Jump to content
Dogomania

Irys w ds. Dziękujemy Pani Kasi. :)


Recommended Posts

hej
zakończył się bazarek MALWY
dużo i szybko się tu działo i zmieniało
więc zagubiona zapytała o nr konta do wysyłki kaski
Irysek miał mieć swój udział w 1/3 dochodów
ja jednak mam wątpliwości, czy nie lepiej, żeby te pieniążki Malwa przekazała na psa, który obecnie nie ma nic....
zgodziłabym się z hop!, że w przypadku pojawienia sie nowej potrzeby można wesprzeć p. Kasię i Iryska nową doraźną zbiórką

proszę o opinie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilith27']hej
zakończył się bazarek MALWY
dużo i szybko się tu działo i zmieniało
więc zagubiona zapytała o nr konta do wysyłki kaski
Irysek miał mieć swój udział w 1/3 dochodów
ja jednak mam wątpliwości, czy nie lepiej, żeby te pieniążki Malwa przekazała na psa, który obecnie nie ma nic....
zgodziłabym się z hop!, że w przypadku pojawienia sie nowej potrzeby można wesprzeć p. Kasię i Iryska nową doraźną zbiórką

proszę o opinie[/QUOTE]
Zgadzam się z twoim zdaniem.Chciałabym się skontaktować z p.Kasią osobiście ale jeszcze nie otrzymałam"namiarów".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Cieszę się, że przejmiesz kontakt z panią Kasią.[/QUOTE]
Przejmę bardzo chętnie,jeżeli pani Kasia ma tel.stacjonarny.Mogę wtedy i 10 razy dziennie dzwonić i zdawać relacje na bieżąco.Red obiecała że zapyta a jeżeli nie,to dlatego też poprosiłam o email do p.Kasi i sama zapytam.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wieczorem wyjeżdżam na tydzień do Polski.Mam nr komórki do p.Kasi więc jutro zadzwonię i dowiem się czy ma tel. stacjonarny.Kompa biorę ze sobą więc mam nadzieje,że kontakt będzie.Jeżeli p.Kasia ma tylko komórkę,to nie będę mogła się z nią kontaktować i będzie to musiał robić ktoś inny ale to jutro napiszę co i jak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Powiedziałam Pani Kasi, że damy jej jakieś pieniążki na diagnostykę. Jest skłonna już wziąć Irysa, najlepiej w weekend, żeby była w domu i to ten tuż przed 1 listopada, bo wtedy ma kilka dni wolnych.[/QUOTE]

Skoro pieniądze od Ginn dojdą z poślizgiem, to może trzeba puścić przelew wcześniej - nawet dzisiaj. Jest na koncie ponad 700zł. Pani Kasia mogłaby w dni wolne umówić się na wizytę w lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Skoro pieniądze od Ginn dojdą z poślizgiem, to może trzeba puścić przelew wcześniej - nawet dzisiaj. Jest na koncie ponad 700zł. Pani Kasia mogłaby w dni wolne umówić się na wizytę w lecznicy.[/QUOTE]
Pieniądze z całą pewnością wczoraj rano wyszły, więc podejrzewam, że w poniedziałek będą. Jeszcze raz przepraszam za 2-dniową zwłokę ale grypki nikt za mnie nie mógł odleżeć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']Pieniądze z całą pewnością wczoraj rano wyszły, więc podejrzewam, że w poniedziałek będą. Jeszcze raz przepraszam za 2-dniową zwłokę ale grypki nikt za mnie nie mógł odleżeć.[/QUOTE]
Ginn, nic się nie stało. Nie masz za co przepraszać. ;)
Już dawno nie wysyłałam kasy na poczcie i wydawało mi się, że czeka się dłużej. Jak pieniądze nie dojdą w poniedziałek, to we wtorek jest święto.

Zobaczymy, czy Bogusik uda się skontaktować z panią Kasią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Ginn, nic się nie stało. Nie masz za co przepraszać. ;)
Już dawno nie wysyłałam kasy na poczcie i wydawało mi się, że czeka się dłużej. Jak pieniądze nie dojdą w poniedziałek, to we wtorek jest święto.

Zobaczymy, czy Bogusik uda się skontaktować z panią Kasią.[/QUOTE]
O kurcze w tej całej chorobie zapomniałam, że to przecież 1 listopada we wtorek - jeszcze bardziej mi przykro.

Link to comment
Share on other sites

Trudno w mniejszości podejmować takie decyzję, ale napisałam pw, że lepiej, aby Malwa oddała pieniążki na prawdę potrzebującemu psiakowi
Cioteczki milczą ..i oprócz dwóch głosów w tej sprawie nikt się nie wypowiedział
Przelew w niedzielę nie pójdzie, więc........Czy są głosy przeciwne?
Jeśli nikt się nie sprzeciwi to Malwa powinna czuć się zwolniona z deklaracji bazarkowej dla Iryska....

