Jump to content
Dogomania

Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!


mrs.ka

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Margo05']Dusje, hihihi, właśnie robię farsz na krokiety dla TŻ i aż mnie kusi sięgnąć po "chrupeczki" ! [/QUOTE]

Mój Tata kiedyś też sięgnął po psie "chrupeczki"!
Daliśmy mu z premedytacją wyżreć pół paczki zanim mu powiedzieliśmy, że wyżera Kice.
Najpierw nas sklął a potem śmiał się razem z nami.:evil_lol:
Kikunia była najmądrzejszym psem w rodzinie a Tata był wspaniały! I bardzo ją lubił, pewnie dlatego nam darował :p!

Link to comment
Share on other sites

okropna ta historia spod Łęczycy oby nie okazała się prawdą:-(

słuchajcie ,nie gniewajcie się ale ja chyba poproszę o " wyczyszczenie wątku" bo jest kilkanaście stron dyskusji ,która nijak sie ma w tej chwili do głównego tematu wątku ,a niestety nadal kilka psów z tego wątku potrzbuje realnej pomocy i muszę to wszystko zaktualizować i jakoś ogarnąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrs.ka']okropna ta historia spod Łęczycy oby nie okazała się prawdą:-(

słuchajcie ,nie gniewajcie się ale ja chyba poproszę o " wyczyszczenie wątku" bo jest kilkanaście stron dyskusji ,która nijak sie ma w tej chwili do głównego tematu wątku ,a niestety nadal kilka psów z tego wątku potrzbuje realnej pomocy i muszę to wszystko zaktualizować i jakoś ogarnąć.[/QUOTE]

A może Mod przeniesie dyskusję na inny watek, zamiast kasować, bo przeciez tu sa bardzo istotne wiadomości o Wet-siostrze, które nie powinny zaginąć...

Link to comment
Share on other sites

To ja żeby wrócić do pierwotnego tematu wątku chciałam poinformować, ze Leni od dziś ma domek:) Mieszka w nowym bloku na warszawskim Zaciszu a Panią i jej dziesięcioletnią córeczką. W samochodzie była mega grzeczna, jechała na przednim siedzeniu zadowolona; po wyjściu z samochodu kulturalnie na spacerze załatwiła wszystkie potrzeby fizjologiczne a jak weszła do domu.... zobaczyła fotel i już z niego nie schodzi:) Jutro podjadę do niej, pstryknę parę fotek i wstawię:)

Link to comment
Share on other sites

A ja bym zostawiła dokładnie tak jak jest. Bo cały kontekst też ma znaczenie. Ktoś kto przeczyta całość inaczej będzie patrzył na sprawę wet czy decyzje jakie zapadają na wątku np. tą że Bamboo zostaje u mrs.ka . Teraz sytuacja się "wyprostowała" i wracamy tylko do psiaków :lol:
Ale wątek dot. wet to nie jest zły pomysł.

Link to comment
Share on other sites

Sorry, że się znowu wtrącę ale nie kasujcie tu nic, jest kilka wątków gdzie w tą historię z wet nie wierzą i podałam linka tu, niech się sami przekonają, np na wątku o niepolecanych hotelikach/dt, tam też wet powinna być wyszczególniona tłustą czcionką i podałam tam linka tu. Odesłałam też wątpiących do mrs.ka i weronika1 ponieważ mają taką informację w swoich podpisach i najlepiej znają sprawę.

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam jedna osobę przed którą ostrzegam innych. I też zawsze odsyłam na wątek gdzie działalność tej osoby można szczegółowo poznać... I rzeczywiście nieraz jest tak że na PW się dostaje odpowiedź że to nieprawdopodobne żeby ktoś tak mógł postąpić, tak skrzywdzić zwierzę bo to przecież ktoś z dogo, od nas. Więc jak??? dlaczego ???????
To co było niech zostanie a teraz już tylko o psiakach :lol:

