Jump to content
Dogomania

Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!


mrs.ka

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Buster']ja też uważam, że historia wet siostry powinna być na dogo - ku przestrodze - może faktycznie w formie nowego wątku, tak aby nie zaśmiecać tego i nie przesłaniać meritum sprawy - czyli psiaków.[/QUOTE]

Były wątki, ale zostały pozamykane przez modów:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/124894-Psy-Wet-siostry-za-TM"][COLOR=navy][B]Psy Wet-siostry za TM[/B][/COLOR][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/128865-Dyskusje-z-wet-siostr%C4%85-....-offu-ci%C4%85g-dalszy"][COLOR=navy][B]Dyskusje z Wet-siostrą... offu ciąg dalszy[/B][/COLOR][/URL] .....

Mrs.ka!
Przepraszam. wiem, że to nie wątek wet, ale psiaków ze Starachowic.
Ale nie mam gdzie wkleić tych wątków....:roll:

Link to comment
Share on other sites

Wąchock niedaleko Starachowic,więc zapraszam na wątek pięknych psiaczków kotolubnych,dziecioloubnych-w skrócie idealnych;duuużo szczeniąt: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197632-Jedno-serce-dom-pe%C5%82en-ps%C3%B3w.-Pom%C3%B3%C5%BCmy-im-znale%C5%BA%C4%87-domy?p=16189055&posted=1#post16189055[/url]

Link to comment
Share on other sites

Uważam że to potwarz dla Weroniki1 wypisywanie że Wet-Siostra i jej mąż są członkami jej Stowarzyszenia. Weronika1 - zrób coś wreszcie z tym bo ludzie przestaną traktować cie poważnie.
I jak zwykle ktoś postronny truje...:shake:
Dużo bzdur w tym artykule chocby to, że 2 psy trafily do schroniska.....i nazywanie schroniskiem chałupy Wet-Siostry.
A o komentarzach nie wspomnę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Uważam że to potwarz dla Weroniki1 wypisywanie że Wet-Siostra i jej mąż są członkami jej Stowarzyszenia. Weronika1 - zrób coś wreszcie z tym bo ludzie przestaną traktować cie poważnie.
I jak zwykle ktoś postronny truje...:shake:
Dużo bzdur w tym artykule chocby to, że 2 psy trafily do schroniska.....i nazywanie schroniskiem chałupy Wet-Siostry.
A o komentarzach nie wspomnę.[/QUOTE]
W tym artykule wszystko jest jedną wielką bzdura, tylko zgada się jedna rzecz tj. ze uratowało się dwa psy. Nie mogę dotrzeć do redakcji bo do poniedziałku nie będzie ani redaktora ani jego kierownika. ( nie wiem czy to pech)
Nic sie nie zgadza, trafia mnie,że osoba , która chce zaistnieć zamiast zrobić sobie artykuł o swoim życiu to czepia sie stowarzyszenia i nazywa siebie miłosniczką zwierząt. Robi wszystko aby utrudnić życie właśnie zwierzętom atakując bez powodu stowarzyszenie. Dziwię się tylko redaktorowi który te bzdury popisał.

Link to comment
Share on other sites

ja się nawet bardzo nie zdziwiłam bo wiele razy czytałam artykuły w lokalnej prasie na swój temat i schroniska ,które u siebie prowadzę :crazyeye::crazyeye::crazyeye:stek bzdur niczym niepoparty ,a wygląda to tak ,że każdy może iść do redakcji powiedzieć ,że ma temat, redaktorzyna przeprowadza rozmowę ,notując co drugie słowo,a co drugie przekręcajac , później skleci tekst ,który najlepiej ,żeby był jak najbardziej kontrowersyjny i...poszło. Kiedyś mnie to w końcu wkurzyło ,napisałam do naczelnego ,żeby zamieścił sprostowanie , a tekst wysłał mi do autoryzacji ,bez problemu sie zgodził bo oni w tych lokalnych gazetach naprawdę nie mają o czym pisać,a poziom literacki jaki reprezentują redaktorzy tam pracujący jest żenująco niski. Nie warto się przejmować,a komentarze tylko potwierdzają ,że nie ma nawet z kim dyskutować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Mnie też nie zdziwiło tylko,że "miłośnik zwierząt" próbuje dokopać w czasie kiedy wpływa podatek . Nie ucierpię ja ( bo moja emerytura się nie zmieni) ale mogą ucierpieć zwierzęta. Dlatego pisaliśmy o sprostowanie.

