Jump to content
Dogomania

Psy z hoteliku u Alinys - wspólna pomoc poszkodowanym


kkanarekk

Recommended Posts

No oczywiscie -tak się wczytalam ,że tylko o tych koniach myslalam -a nie o proporcjach nakladu funduszy pienięznych -w stosunku do wielkości zwierzęcia :). Czyli -taki maly/ sredni a nawet duży pies -nie powinien kosztować co duży jednak koń .:) A solarium -to domyslam się ,że nie do opalania konia raczej tylko do polepszenia zdrowia .. :)
I zaraz oberwiemy za spamowanie czy trollowanie .:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 754
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aniu - nie wiem kto jutro jedzie, ale na pewno jadą z darami do Tarnobrzega i Sandomierza - po drodze mają wstąpić po MOzarta i przywieźć go do mnie, a ja dowioze go do Brzyścia - może skontaktuj się z EwaB - ona wie coś w tym temacie. Może faktycznie wzięliby po drodze i Czarka. Patrzyłam na mapę to nie tak strasznie w bok. Nie znam dokładnie szczegółów, ale zapytaj dziewczyn z Kielc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']Aniu - nie wiem kto jutro jedzie, ale na pewno jadą z darami do Tarnobrzega i Sandomierza - po drodze mają wstąpić po MOzarta i przywieźć go do mnie, a ja dowioze go do Brzyścia - może skontaktuj się z EwaB - ona wie coś w tym temacie. Może faktycznie wzięliby po drodze i Czarka. Patrzyłam na mapę to nie tak strasznie w bok. Nie znam dokładnie szczegółów, ale zapytaj dziewczyn z Kielc[/QUOTE]
Basiu podrzuć mi jakiś link to się zapytam.

Link to comment
Share on other sites

Aniu na wątku nic nie piszą, ale napisz pw do EwaB - nie mam jej nr telefonu/ lub może do Andzia69 albo do Erki
oto link

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182450-ALARM-Kielce-%C5%9Bwi%C4%99tokrzyskie-prosimy-o-pomoc%21-PRZEKA%C5%BB-1-PSOM-Z-KIELC-info-str.1/page88"]http://www.dogomania.pl/threads/182450-ALARM-Kielce-%C5%9Bwi%C4%99tokrzyskie-prosimy-o-pomoc!-PRZEKA%C5%BB-1-PSOM-Z-KIELC-info-str.1/page88[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witam was

jestem ze Stowarzyszenia Dogi-Adopcje i zbrałam stamtad naszego Celestynka-oferuje pomoc

mieszkam niedaleko tego hotelu i iem gdzie to jest jesli potrzebujecie mojej pomocy to ja wam oferuje jesli trzeba zbrac jakiegos psa stamtad a trzeba zrobic to jak najszybciej-piszcie do mnie na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] jesli potrzebna jest pomoc,dysponuje samochodem

nalezy rowniez podac Pania Aline do Sadu -czy ktos sie tym zajmuje??????????????bo chetnie udziele niezbednych informacji

słuchajcie ja mieszkam na trasie jak jedzie sie do hotelu u Aliny-oto dokładne miary bo tam byłam

Hotel dla psów u Aliny S
Popielarnia 26
to jest dokładnie za Żyrardowem

procz tego podaje wam namiary na nowy ewentualny hotel w Teresinie,który plecam,zadzwoncie i zapytajcie sie o opieke nad psami
[URL="http://www.hoteldlapsow.net.pl/"]www.hoteldlapsow.net.pl[/URL] tel 503195666

jesli chodzi o nasze dokumenty napewno mozemy przedstwic faktury i mam zdjecia jak Celestyn wygladal jak u niego bylam kiedy przebywal u Aliny
moge równiez zeznawac jako swiadek jesli chodzi o warunki tam panujace ,poniewaz byłam tam 2 razy
obecnie nasz pies Celestyn ma dobre warunki bo go stamtad zabralismy w marcu 2010

oto moja relacja z tej wizyty,dostepna równiez na molosach:
tam był moj Celestyn,całe szczescie ze go stamtad zabralam i mam teraz spokojne sumienie

jak pojechalam tam z moim Markiem zeby wyjsc z Celestynem na spacer widzialam ta stodołe zamknieta na skobel i sczek jakiegos psa
p Alina przez małe p poinformowala mnie,że nie ma pieniedzy i dlatego to tak wyglada ale ze maja tam całodobowa opieke-dziwne bopotem okazalo sie przy drugiej wizycie ze nikogo nie ma a Pani Gosia ,która sie miala opiekowac psami zrezygnowala i jest na zwolnieniu, a potem miala wesele i tak caly czas

