Jump to content
Dogomania

Irys w ds. Dziękujemy Pani Kasi. :)


Recommended Posts

[quote name='hop!']Już przestańmy sobie wzajemnie dziękować. ;)

Bardzo dużo osób zaangażowało się w sprawy Iryska i wiele osób pomogło. Największą nagrodą będą pozytywne informacje i zdjęcia zadowolonego Iryska z nowego domu - być może "szczelnego". ;)

Zaprosiłam na wątek osobę :loveu:, do której jutro trafi Irysek. :loveu:[/QUOTE]
Wreszcie optymizm+....

Link to comment
Share on other sites

Też czekam na wiadomości.

Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Pani będzie miała co robić przez najbliższe dni - musi wprowadzić Iryska do stada, poznać go. Nikt nie będzie "pędził" na forum, żeby zdawać relacje, mając w realu konkretne zajęcia i kilka zwierzaków pod opieką. Może red skontaktuje się z panią telefonicznie i coś napisze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Też czekam na wiadomości.

Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Pani będzie miała co robić przez najbliższe dni - musi wprowadzić Iryska do stada, poznać go. Nikt nie będzie "pędził" na forum, żeby zdawać relacje, mając w realu konkretne zajęcia i kilka zwierzaków pod opieką. [B]Może red skontaktuje się z panią telefonicznie i coś napisze.[/B][/QUOTE]

na pewno się skontaktuje....



a tymczasem zapraszam na bazarek
[url]http://www.dogomania.pl/threads/216506-Megaaa-BAZAR!!!!!Totalnie-wszystko-dla-wszystkich-3-cia-edycja-NOWE-RZECZY!!!do-15.11[/url]

Link to comment
Share on other sites

Pani Kasia miała dziś napięty czas, więc zadzwoniłam dopiero wieczorem. Bałam się......ale jest SUPER! Niesamowita reakcja psiaków, ten, o którego się bała, przyjął Irysa bez problemu, popatrzył na niego.... - "no dobra, już zostań bido"...raczej Irys na niego fuknął i było ok. Razem biegają, Irys wybrał sobie spanie nie tu, gdzie mu pani wybrała, lecz w garażu, który jest ogrzewany grzejnikami, przy domu, stamtąd wychodzi. Pani Kasia była mile zaskoczona jego "kupkaniem", wyobrażała sobie jak wszyscy inni, że on chodzi i popuszcza, a tu prawie normalna kupa "z falstartem". Irys zaliczył już pierwsze oględziny u zaprzyjaźnionej p.weterynarz, zakupiła mu niwalin i zastrzyki z wit.B12-na początek, a po niedzieli wybierze się do wskazanej lecznicy. Irys chodził za nią krok w krok po ogródku, od razu przylgnął do p.Kasi. Obiecałam p.Kasi, że prześlemy jej pieniądze na leczenie Irysa, ucieszyła się, bo jej wszystkie psy wymagają leczenia. Mam zaufanie do tej osoby i nie jestem za takim obiegiem wizyta-faktura-zapłata. Wiemy ile kosztuje jedna wizyta w tej lecznicy. To wspaniała kobieta, kochająca zwierzęta i na pewno zrobi wszystko, żeby polepszyć jego komfort życia. Irysek jeszcze nie wie, że to jego ostatnia przeprowadzka.....dziękujemy pani Kasiu, że go Pani wybrała spośród wielu wielu potrzebujących :calus: Może Pani Kasia się z czasem zaloguje, ale póki co czekamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Pani Kasia miała dziś napięty czas, więc zadzwoniłam dopiero wieczorem. Bałam się......ale jest SUPER! Niesamowita reakcja psiaków, ten, o którego się bała, przyjął Irysa bez problemu, popatrzył na niego.... - "no dobra, już zostań bido"...raczej Irys na niego fuknął i było ok. Razem biegają, Irys wybrał sobie spanie nie tu, gdzie mu pani wybrała, lecz w garażu, który jest ogrzewany grzejnikami, przy domu, stamtąd wychodzi. Pani Kasia była mile zaskoczona jego "kupkaniem", wyobrażała sobie jak wszyscy inni, że on chodzi i popuszcza, a tu prawie normalna kupa "z falstartem". Irys zaliczył już pierwsze oględziny u zaprzyjaźnionej p.weterynarz, zakupiła mu niwalin i zastrzyki z wit.B12-na początek, a po niedzieli wybierze się do wskazanej lecznicy. Irys chodził za nią krok w krok po ogródku, od razu przylgnął do p.Kasi. Obiecałam p.Kasi, że prześlemy jej pieniądze na leczenie Irysa, ucieszyła się, bo jej wszystkie psy wymagają leczenia. Mam zaufanie do tej osoby i nie jestem za takim obiegiem wizyta-faktura-zapłata. Wiemy ile kosztuje jedna wizyta w tej lecznicy. To wspaniała kobieta, kochająca zwierzęta i na pewno zrobi wszystko, żeby polepszyć jego komfort życia. Irysek jeszcze nie wie, że to jego ostatnia przeprowadzka.....dziękujemy pani Kasiu, że go Pani wybrała spośród wielu wielu potrzebujących :calus: Może Pani Kasia się z czasem zaloguje, ale póki co czekamy.[/QUOTE]