Link to comment
Share on other sites

Niech dojdzie zwrot za hotel i ostatnie zadeklarowane wpłaty - wtedy będzie wiadomo ile jest do dyspozycji. Myślę, że osoby, które zadeklarowały stałe wpłaty mogą je już przeznaczyć na inne, bardziej potrzebujące psy. Gdyby była potrzebna dalsza pomoc finansowa na leczenie, to tak, jak wcześniej napisałam, można zorganizować kolejną zbiórkę pieniędzy.[/QUOTE]


Kochane Cioteczki!Ja też jestem za tym aby rozliczyć wpływy.Będzie wiadomo ile mamy pieniążków.
Skontaktowałam się z Panią Kasią.Pani Kasia o Irysku wypowiadała się w samych superlatywach tzn.Irysek bardzo dobrze dogaduję się z rezydentami,jest przekochany, przemiły,słodki,wzbudza sympatię wśród sąsiadów,ma roześmiane pycholko,czuje się bardzo dobrze w jej domu.Jest znaczna poprawa z jedną łapką już jej nie ciągnie a przez to mniej łapki się plątają.Jak biegnie to nie widać jego niesprawności i on sam o tym chyba zapomina.Pani Kasia jest bardzo zadowolona z tego,że Irysek przebywa u niej i daje jej tyle radości zresztą jak pozostałe pieski.
Irysek obecnie ma podawaną witaminę B12 ,Nival i Skanodyl.Wizyta w Arce jest przewidywana po 15 listopada,ponieważ Irysek ma w tragicznym stanie zęby,a więc Pani Kasia chciałaby przy jednej narkozie wykonać RTG i czyszczenie ząbków,oczywiście jeżeli to będzie możliwe.
Pani Kasia poniosła koszty w kwocie 120zł realizując receptę z Pankracego + wit B12 i strzykawki,igły,w związku z tym proponuję przelać tą kwotę w poniedziałek
o czym Pani Kasia została przeze mnie poinformowana, natomiast przy następnej rozmowie,która nastąpi w sobotę, uzgodnię kwestię Arki.
Jeszcze tylko chcę dodać,że Pani Kasia jest bardzo ciepłą osobą,o wspaniałym sercu i czułą na krzywdę zwierząt,jednym słowem Irysek ma wspaniały domek.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem to teraz mam przesłac kwote podana przez Bogusik,a reszte po sobotniej rozmowie?

Postaram sie przelac ta kwote w poniedziałek,a jak nie dam rady to w srode z samego rana zeby wieczorem były,bo ze mnie taka gapa ze nie umiem przelewac internetowo wiec musze chodzic do banku i wpłacac.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Pani Kasia o Irysku wypowiadała się w samych superlatywach tzn.Irysek bardzo dobrze dogaduję się z rezydentami,jest przekochany, przemiły,słodki,wzbudza sympatię wśród sąsiadów,ma roześmiane pycholko,czuje się bardzo dobrze w jej domu.[/QUOTE]

Miód na serce....Pobeczałam sie jak bóbr....Kochana, Najkochańsza Pani Kasia !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Rozumiem to teraz mam przesłac kwote podana przez Bogusik,a reszte po sobotniej rozmowie?

Postaram sie przelac ta kwote w poniedziałek,a jak nie dam rady to w srode z samego rana zeby wieczorem były,bo ze mnie taka gapa ze nie umiem przelewac internetowo wiec musze chodzic do banku i wpłacac.[/QUOTE]

Myślałam, że przelewasz internetowo. To dość kłopotliwe są dla Ciebie takie przelewy. ;)

A nie lepiej przelać teraz 700zł? Kto jest za? :cool3:

Dostałam od pani Kasi maila i nie mam wątpliwości, że Irysek jest w najlepszych rękach. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Rozumiem to teraz mam przesłac kwote podana przez Bogusik,a reszte po sobotniej rozmowie?

Postaram sie przelac ta kwote w poniedziałek,a jak nie dam rady to w srode z samego rana zeby wieczorem były,bo ze mnie taka gapa ze nie umiem przelewac internetowo wiec musze chodzic do banku i wpłacac.[/QUOTE]
Nie napisałam,że p.Kasia ma tel.stacjonarny więc mogę się kontaktować od soboty bez problemu i tak też uzgodniłam,że będę dzwonić częściej.Dla jasności uzgodniłam,że p.Kasia dzwoniąc do Arki w sprawie terminu wizyty,zapyta też o jej koszt.Wtedy przelejemy nastepne pieniążki.Rachunki p.Kasia będzie brała do ew.rozliczenia bo jak sama mi przyznała racje będzie to uczciwe wobec wszystkich,którzy zadeklarowali chęć pomocy Iryskowi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...