Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dziękuję jola&tina za wstawienie fotek Felka:)

DSC04475.JPG.fb1a4bb59772afb7f9c821437e7188d4.JPG

 

Na zdjęciu niestety nie widać jego zapadających się boków:( i uszy w fatalnym stanie:(

Kasia próbowała to pokazać,ale na zdjęciach  nie widać tego

to jest biedny kotek:( sprowadzony przez ludzi i zostawiony sam sobie

bardzo lgnie do ludzi,natomiast atakuje kocury:(  i to ostro:( te krótke,naderwane uszy to jego bójki:(

do kotek ok

chyba trzeba mu szukać domu,jest coraz biedniejszy:(

ale może mieć FeLV albo Fiv,wiec trudno będzie

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, czy bywacie może we Wrocławiu? Mam do oddania dla DT drapak, wysoki. Używany, ale powinien kotom się spodobać ;) Tak czy inaczej - jest we Wrocławiu i nie ma opcji wysyłki, trzeba by odebrać go osobiście. Chciałabym, aby trafił w ręce osób, które naprawdę pomagają... pomyślałam o Was, ale niestety naprawdę nie ma jak ten drapak wysłać.

EDIT: Drapak zarezerwowany. Post nieaktualny.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, DORA1020 napisał:

Nie mogę edytować 1 postu i zastanawiam sie czy nie założyć nowego wątku.....kontynuacji tego

czy poczekać na zmiany na dogo,kiedy będzie można to zrobić

Spróbuj wkleić cały tekst w 1. poście bez formatowania (kolorów, różnej wielkości czcionki, czcionki pochyłej, linków itd.).

W tym celu:
- kliknij "edytuj post"
- skopiuj calutki tekst w tym poście (np. klikając skrót CTRL + A ( ten skrót oznacza: "zaznacz cały tekst", następnie: "kopiuj" / CTRL + C)
- wklej tekst z powrotem do okna dialogowego edytowanego postu ("ctrl + V albo normalnie prawy przycisk myszy "wklej"), od razu po tym na dole okna pojawi się na ciemnym tle "wklej bez formatowania" - wybierz tę opcję. ;)

Powinno wejść (prawdopodobnie).
Aktualnie dogomania uniemożliwia edytowanie postów sformatowanych, czyli takich, które są kolorowe, w różnej czcionce itd. - czarno-białe posty już są akceptowane do edycji.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyśka) napisał:

Spróbuj wkleić cały tekst w 1. poście bez formatowania (kolorów, różnej wielkości czcionki, czcionki pochyłej, linków itd.).

W tym celu:
- kliknij "edytuj post"
- skopiuj calutki tekst w tym poście (np. klikając skrót CTRL + A ( ten skrót oznacza: "zaznacz cały tekst", następnie: "kopiuj" / CTRL + C)
- wklej tekst z powrotem do okna dialogowego edytowanego postu ("ctrl + V albo normalnie prawy przycisk myszy "wklej"), od razu po tym na dole okna pojawi się na ciemnym tle "wklej bez formatowania" - wybierz tę opcję. ;)

Powinno wejść (prawdopodobnie).
Aktualnie dogomania uniemożliwia edytowanie postów sformatowanych, czyli takich, które są kolorowe, w różnej czcionce itd. - czarno-białe posty już są akceptowane do edycji.

Dziękuję:)  chociaż nie wiem czy mi się uda.....może na pomoc wyruszy sue:)

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie do zapłaty w Izbicy

stan na 30.08.2020

Klementynka biało-bura do zapłacenia 320 zl, już w DS

Czarny kocurek pobyt 16 lipca do 30 sierpnia 450 zł, jutro jedzie do DS

Biało bury kocurek tak jak brat 450 zl, a od 31 sierpnia naliczamy dalej

rudy Rebus w lecznicy od 23 czerwca do 30 sierpnia 770 zł i od 31 sierpnia naliczamy dalej

RAZEM : 1990 zł

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tyśka) napisał:

Dziewczyny, czy bywacie może we Wrocławiu? Mam do oddania dla DT drapak, wysoki. Używany, ale powinien kotom się spodobać ;) Tak czy inaczej - jest we Wrocławiu i nie ma opcji wysyłki, trzeba by odebrać go osobiście. Chciałabym, aby trafił w ręce osób, które naprawdę pomagają... pomyślałam o Was, ale niestety naprawdę nie ma jak ten drapak wysłać.
dr1.thumb.jpg.4098a4710a803628fa06f8bb91c612d4.jpg

Mogę go zabrać na trasie Wrocław- Kraków/ Tarnów tylko nie wiem kiedy

a na trasie do Szczebrzeszyna może coś wymyślimy.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Baltimoore napisał:

Rozliczenie do zapłaty w Izbicy

stan na 30.08.2020

Klementynka biało-bura do zapłacenia 320 zl, już w DS

Czarny kocurek pobyt 16 lipca do 30 sierpnia 450 zł, jutro jedzie do DS

Biało bury kocurek tak jak brat 450 zl, a od 31 sierpnia naliczamy dalej

rudy Rebus w lecznicy od 23 czerwca do 30 sierpnia 770 zł i od 31 sierpnia naliczamy dalej

RAZEM : 1990 zł

Plus dług w RoyalVecie za leczenia Eminki 50zł

odrobaczanie tych trzech pięknotek i ich mamy---40zł

do tego leczenie działkowego Felka ? we wtrorek trafi do weta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...