Link to comment
Share on other sites

jak chcecie niech zostanie tak jak jest , ja spróbuję to jakoś ogarnąć .
Jedynie trochę mnie to irytowało ,że część dyskusji była tutaj prowadzona nie w kontekście "stała się,rzecz straszna więc pomóżmy tym psom co zostały uratowane" , a jedynie "winy i kary". [B]BONI i BAMBOO[/B] z pewnością nie czytają dogo:eviltong: i czekały tylko na to żeby ktoś ich zabrał z tego piekła. Ja też nie czekałam już na niczyje decyzje tylko zrobiłam co miałam zrobić czyli zabrałam [B]BONI[/B] ze sobą. Wiem ,że czasami się mylę tak jak każdy i powiezenie [B]wet-siostrze[/B] opieki nad [B]BAMBOO[/B] to był wielki błąd ale teraz skolei cieszę się ,że obydwa psiaki są pod dobrą opieką i mogę widzieć je szczęśliwe.
[B]BAMBOO[/B] definitywnie zostaje u mnie i jutro zaktualizuję pierwszą stronę w związku z tą decyzją. A przy okazji druga dobra wiadomość ,że [B]LENI[/B] również znalazła już chyba swoją przystań na stałe. Czekam jeszcze na jutrzejsze potwierdzenie od [B]Megii1 [/B], która się wspaniale zajęła adopcją psiaków z tego wątku bo wyadoptowała w ciągu kilku miesięcy już [B]TINE,TANIE,TOSIE i LENI[/B] . Dziękuję jej bardzo za zaangażowanie i pomimo,że jest w ciąży (Megii ,a nie ja:evil_lol: ) to nadal bardzo dużo pomaga .Czekamy na jutrzejszą relację z nowego domu [B]LENI[/B] i trzymam kciuki,żeby wszystko było ok.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrs.ka']powiezenie [B]wet-siostrze[/B] opieki nad [B]BAMBOO[/B] to był wielki błąd ale teraz skolei cieszę się ,że obydwa psiaki są pod dobrą opieką [/QUOTE]

jak na to nie popatrzeć, to w pewnym sensie można powiedzieć, że oddając Bamboo Wet-Siostrze uratowałaś życie Boni.

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś u Leni:) Dziewczyna zadowolona, uśmiechnięta, Pani mówi, że jest nią zauroczona i że to najmądrzejszy psiak na świecie. Za to Pani córka Zosia, twierdzi ze Leni to jej najlepsza przyjaciółka. Sunia pięknie przespała noc, jest czyściutka w domu, pokazuje wszystkim brzuszek i w ogóle jestem zachwycona:) Psiak, który pierwsze lata swojego życia spedził na łańcuchu, potem w kojcu w hoteliku teraz pokazuje brzuszek na fotelu i naprawdę się uśmiecha. Wieczorem dostanę zdjęcia i wstawię na wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Wiadomości-informacje dot. wydarzeń u wet, które zostały napisane na tym wątku wątku nie powinny zniknąć-to fakt. Ale psiakom z Martenowskiej należy się wątek:)

Popiszę do modów, może pomogą.[/QUOTE]


pisałam juz na tym watku, o tym, że z wet siostra zetknęlam się przy okazji łatki, którą koniecznie chciała na tymczas:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/107885-Bezlitośnie-porzucona-po-13-latach.-Zostaje-na-zawsze-w-Ostrowcu-DT-okazał-się-DS!!/page10[/URL]

Już wtedy na privie otrzymałam wiadomośc, że wet siostra jest powaznie chora i ostatnia rzecz jaka mozna zrobc to powierzać jej psy... To straszna choroba, ale przy całym wspólczuciu (mam koleżankę chorą na schizofrenię) nic poradzić nie możemy - to nie jest forum wsparcia dla osób chorych, ale forum pomocy zwierzetom. Jak widać ostrzezenia, ktore wysyłałyśmy z założycielką wątku nie wystarczyły. Jezeli nie zrobi się konkretnego wątku ostrzegającego przed wet siostra (bez opisywania co jej jest), to za pól roku, za rok bedzie to samo. Ona niestety nie potrafi kierowac swoim postępowaniem, ale my musimy chronić zwierzeta - wszystkie ...
Faktem jest, ze wątek psów zanika...

Link to comment
Share on other sites

A oto obiecane fotki Leni:) Myślę, ze komentarz jest zbędny:)

[IMG]http://images40.fotosik.pl/542/ae6367d47e77d524med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images39.fotosik.pl/554/394e6b629b945f3amed.jpg[/IMG]



[IMG]http://images47.fotosik.pl/560/8c0dddfcef92155amed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...