Pozdrowienia dla Bombo:lol:[/QUOTE]

jak chcesz to też mogę do tego brukowca napisać parę słów sprostowania:mad: bo z mojego punktu widzenia to wygladało zupełnie inaczej ,a faktem chyba niezaprzeczalnym jest ,że to ja fizycznie odbierałam psy i chyba wiem skąd dokąd :diabloti:

Bambusik ma się świetnie ale jest taki pierdołowaty,że sto razy umie przejść przez klapke w drzwiach dla psów ,a za sto pierwszym razem siedzi pod drzwiami i się użala ,żeby go wpuścić. On chyba zapomina czasami bo nie wiem jak to wytłumaczyć. Ale i tak jest kochany.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bambusik ma się świetnie ale jest taki pierdołowaty,że sto razy umie przejść przez klapke w drzwiach dla psów ,a za sto pierwszym razem siedzi pod drzwiami i się użala ,żeby go wpuścić. On chyba zapomina czasami bo nie wiem jak to wytłumaczyć. Ale i tak jest kochany.:loveu:[/QUOTE]

Bambusik, pewnie ma sklerozę zwiazaną z wiekiem starczym:lol: albo chce zwrócić na siebie uwagę. Myśli sobie, jak mnie wpuszczą to znaczy ,że się mną interesują.:lol: Mordziaga jedna:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']

Bambusik, pewnie ma sklerozę zwiazaną z wiekiem starczym:lol: albo chce zwrócić na siebie uwagę. Myśli sobie, jak mnie wpuszczą to znaczy ,że się mną interesują.:[/QUOTE]

ale pewnie chłopak szczesliwy bardzo, chociaz na stare lata poczuje co to prawdziwy dom...

Link to comment
Share on other sites

Bambusik został już porządnie odrobaczywiony i bardzo ładnie je ,nawet suchą karme . Lubi dużo przebywać na dworze i powiem szczerze ,że kręci się w tą i zpowrotem ,nie może wysiedzieć w domu ale co zaoobserwowałam tylko dopóki jest widno na dworze, jak już się zrobi ciemno ,siedzi w domu i zazwyczaj śpi. Myślę ,że faktycznie bardzo słabo widzi ,a jak jest ciemno to moze wcale i może czuć sie niepewnie na większej przestrzeni. Ale to zupełnie jak ja ,po ciemku prawie nic nie widzę i mam z tego powodu lęki .
Ja naprawdę bardzo się cieszę ,że u mnie jest ten pies,z niego emanuje taki spokój ,że mogłyby choć troche od niego przejąć moje pozostałe psy w domu , bo to wariaty z adhd :)

Link to comment
Share on other sites

Mrs.ka cieszę się ,że Bambusik jest już bezpieczny i ma domek.:lol: Pewnie to było przeznaczenie potrzebne nam wszystkim. Musiał się z czyms udać do swojej Pańci nie tylko ze zwrokiem ale i serce ma na dłoni jak jego właścicielka.:lol: W nim sie można szybko zakochać.:lol:

Link to comment
Share on other sites

wiecie co się dzisiaj stało ? ja to trochę ślepa bez okularów (zresztą już wspominałam:evil_lol:) ale mój syn woła mnie i mówi :zobacz Bambusikowi coś się stało z wargą! patrzę i mówię:eee,nic takiego ,często psom się tak zawija warga z boku. Ale mój syn nie dał za wygraną przyniósł mi okulary , żebym zobaczyła dokładnie.Patrzę ...a to ząb mu w bok wystaje na zewnątrz wargi! no, to mówię trudno ,muszę wyrwać ,biorę kleszcze do wyrywania zębów a ten kieł ani drgnie ,za to Bambusik bardzo się zdenerwował ,musiało go zaboleć. Więc biorąc pod uwagę jego słabiutkie serduszko nie chciałam go stresować tylko do samochodu i do weta na znieczulenie miejscowe i rach ciach ząbek wyjęty. Został mu już tylko jeden kieł:placz: ale lepiej żeby nie miał wcale niż mial popsute bo to boli i jest siedliskiem bakterii ,niebezpiecznym też dla serca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']ocelot nie ma co teraz wnikać bo o ironio losu tylko dzięki temu Bona żyje. Róbmy wszystko żeby na tym był koniec bo to że Wet-Siostra da o sobie znać w jakiś sposób - nie wątpię.[/QUOTE]

Musimy zapamiętać raz na zawsze, że tam psy nie są bezpieczne. Jestem pewna, że czy wczesniej ,czy później Wet - siostra będzie się ubiegać o kolejne psy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...