Jump to content
Dogomania

SZCZYL - już szcześliwy w nowym DOMU!!!!!!


Malwi

Recommended Posts

[quote name='Maruda666']Kapselku, ja ostatnio tylko z doskoku ( dziecko mi kompa okupuje ;) ). Do sterylki na pewno się dołożę. Jutro zapytam Sonkę o bazarek cegielowy - może będzie mieć jakiś pomysł. Ma teraz czas to może się za to zabierze.[/QUOTE]

Oj Nasza Marudko Kochana,:buzi::buzi::buzi: byłoby dobrze gdyby Sonka się zgodziła. Tak jak mówią niedaleko pada jabłko od jabłoni i to święta prawda :smile::smile::smile:

Mój TZ nieraz na mnie w złości mówi sonia :-D u sąsiadów jest suczka pekińczyka i wabi się sonia jest straszna złośnica, siedzi w oknie na poduszczce i non stop szczerzy zęby, warczy i szczeka :-D:-D:-D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andegawenka']Mamy specjalistkę od bazarków na wątku;), ale biedulka tyle ich ma....może podszkoli kogoś kto ma więcej czasu...[/QUOTE]
To prwda, że mamy specjalistkę od bazarków, ale nie mam sumienia nawet prosić o to. Mam nadzieję, że Sonka zgodzi się zrobić bazarek cegiełkowy :smile::smile::smile:

Link to comment
Share on other sites

Witaj Szczylku :loveu:

... ale się uśmiałam z tych baletow, panowie na lewo ...
mam dokładnie to w domu, pan z jajkami wchodzi drzwiami , a panienki z cieczką wychodzą balkonem, a wszystko przy wtórze sopranowych arii :angryy: ... i tak kilka razy w ciągu nocy, w dzień jakoś łatwiej to ogarnąc :mad:

Szczylku, nie daj się ... dobrze schowaj swoje rodowe klejnoty :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ewanko - musiałby je Szczylu dobrze zakopać w sekretnym miejscu i to na dłużej. Ale wtedy same by zgniły i oszczędziłybyśmy na kosztach. Można by było zainwestować w nożyczki do cięcia pazurków, lokówkę - włos mu rośnie, wypasione michy i gadżety dla kastratów. Musi sobie przecież czymś czas zająć. Jak na razie Szczylu klejnoty poleruje i błyszczą w gotowości :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Dziewczyny i co z tym bazarkiem? Przed chwilą wróciłam z Poznania, lecę pytać Soni czy się zgodzi zrobić :razz:[/QUOTE]

Kapselku, Sonka będzie dopiero jutro - zadzwoniłabym, ale jest na jakimś koncercie i nie odbiera. Wczoraj w nocy wstępnie pytałam, przez sen odpowiedziała, że tak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Kapselku, Sonka będzie dopiero jutro - zadzwoniłabym, ale jest na jakimś koncercie i nie odbiera. Wczoraj w nocy wstępnie pytałam, przez sen odpowiedziała, że tak[/QUOTE]
Hura!!!!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:To czekamy co odpowie do jutra. ;)

Link to comment
Share on other sites

co prawda miałam inny zamysł na bazarek cegiełkowo-jajkowy ... :diabloti: dzisiaj nad tym popracuję ;)

ale to się może przydać do czego innego ... tylko chyba trzeba zmniejszyć bo zdaje mi się że troche za duże jak na dogo .... prawda Czarodziejko ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']co prawda miałam inny zamysł na bazarek cegiełkowo-jajkowy ... :diabloti: dzisiaj nad tym popracuję ;)

ale to się może przydać do czego innego ... tylko chyba trzeba zmniejszyć bo zdaje mi się że troche za duże jak na dogo .... prawda Czarodziejko ?[/QUOTE]
To czekamy na Twój pomysł :smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...