Jump to content
Dogomania

Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!


mrs.ka

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='megi345']też mogę porobić ogłoszenia, poproszę tylko o gotowy tekst + zdjęcia i na jakiś 10 stronkach myślę że ogłoszę..[/QUOTE]
Spoko, dziś będzie ogłoszona BONA na 40 portalach :)
Tekst, wkleję jeśli nie masz FB, zaraz poszukam:)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue][B]BONA - piękna 2-letnia sunia poszukuje swojego Człowieka.
Nie dane było jej zaznać prawdziwego Szczęścia!i...
Została podle podtruta przez osobę, która się nią "zajmowała" przez ostatni rok! Sunia ledwo przeżyła! Ale została odebrana i czeka na wspaniały dom!
Spójrzcie jaka jest piękna!!! A ile smutku w Jej oczach!!!

Ile jeszcze bólu muszą znieść psy!? Ile jeszcze usłyszymy niemego krzyku zwierząt!!!???

DAJMY SZANSĘ UWIERZYĆ PSOM, ŻE CZŁOWIEK TO BRZMI DUMNIE!!!

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], 501 222 605 Dominika

Szukamy dla SUNI TYLKO SPRAWDZONEGO i KOCHAJĄCEGO DOMU![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Paulina :lol: superrrr :multi:

Pytanie, czy Bona kiedykolwiek byla szczesliwa? :-( Dojdzie do siebie, trzeba czasu i odpowiedniego czlowieka.[/QUOTE]
Jak coś trzeba dodać czy zmienić to walcie :) Ale mam nadzieję, że kogoś chwyci za serce... :(

Link to comment
Share on other sites

Chwyci, chwyci. Bona jest piekna :loveu: a Ty napisalas szczera prawde :-(

Paulina, a masz mozliwosc zadzwonieniea do tego hoteliku Amok?

Asior podrzucila jeszcze jedna opcje na wszelki wypadek, tyz chyba Krakow. Zaprosilam ja na watek :lol:

Juz wiem - Asior ma na mysli hotelik w Krakowie na ul. Luzyckiej. Sprawdzony - tam trzyma "swoje" psiaki.

Link to comment
Share on other sites

Tak, zadzwonię, tylko proszę tak na szybko o co mam konkretnie pytać?
Cena? Od kiedy? I na ile? TO DT? CZY HOTEL? To miejsce z DOGOMANII? POLECONE TAK?
I KIM JEST PANI IWONA :)???

[B]Aha i KIEDY MOGŁABY TAM BONA TRAFIĆ?[/B] - bo teraz w końcu GDZIE JEST??? TO PYTANIE DO WAS :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78']Tak, zadzwonię, tylko proszę tak na szybko o co mam konkretnie pytać?
Cena? Od kiedy? I na ile? TO DT? CZY HOTEL? To miejsce z DOGOMANII? POLECONE TAK?
I KIM JEST PANI IWONA :)???

[B]Aha i KIEDY MOGŁABY TAM BONA TRAFIĆ?[/B] - bo teraz w końcu GDZIE JEST??? TO PYTANIE DO WAS :)[/QUOTE]

Bona w tej chwili jest pod opieka mrs ka w swietokrzyskim, chyba niedaleko Starachowic.

Amok sprawdzony i w porzadku. Pani Iwona to pewnie wlasicielka.

Interesuje nas cena za dobe dla psa sredniej wielkosci, od kiedy mozliwy pobyt i na jak dlugo ? warunki lokalowe , hehe Dryndaj, pliss bo za chwile bedzie nieprzyzwoita godzina na wydzwanianie :evil_lol::lol:

Koniecznie zaznacz, ze to dogo psina, moze jest mozliwosc negocjacji cen dla naszych bidul?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Sluchajcie, mamy przed soba perspektywe oplacenia hoteliku, sterylki itd. Sytuacja Bony jest juz klarowna i moim zdaniem nalezaloby jej zalozyc osobny watek. Tutaj nikt jej nie dostrzeze. paulina, masz power i wiecej, moze wiec zalozysz, chyba ze mrs.ka wolalaby zrobic to sama. Co ty na to? :razz:[/QUOTE]
ZAKŁADAM SPOKO :)! Tylko może na OGÓLNOPOLSKIM???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Hehe, nie ma to jak znajomosci ;) 35 a 15 to duza roznica :cool3:[/QUOTE]

15 x 30 = 450 :( Z karmą czy bez?

Może jednak wziąć pod uwagę Kluczbork? 300-350 a 450 to jednak spora różnica, tym bardziej, że i deklaracji nie ma za wiele :(

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, mamy przed soba perspektywe oplacenia hoteliku, sterylki itd. Sytuacja Bony jest juz klarowna i moim zdaniem nalezaloby jej zalozyc osobny watek. Tutaj nikt jej nie dostrzeze. paulina, masz power i wiecej, moze wiec zalozysz, chyba ze mrs.ka wolalaby zrobic to sama. Co ty na to? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...