Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję... zerknę za chwilę na ogłoszenie :)
Wykorzystam imię Gizmo.

 

Dzisiaj na grupie lubelskiej pomocowej znalazłam informację o dwóch transportach: jeden na trasie Lublin- Warszawa [ Lublin- Lubartów-Parczew-Radzyń Podlaski-Łuków-Siedlce-Mrozy-Mińsk Mazowiecki -Warszawa ] we wtorek oraz Lublin - Kraków (ale tego postu odnaleźć teraz nie mogę).

No to sru plaskatego do Plaskatego Azylu do Nasielska pod Warszawą,uzgodnione z Kaśką Strzelecką.Nigdzie nie będzie mu lepiej :) no może u EdiAbija ;)

kudłacz1.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Bgra napisał:

No to sru plaskatego do Plaskatego Azylu do Nasielska pod Warszawą,uzgodnione z Kaśką Strzelecką.Nigdzie nie będzie mu lepiej :) no może u EdiAbija ;)

Czyli pisać do Dziewczyny, która organizuje transport we wtorek? 

Bgra... jak dobrze, że jesteś :)

Dora, Baltimoore, czy jest szansa, aby do wtorku gdzieś przechować Kudłatka?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, uxmal napisał:

Czasami wchodzę na wątek, ale jeśli opuszczę kilka zakładek nie wiem o co chodzi :)

Czy możesz powiedzieć, czy  ten dzikusek to ten z patologii czy jedzący karmę?

Z tego co wiem to o dzikuskach była mowa o kotach.

O piesku z patologii praktycznie niewiele wiemy, tylko że mały (niekoniecznie szczeniak)

Kudłaty jest zaniedbany. Nie wiadomo czy mało kontaktowy czy przestraszony.  Z pewnością zapchlony,zarobaczony i zakudłacony :( Wymaga szybkiego złapania i pomocy.

Przeżył podjadając jedzenie kotom. Pojawił się niedawno. Wyrzucony? Uciekł? Jeśli tak, to bynajmniej nie troskliwym opiekunom :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Czyli pisać do Dziewczyny, która organizuje transport we wtorek? 

Bgra... jak dobrze, że jesteś :)

Dora, Baltimoore, czy jest szansa, aby do wtorku gdzieś przechować Kudłatka?

Żeby nie pomylić ,chodzi o tego delikwenta.

W sprawie plaskatych czasami coś tam mi się udaje :)

kudłacz1.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Bgra napisał:

No to sru plaskatego do Plaskatego Azylu do Nasielska pod Warszawą,uzgodnione z Kaśką Strzelecką.Nigdzie nie będzie mu lepiej :) no może u EdiAbija ;)

Wiedziałam,czułam,że Ty Bożenko możesz w tym kierunku coś zdziałać.Nie pomyliłam się prosząc o pomoc.Dziękuję.Konieczny jest kontakt z Dorą.Czy ktoś ma nr.tel. do Dory?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Bgra napisał:

Żeby nie pomylić ,chodzi o tego delikwenta.

W sprawie plaskatych czasami coś tam mi się udaje :)

kudłacz1.jpg

 

Jestem pod wrażeniem, że wypatrzyłaś plaskatość w tych kudełkach :)

Już podaję Ci na PW tel do Dory i dzwonię do niej żeby tu szybciutko przyszła :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Baltimoore napisał:

 

Jestem pod wrażeniem, że wypatrzyłaś plaskatość w tych kudełkach :)

Już podaję Ci na PW tel do Dory i dzwonię do niej żeby tu szybciutko przyszła :)

Wiem,że w sobotę jest transport z Zamościa do Warszawy,będzie zabierana beagle sunia ze schronu,ma przyjechać pan po nią o 8,30.Może skontaktujcie się z Tola i porozmawiajcie o transporcie kudłaczka dodatkowo.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Anula napisał:

Wiem,że w sobotę jest transport z Zamościa do Warszawy,będzie zabierana beagle sunia ze schronu,ma przyjechać pan po nią o 8,30.Może skontaktujcie się z Tola i porozmawiajcie o transporcie kudłaczka dodatkowo.

