Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

16 godzin temu, agat21 napisał:

Jak sytuacja z Plutem? Udało się go zbadać? Jakie koszty wizyty u weta?

Jeszcze nie,byłam wczoraj u tej Pani,ale jej nie zastałam,cały dzień u nas wczoraj lało

jak będę coś więcej wiedziała,to napiszę

no i tak buda,nie wiem skąd ją wezmę

mogłabym zrobić zrzutkę,ale nie dosyć co pobierają prowizję,to jeszcze  na tą Zrzutkę tylko dogomaniaczki wpłacają

może prosic jakas fundacje...nie wiem........

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2020 o 11:32, Tyśka) napisał:

Straszna historia :(

A jak duży jest ten psiak? Znajoma z Tomaszowa ma do oddania budę, jej adoptowana ze schroniska sunia ostatecznie zamieszkała w domu, na łóżku. Może buda by się nadała?

Psiak jest duży jak widać na zdjęciach. Tyśka dowiadywałaś się coś bliżej jaka jest ta buda?

DSC04544.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2020 o 11:32, Tyśka) napisał:

A jak duży jest ten psiak? Znajoma z Tomaszowa ma do oddania budę, jej adoptowana ze schroniska sunia ostatecznie zamieszkała w domu, na łóżku. Może buda by się nadała?

 

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

no i tak buda,nie wiem skąd ją wezmę

mogłabym zrobić zrzutkę,ale nie dosyć co pobierają prowizję,to jeszcze  na tą Zrzutkę tylko dogomaniaczki wpłacają

może prosic jakas fundacje...nie wiem........

Tyśka pisała o budzie, moze psiak się zmieści. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

 

Tyśka pisała o budzie, moze psiak się zmieści. 

sprobuję go zmierzyc

ale nie wiem jakie ma wymiary ta buda,o której Tyśka pisała

Pluto to psiak ulicy,problemy z wypróżnianiem ma z powodu karmy

bo ludzie różne zostawiają dla niego,śmierdzące kości,spleśniałe,stare mięso

dlatego zostawiłam sąsiadce 5 puszek,które wysłała mi bakusiowa,na dokarmianie psiaków

żeby karmiła go jedzeniem z puszek,żeby nie zjadał starego,śmierdzącego jedzenia,kości,bo pózniej problemy zdrowotne

 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, bakusiowa napisał:

Psiak jest duży jak widać na zdjęciach. Tyśka dowiadywałaś się coś bliżej jaka jest ta buda?

 

 

20 godzin temu, Olena84 napisał:

 

Tyśka pisała o budzie, moze psiak się zmieści. 

Przepraszam, mam urwanie głowy w nowej pracy. Od paru dni jestem od 6:30 do 18:00-19:30 poza domem, a potem siedzę w dokumentacji... dzisiaj zapytam. Jest spora szansa, że buda będzie pasować, suczka koleżanki jest średniaczką pod kolano. Dzisiaj zapytam i dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2020 o 15:02, jola&tina napisał:

Pluto

DSC04544.jpg

DSC04543.jpg

Na razie Pluto czuje się lepiej i nie wymaga interwencji chirurgicznej

mam go cały czas "na oku" 

sąsiadka obawia się czy Pluto wejdzie do budy,zawsze spał na ulicy

ale bude musi mieć,bo nie będzie miał gdzie spać

do tej pory jakoś to było,był młoszy,radził sobie

a teraz szuka ciepła,leży na chodniku,ale przechodzi na druga stronę ulicy i kładzie się w słoneczku

Pluto to łagodny i kochany psiaczek

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, bakusiowa napisał:

Felek już był u weta?

Jeszcze nie był

pytałam na pw Poker czy wpłata z bazarku jest dla kotków

czy  dla Fabio

ponieważ Poker napisała na watku Fabio,że z bazarku jest 180zł

to nie wiem

planujemy łapać Felka w łapak /do kontenerka wszedł tylko raz,drugi raz nie wejdzie/ w piatek a

w sobotę na kastrację ,czyszczenie uszu i ogólne badania

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, DORA1020 napisał:

Jeszcze nie był

pytałam na pw Poker czy wpłata z bazarku jest dla kotków

czy  dla Fabio

ponieważ Poker napisała na watku Fabio,że z bazarku jest 180zł

to nie wiem

planujemy łapać Felka w łapak /do kontenerka wszedł tylko raz,drugi raz nie wejdzie/ w piatek a

w sobotę na kastrację ,czyszczenie uszu i ogólne badania

Poker napisała żebyś ty zdecydowała. Myślę, że trzeba przeznaczyć tak jak zaplanowałaś czyli na leczenie w lecznicy w  Szczebrzeszynie. Felek na pewno cierpi.

Link to comment
Share on other sites

Sterylizacja kotek

 

1) Na razie została wysterylizowana jedna kotka od państwa P., już jest po zdjęciu szwów. Mam dokument potwierdzający wykonanie sterylizacji i jej koszt.

2). U państwa P. jest jeszcze jedna kotka, niestety zdążyła urodzić. Małe mają 2 tygodnie. Sytuacja jest monitorowana w miarę możliwości. 

3) W najbliższym tygodniu powinno udać się dostarczyć na zabieg kotkę od Piotrka, Sabinkę. Sabinka ma obcięty ogonek i dwa białe kociaki <2 miesiące. Kociaków nie chce już karmić, być może nie ma pokarmu albo gryzą. Oto Sabinka:

38079396fb6f9de9d018ceb6dbc5b572.png

4) Kolejna będzie musiała zostać wysterylizowana bura kotka od starszej pani, jej dzieci są już na tyle duże, że za jakieś dwa tygodnie spróbujemy koteczkę łapać. 

5) Kolejna koteczka u tej samej starszej pani, trikolorka, ma jeszcze dość małe kociaki. Tutaj mamy jeszcze trochę czasu, można nawet w październiku.

6) Rutka na tymczasie u Kasi. Na razie jeszcze karmi, choć jest już trochę zirytowana kotkami. Nie jest to pilne, ale zabieg tak czy tak konieczny. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...