Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

19 minut temu, bakusiowa napisał:

Najlepiej by było gdyby znalazł się domek w Krakowie. Zapytam na fb czy ewentualnie ktoś jest do wizyt.

Bardziej skłaniam się ku Siemianowicom. Jakby był ktoś z Katowic, to do Siemianowic jest rzut beretem, można dojechać tramwajem.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, DORA1020 napisał:

Nie wiem co się dzieje na dogo

odkąd wstawili te reklamy między wątkami

nie mogę znależć mojego nowego bazarku

ani w zawartościach,ani w profilu:(

bazarek ten zrobiła za mnie jola&tina  i ona tez ma takie problemy......założonego bazrku nie ma:(

Okazuje się, że więcej osób ma ten problem.
Napisałam do Admina.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Baltimoore napisał:

Jakby się nikt bliżej nie znalazł, to mogę zrobić wizytę pa w Siemianowicach w czwartek późnym wieczorem.

Byłoby super! :) Dzięki:) Tylko wcześniej muszę tutaj wszystko dograć, tzn. czy DS na pewno chce oddać Marcepanka i czy pan z Siemianowic dalej obstaje przy jego adopcji.

Link to comment
Share on other sites

DS Marcepanka przeprasza za zamieszanie - zadecydowali, że kotek jednak u nich zostaje. Pokochali już łobuziaka, a kilka dni izolowania kotków unormowało sytuację. Oczko kotki już lepiej, mały daje jej spokój, państwo więcej się z nim bawią, a wtedy nie jest już zainteresowany zaczepianiem koleżanki. Dzwoniącym w sprawie Marcepanka proponowałam inne kotki, ale nie, każdy chce tylko jego. Pewnie będą jeszcze dalsze telefony, może ktoś się zdecyduje na innego kotka lub kotkę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Isabel napisał:

DS Marcepanka przeprasza za zamieszanie - zadecydowali, że kotek jednak u nich zostaje. Pokochali już łobuziaka, a kilka dni izolowania kotków unormowało sytuację. Oczko kotki już lepiej, mały daje jej spokój, państwo więcej się z nim bawią, a wtedy nie jest już zainteresowany zaczepianiem koleżanki. Dzwoniącym w sprawie Marcepanka proponowałam inne kotki, ale nie, każdy chce tylko jego. Pewnie będą jeszcze dalsze telefony, może ktoś się zdecyduje na innego kotka lub kotkę.

 

Cieszę się, że Marcepanek zostaje w obecnym domu stałym. Już troszeczkę się nauczył, to teraz będzie mu łatwiej.

Porozmawiaj z DS o dopieszczaniu rezydentki aby nie czuła się odrzucona. To bardzo ważne.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Senanta napisał:

 

Cieszę się, że Marcepanek zostaje w obecnym domu stałym. Już troszeczkę się nauczył, to teraz będzie mu łatwiej.

Porozmawiaj z DS o dopieszczaniu rezydentki aby nie czuła się odrzucona. To bardzo ważne.

Tak, wiem, że to ważne. Na razie jest OK :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...