Celestyn po odbiorze z tego hotelu mial zapalenie pecherza i krew w moczu co stwierdzil weterynarz,ktory go badal
malo tego byl niedozywiony i mial rozwolnienie
starszne jest to ze ludzie biora od nas od charytatywnych fundacji tyle pieniezy i nie dbaja o psy

z tego co wiem Pani Alina kradla jedzenie ze schroniska wiec na wyzywienie zwierzat tez nie potrzebowala funduszy

kiedy przywiozlam dl Celestyna z wlasnej woli 7 kg karmy i zabawki oraz kocyk to przy odbiorze psa nie otrzymalam nic zupelnie-podobno Celeś wszystko zniszczył ,tak jasne w ciagu tygodnia zjadl wszystko-pewnie ta karma karmila cale przytulisko bo hotel to napewno nie byl

wszedzie syf i brud,wystajace gwoździe ze sciany i bark ogrzewania-dlatego zabralam stad Celestyna-kiedy po niego jechalam to wiedzialam ze zrobie wszystko aby po weterynarzu juz tam nie wrocil i udalo sie trafil do normalnych warunkow gdzie odzył

prawda jest taka ze nawet jak poprosilam o badania krwi za ktore Stowarzyszenie zaplacilo kase to ich nie otrzymalam bo poprostu nie bylo nic robione a pies sikal z krwia i mial rozwolnienie

ta kobieta spaczyla Clestynowi charakter,zniszczyla go i teraz musimy nad nim podwojie pracowac ale i tak nie moze wrocic do siebie

normalnie moglabym byc swiadkiem w Sadzie po tym co tam widzialam i te biedne psy

moim zdaniem to p Alina przyjezdzala tam raz dziennie i je wypuszczala a klamala ze jest tam ktos caly czas,jedno wilekie klamstwo

ludzie zabierajcie stamtad psy bo inaczej tam umra z glodu albo z choroby

w kazdym razie na 100 % wiem ze dobrze zrobilam i wiem ze p Alina jak sie dowiedziala ze ktos przyjedzie na inspekcje do Celestyna to bardzo sie bala tego co zobaczylam bo skakala kolo mnie jak poparzona

oto cala prawda o hotelu w popielarnii-jedno wielkie zadupie i barak wszystkiegojdzenia ,opieki weterynarza i wyjscia na spacery czyli podstawowych potrzeb

pokoj Celestyna byl caly zaszczany o obsrany jak tam przyjechalam dlatego go stamtad zabralam

moj Marek po wizycie tam byl poprostu pzrezrażony!!!!!ja te i moja mama równiez!!!!

mam nazieje ze ta kobieta odpowie w Sadzie za znecanie sie nad zwierzetami!!!!

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,

Nie zdążyłam przeczytać całego wątku. Jedziemy do Popielarni jutro, będziemy tam mniej więcej koło pierwszej - czy ktoś z Was planuje być na miejscu w podobnych godzinach? Czy adres podany w poście powyżej - Popielarnia 26 - jest potwierdzony?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']Aniu na wątku nic nie piszą, ale napisz pw do EwaB - nie mam jej nr telefonu/ lub może do Andzia69 albo do Erki
oto link

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182450-ALARM-Kielce-%C5%9Bwi%C4%99tokrzyskie-prosimy-o-pomoc%21-PRZEKA%C5%BB-1-PSOM-Z-KIELC-info-str.1/page88"]http://www.dogomania.pl/threads/182450-ALARM-Kielce-%C5%9Bwi%C4%99tokrzyskie-prosimy-o-pomoc!-PRZEKA%C5%BB-1-PSOM-Z-KIELC-info-str.1/page88[/URL][/QUOTE]

znalazłam dzisiaj na wątku osoby, które właśnie jutro miały jechać z darami z W-wy do Tarnobrzegu...najpierw ja zadzwoniłam czy w ogóle jest taka możliwość, by zabrali psiaka ze sobą - wstępnie powiedzieli, ze mogą zabrać psiaka - potem dałam namiary EwieB i to ona już z nimi dalej prowadziła negocjacje;) do przed chwili jeszcze nie było nic wiadome na 100%...

ale Wiosna też będzie jutro tam - więc w drodze powrotnej może da radę - im by było najlepiej "po drodze" patrząc na mapę - że się tak wyrażę:)