A czy ten pan mógłby nadłożyć drogi po psiaka do Szczebrzeszyna? Dora jak go złapie to coś zorganizuje na jedną noc.Gorzej z transportem Szczebrzeszyn-Zamość. Z tym zawsze jest problem, Dora jest uzależniona od osób trzecich i tego kiedy oni mogą pojechać ze zwierzakiem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Anula napisał:

Wiem,że w sobotę jest transport z Zamościa do Warszawy,będzie zabierana beagle sunia ze schronu,ma przyjechać pan po nią o 8,30.Może skontaktujcie się z Tola i porozmawiajcie o transporcie kudłaczka dodatkowo.

To gdzieś po drodze? nie znam terenów ,jo śląsko dziołcha ;) Byłoby super,bo wątpię,że na jutro coś się zorganizuje.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

A gdyby złapać wcześniej Kudłacza i umieścić w lecznicy w Zamościu? wiem, że mało czasu do soboty, ale może akurat jutro ktoś mógłby przewieźć psiaka ?

 

Też o tym pomyślałam choć w kontekście tego wtorku.

Dobra myśl, Tyś(ka), byłoby łatwiej go zabrać.

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Baltimoore napisał:

Wszystko jest do ogarnięcia. Tylko trzeba złapać Kudłatego.

Napiszę zaraz do Tola zapytać.

 

Najlepiej do Toli(Marta) zadzwonić albo wysłać sms (609160 440),nie wiem czy wejdzie na dogo bo jest chora.Marta ma namiary na pana.TZ Marty ma być w schronie przy wydawaniu psiaka.Tyle wiem i nic więcej.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Anula napisał:

Najlepiej do Toli(Marta) zadzwonić albo wysłać sms (609160 440),nie wiem czy wejdzie na dogo bo jest chora.Marta ma namiary na pana.TZ Marty ma być w schronie przy wydawaniu psiaka.Tyle wiem i nic więcej.

Jutro o 13-tej będziemy wiedzieć czy będzie na tej posesji,bo nie zawsze jest.Jak się zjawi to dziewczyna da mu schronienie na tą jedną noc.Więc ,żeby nie mącić zadzwonię jutro do Toli.

Link to comment
Share on other sites

 

2 minuty temu, Bgra napisał:

Jutro o 13-tej będziemy wiedzieć czy będzie na tej posesji,bo nie zawsze jest.Jak się zjawi to dziewczyna da mu schronienie na tą jedną noc.Więc ,żeby nie mącić zadzwonię jutro do Toli.

Bgra, wielkie dzięki :D

I dziękuję Anuli za sprawy organizacyjne :D

Jesteście super :D

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Bgra:)

Jesli dzisiaj Kudłatus przyjdzie w porze karmienia kotów sprobuje go złapac

psiak nie podchodzi blisko,jeszcze nie wiem jak zareaguje jak bede chciala załozyc mu obrożę

pojawił sie na ulicy 0k 10 dni temu,karma znikała kotkom,ale nie wiedziałam kto wyjada

przyszedl podjeśc w porze karmienia kotow w środe i czwartek

czy przyjdzie dzisiaj...nie wiem......

zaprzyjażnił sie z rudym psiakiem,obaj wpadli na jedzonko

ale nakarmilam tylko Kudłasia,bo rudzielec ma właściciela

na tej ulicy mieszka pani Kasia,i to ona przetrzyma psiaka do jutra

zobaczymy pozniej czy sie uda

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, DORA1020 napisał:

Dziekuje Bgra:)

Jesli dzisiaj Kudłatus przyjdzie w porze karmienia kotów sprobuje go złapac

psiak nie podchodzi blisko,jeszcze nie wiem jak zareaguje jak bede chciala załozyc mu obrożę

 

zobaczymy pozniej czy sie uda

Oby wszystko się udało! Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Gdyby udało się złapać psiaczka nawet na smycz to by było super.Transport z tym panem też można jakoś obgadać nawet poprosić go o zajechanie do Szczebrzeszyna,zabranie psiaka i zawiezienie do Nasielska nawet za zwrot kosztów transportu np.w jedną stronę to i tak warto bo zawsze jest problem z transportem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...