z bazarku terry--76zl

cegielki oleny---10zl

i od Madie 17zł /z 70zl,ktore podarowała bezdomniakom,50zl przeznaczylam za zawiezienie Leonka do lecznicy/

Bardzo dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Baltimoore napisał:

 

UAKTUALNIAM ROZLICZENIE lecznica Zamość

Dora1020 wpłaciła z bazarków 100zł

odliczam od długu "Kolęda i kociaki "  108 zł- 100 zł= 8 zł

 

Od życzliwej Fundacji dzięki staraniom Dory pójdzie do lecznicy w Zamościu przelew 1250zł

Ogromnie i niewypowiedzianie jesteśmy wdzięczni, pomagają Dorze w krytycznym momencie kolejny raz :D

 

Symbolicznie odliczę od długu Jaśminka

1281zł- 1250 zł= 31 zł

 

 

Musze nazwac ta fundacje po imieniu:)

Bardzo dziekuje Fundacji Viva,ktora raz,dwa razy w roku pomaga mi w częściowej spłacie długów:)

Jestem bardzo upierdliwa w proszeniu.....

Poniewaz nie jest to lokalna fundacja,pomagaja wielu osobom,a właściwie zwierzakom,moga pomoc tylko raz na jakis czas

za co bardzo im dziekuje:)

i bardzo prosze o 1%  podatku dla tej fundacji

ale również dla Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt /zabrali ze Szczebrzeszyna suczke z patologii/

Bardzo dziekuję i Vivie i ChSOZ:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, ala123 napisał:

Byłam przekonana, że podziękowałam Wszystkim, którzy pomogli Miłce w drodze do swojego domku, ale chyba nie zrobiłam tego...

Teraz więc składam wielkie podziękowania Malagos za przyjęcie jej pod swój dach, baltimoore za negocjacje z Malagos,  Madie za dowiezienie do celu :) :) :)

Miłka od października 2017r. siedziała w szpitalnej klatce., już traciłam nadzieję na dom, a tymczasem, jak zawsze pomogli Dogomaniacy :)

DZIĘKI :)

Miła jest urocza :) Daje się wziąć na ręce, mruczy, już nie ucieka na nasz widok. Jest taka delikatna, drobniutka, taka mała dama. To ja Ci, Alu, za nią dziękuję!

17 godzin temu, Baltimoore napisał:

Dogomaniacy są suuuper :D

A wiesz, ze tak, ode mnie wawer na ds zabiera naszego zamarzniętego psiaka :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trochę się o Mlodego martwię. 

 

Dziś wypuscilam go na dłużej i bawiłam się z nim kulką papieru. Rambuś bezbłędnie aportuje. No o po 5 minutach zaczal ciężko oddychać, po kolejnych 2 się pokładać. Oczywiście jak odpoczywał to zaraz potem chciał szaleć dalej ale robił sobie zauważalne przerwy. Na koniec pokasłał trochę i wystawił mocno język - takie ziajanie. 

Mnie to się tylko z sercem kojarzy ale może panikuje :/ umówiłabym go na jakieś echo/usg

Link to comment
Share on other sites

U moojego to było sygnałem, aby osłuchac kota. Nasz wet na cito odesłał do kardiologa. Wyszła mu zaawansowana kardiomiopatia przerostowa - a to młody kot... :( Nie dziwię się, że się martwisz, mnie sam opis wystarczył, aby dostać dreszczy.... :( Jak możesz to koniecznie osłuchaj u weta... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...