dzięki za szybkie info......tym bardziej, że to dobre wiadomości, więc super się to czyta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karina R']No SUPER !!! Parę dni mnie tu nie było i takie wspaniałe wiadomości !!!
Ps. Mogłabym prosic o to nowe konto, bo miała być zmiana na lilek , a tu już niedługo nowy miesiąc. Nie pamietam czy dostałam, ale w notesie nie mam tego nowego zapisanego, to chyba nie.[/QUOTE]Karina w 1 poście jest nr konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771'][B][COLOR=blue]Stan konta z dn.24.10.wynosi-670złzł[/COLOR][/B][/QUOTE]

Dojdą jeszcze pieniądze od Ginn...

[quote name='Ginn']Natomiast 240 zł przekażę pocztą w poniedziałęk lub wtorek tylko proszę na pw na jaki adres lub konto.[/QUOTE]

Trzeba uregulować należność w lecznicy Pankracy...

[quote name='tula']Za leczenie w Pankracym wyszło 170 zł.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[INDENT]to może czas na zmianę tytułu i przerzucenie na JUŻ W DOMU [/INDENT]

[/QUOTE]Może tymczasowo do działu "Mają dom ale wymagają pomocy" ?
Do momentu kiedy ze zdrowiem[B] Iryska[/B] będzie wszystko jasne.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Panią Kasią, u Iryska wszystko w najlepszym porządku, pieski się zgadzają, nie rywalizują w żadnej sytuacji, nawet przy jedzeniu. Irys okazał się łakomczuszkiem, może więc trochę nabierze ciałka. Pani Kasia planuje mu wyczyścić zęby, bo ma kamień na zębach, ale jak upłynie trochę czasu, bo niedawno miał znieczulenie do rtg. Irys nie załatwia się na posłaniu, kupę i siku robi na dworzu, biega podobno jak szalony. Pani Kasia jest mile zaskoczona jego zachowaniem, a Jej lekarka prognozuje bardzo optymistycznie, że ma szansę być zupełnie normalnym psem. Irys ma dożywotni już dom, będzie kochany, otoczony troskliwą opieką swojej Pani i lekarzy, no i nie będzie stresów ze zmianami miejsc i towarzyszy. Pani Kasia wyśle mi na email numer konta i swoje dane, to prześlę lika 1771 (napiszę na pw), bardzo przydadzą Jej się te pieniądze, bo wszystkie psy u niej są specjalnej troski, a już zamierza umówić wizytę w lecznicy Arka. Irys nie mógł lepiej trafić......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...