Wiosna - dasz radę pomóc odebrać psiaka od aliny i zawieźc do Tomaszowa Maz.?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosna']Witajcie,

Nie zdążyłam przeczytać całego wątku. Jedziemy do Popielarni jutro, będziemy tam mniej więcej koło pierwszej - czy ktoś z Was planuje być na miejscu w podobnych godzinach? Czy adres podany w poście powyżej - Popielarnia 26 - jest potwierdzony?[/QUOTE]
My też chyba jakoś tak koło 13 będziemy na miejscu. Adres Popielarnia 26 potwierdzony ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='viola005']
W ciagu miesiaca na dogo zdazylam sie zorientowac, ze sa wielkie roznice w warunkach hotelowania i cenach, wiec hotelowy watek zbiorczy z danymi i ocenami jakosci uwazam za bardzo potrzebny. Uniknie sie przykrych rozczarowan i nie pozwoli bezwzglednym byznesmenom zarabiac na psach pozamykanych w szopach i garazach.[/QUOTE]
Wydaje mi się, że obowiązkowa na wątkach hotelików powinna być lista psów przebywających tam na DT - wtedy łatwiej kontrolować jakie i ile psów w danym DT jest. Wiele hoteli taką listę ma ze zdjęciami i linkami do wątków psów przebywających na DT. To zdecydowanie ułatwiło by zorientowanie się w sytuacji danego hotelu/DT.

Link to comment
Share on other sites

To wstrętne babsko dzwoniło do opiekunki, że Korek uciekł. Trzy dni temu pisała, że bierze się za robienie zdjęć. Brała za niego kasę ...
Ta przygoda kosztowała mnie wiele, mogę być świadkiem w procesie sądowym jaki mam nadzieję to babsko będzie miało. Musi za to odpowiedzieć, ja jej tego nie daruję.

Link to comment
Share on other sites

Popieram zdecydowanie - ilość psów w hotelu, czy DT powinna być jawna, dostępna dla wszystkich.
Niestety, nie wszystkie mają wątki lub strony, inne nie chcą ich prowadzić. Argumentacja zawsze ta sama: "człowiek wielkiego serca, pracuje dzień i noc, nie ma czasu na zdjęcia i komputer".
Zdarza się też: " nie posługuje się komputerem zbyt sprawnie", "nie ma aparatu", "nie umie robić zdjęć". Ale na spamowanie po Forum z oferta, to ma czas i wiedzę.
Co z Korkiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']MOJDOGAMOR, widzała i co z tym dalej zrobiła..... ???[/QUOTE]
To samo przyszlo mi na mysl po jej wpisie,jezeli ktos widzial,ze cos jest nie tak to przeciez mozna bylo napisac. A co Koreczka,niestety nie ma go,i trudno teraz powiedziec od kiedy,bo ja Alinie S. nie wierze od dawna,Zuzia nie zyje a Korek?Czy zyje?:-(Jechali oboje do Aliny S.:-(Od kiedy nie ma Korka?Tego tez pewnie nie dowiemy sie.Od kilku dni,od miesiaca?Mowila,ze porozwieszala ogloszenia,ze Korek zaginal,Wiosna tam zadnych ogloszen nie widzi.Poprosilam ja,zeby porozwieszala ogloszenia,ze psiak zaginal i nagroda za informacje,ale mam zle przeczucia:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja pierdzielę, to jest jakaś paranoja!!!

Psy znikają, uciekają, są wychudzone, chorują na babeszjozę i nie są leczone tylko pomału konają a "opiekunka" chrzani farmazony... Co to w ogóle ma być???

Alinka, pożal się Boże, takie cuda na kiju wypisywała, takie fochy strzelała jak ktoś zadał "dogłębne" pytanie na temat warunków, opieki w tej jej mordowni"...o zdjęciach nie wspomnę... bo "ona przecież taka porządna i kochająca psy osoba"... :angryy::angryy::angryy:

Gdzie się człowiek na jakiekolwiek pro-psie forum nie ruszył, tam wszędzie jej posty reklamujące "hotelik domowy"...

ŚWIAT SIĘ KOŃCZY...CZAS UMIERAĆ!!!

Link to comment
Share on other sites

Kto sie zajmie doniesieniem do prokuratury, przesle gotowy wzor. Najlatwiej bedzie zlozyc doniesienie do prokuratury w miejscowosci pod ktora podlega Alina S. W pismie podac swiadkow lacznie z ich danymi do korespondencji, i wtedy kazda osoba ktora bedzie wystepowac jako swiadek w sprawie zostanie wezwana na wlasnym terenie na Policje w celu zlozenia zeznan.

