Jump to content
Dogomania

Irys w ds. Dziękujemy Pani Kasi. :)


Recommended Posts

[quote name='red']Rozmawiałam z Panią Kasią, u Iryska wszystko w najlepszym porządku, pieski się zgadzają, nie rywalizują w żadnej sytuacji, nawet przy jedzeniu. Irys okazał się łakomczuszkiem, może więc trochę nabierze ciałka. Pani Kasia planuje mu wyczyścić zęby, bo ma kamień na zębach, ale jak upłynie trochę czasu, bo niedawno miał znieczulenie do rtg. Irys nie załatwia się na posłaniu, kupę i siku robi na dworzu, biega podobno jak szalony. Pani Kasia jest mile zaskoczona jego zachowaniem, a Jej lekarka prognozuje bardzo optymistycznie, że ma szansę być zupełnie normalnym psem. Irys ma dożywotni już dom, będzie kochany, otoczony troskliwą opieką swojej Pani i lekarzy, no i nie będzie stresów ze zmianami miejsc i towarzyszy. Pani Kasia wyśle mi na email numer konta i swoje dane, to prześlę lika 1771 (napiszę na pw), bardzo przydadzą Jej się te pieniądze, bo wszystkie psy u niej są specjalnej troski, a już zamierza umówić wizytę w lecznicy Arka. Irys nie mógł lepiej trafić......[/QUOTE]

Cieszę się, że wszystko dobrze, i że Irysek tak trafił.

Wcześniej prosiłaś, by ktoś przejął kontakt z panią Kasią, bo Cię nie będzie, więc do niej napisałam. Rozumiem, że jednak znajdziesz czas, by wszystko dograć. ;)

Link to comment
Share on other sites

Irysek w swoim domku! Super wiadomość!!!

Pani Kasiu - bardzo dziękuję!

Dziewczyny - jesteście wspaniałe i gratuluję znalezienia właściwej, kochającej osoby dla Iryska!

Odemnie będzie kilkadziesiąt złotych dla Iryska, bo właśnie skończył się mj bazarek, który robiłam dla 3 chorych psiaków. Czekam jeszcze na 3 wpłaty. Jak tylko rozliczę do końca, to tu napiszę i przeleję pieniążki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Jejku,ale się cieszę!Irysek ma swój własny domek i jak widać bardzo dobrze się w nim czuje.Pani Kasia jest na pewno cudowną osobą![/QUOTE]

Mnie takie przypadki też rozczulają.... Masz rację Bogusik, nowa opiekunka Iryska musi być cudowną osobą!
Chylę czoła wszystkim zaangażowanym w tak trudną adopcję, wiem ile trzeba poświęcić czasu, pracy i serca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Mam przełożony termin zabiegu, w czwartek poznam nowy termin, więc póki co jeszcze coś mogę. Lika 1771, nie mogę wysłać Ci wiadomości na pw, nie wiem dlaczego, podaj mi email, to prześlę namiary Pani Kasi.[/QUOTE]

To dobrze.

Mam nadzieję, że pani Kasia pojawi się na forum i od czasu do czasu będą informacje z pierwszej ręki, a jak nie, to będzie przekazywała wieści przez Ciebie. Może będą jakieś fotki Iryska i reszty stadka pani Kasi?

Bardzo jestem ciekawa, czy Iryska faktycznie da się całkiem "naprawić" i jak będzie przebiegało leczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Dawno mnie tu nie było, a tu takie wspaniałe wieści :loveu::multi::loveu:
Czyli mam rozumieć, że pieniażki na leczenie nadal sa potrzebne?[/QUOTE]

AMIGA, właściwie to nie wiem, czy pieniądze w tym momencie są nadal potrzebne. W sumie będzie około 900zł. Jeżeli koszty leczenia byłyby większe, to można ponowić zbiórkę. Myślę, że jakieś konkretne informacje będą po pierwszej konsultacji w Arce.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki mam rozumieć, że to moje zadeklarowane 40 zł nie bedzie na razie potrzebne?
chciałabym przeznaczyć te pieniązki na suczkę z tego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216553-Suczka-po-cieczce-szuka-dt-ds.-Pomocy!-Starachowice[/URL]
tam straszna bieda. Jeśli możecie to zaglądnijcie chociaż na ten wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Lika 1771 czy przesłałaś już jakieś pieniądze pani Kasi?[/QUOTE]

Red, czy pani Kasia zarejestruje się na dogo? Jeżeli nie, to czy będzie przekazywała informacje o Irysku i przebiegu leczenia przez Ciebie lub inną osobę?

[quote name='lika1771']Nie nic nie przelewałam nic na watku nie pisze,ze miałam cos przelac.Sama nie moge decydowac o przelewie.Zrozumiałam ze jak bedzie umowiona wizyta u weta to wtedy.[/QUOTE]

Niech dojdzie zwrot za hotel i ostatnie zadeklarowane wpłaty - wtedy będzie wiadomo ile jest do dyspozycji. Myślę, że osoby, które zadeklarowały stałe wpłaty mogą je już przeznaczyć na inne, bardziej potrzebujące psy. Gdyby była potrzebna dalsza pomoc finansowa na leczenie, to tak, jak wcześniej napisałam, można zorganizować kolejną zbiórkę pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

Jak dojdą pieniądze od Ginn, wtedy trzeba przelać Pani Kasi dotychczas zebrane pieniądze, żeby miała czym dysponować. Nie wiem kiedy będzie wizyta, nie dzwoniłam, mam uszkodzony tel. Można pisać do Pani Kasi na email, na pewno przeczyta, co do zalogowania na wątku - nic mi nie mówiła o tym. Mogę podać numer tel. na pw jeśli ktoś by chciał porozmawiać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...