Link to comment
Share on other sites

odpowiadam na wasze posty i zarzuty wobec osób,które tam wczesniej były tak jak ja

z tego co widziałam ostatnim razem jak byłam to było tam wielu wolontariuszy z różynch fundacji i co zrobili? nic

i ludzie ,którzy danej fundacji oddawali tam psy,nie sprawdzili wczesniej warunkow jak tam byli,dziwne skoro tam bylo tak samo od dawna z tego co mi wiadomo

dlatego uwazam ,ze teraz kazdy z nas moze miec pretensje tylko do siebie ale teraz nie o to chodzi zeby sobie nawzajem dogadywac i zwlac wine
chodzi o to zeby to naprawic i to jak najszybciej
powinnismy wspolnie dzialac a nie sie oczerniac

ja zaoferowalam swoja pomoc innnym
wasza decyzja czy skorzystacie

a teraz zamiast wytykac bledy nalezy cos z tym zrobie
hotel u Aliny dzialal z tego co wiem od dawna i co nikt nie zglosil wczesniej zadnych niedogodnosci a dopiero teraz jak sa zrobbione zdjecia wszyscy podnosza alarm

przeciez wiele naszych psow tam było i wszyscy mogliscie sprawdzic warunki!!!!!a wielokrotnie bylo tak ze pies byl oddawany bez zadnej inspekcji i byl kontakt tylko telefoniczny

a co do mnie co zrobilam jak to zobaczylam jak tam bylam zabralam swojego psa jak najszybciej

dlaczego wczesniej nikt oprocz mnie nie zabral od Aliny S swoich psów tylko dopiero teraz ,pzreciez wczesniej bylo tam wielu wolontariuszy z innych fundacji i co nie widzieli co tam sie dzieje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MÓJDOGAMOR']odpowiadam na wasze posty i zarzuty wobec osób,które tam wczesniej były tak jak ja

z tego co widziałam ostatnim razem jak byłam to było tam wielu wolontariuszy z różynch fundacji i co zrobili? nic

i ludzie ,którzy danej fundacji oddawali tam psy,nie sprawdzili wczesniej warunkow jak tam byli,dziwne skoro tam bylo tak samo od dawna z tego co mi wiadomo

dlatego uwazam ,ze teraz kazdy z nas moze miec pretensje tylko do siebie ale teraz nie o to chodzi zeby sobie nawzajem dogadywac i zwlac wine
chodzi o to zeby to naprawic i to jak najszybciej
powinnismy wspolnie dzialac a nie sie oczerniac

ja zaoferowalam swoja pomoc innnym
wasza decyzja czy skorzystacie

a teraz zamiast wytykac bledy nalezy cos z tym zrobie
hotel u Aliny dzialal z tego co wiem od dawna i co nikt nie zglosil wczesniej zadnych niedogodnosci a dopiero teraz jak sa zrobbione zdjecia wszyscy podnosza alarm

przeciez wiele naszych psow tam było i wszyscy mogliscie sprawdzic warunki!!!!!a wielokrotnie bylo tak ze pies byl oddawany bez zadnej inspekcji i byl kontakt tylko telefoniczny

a co do mnie co zrobilam jak to zobaczylam jak tam bylam zabralam swojego psa jak najszybciej

dlaczego wczesniej nikt oprocz mnie nie zabral od Aliny S swoich psów tylko dopiero teraz ,pzreciez wczesniej bylo tam wielu wolontariuszy z innych fundacji i co nie widzieli co tam sie dzieje?[/QUOTE]

Wyglada na to, ze wszyscy mieli klapki na oczach. Wiadomo, miejsc brak a psow mnostwo. Te sytuacje wykorzystuja takie osoby jak ta szemrana paniusia :angryy:

Greven, byla jedyna osoba ktora wyraznie napisala, ze nigdy zaden "jej" pies nie pojedzie do tego hotelu i uzasadnila swoje obawy. Mozna przeczytac na watku AlinyS.

Nie oskarzajcie sie nawzajem, nic to nie da. Kazdy chcial jak najlepiej dla psow i faktycznie, mozna bylo wczesniej juz poinformowac innych, ale teraz to juz musztarda po obiedzie. Dobrze, ze reszta psow opuszcza ten bajzel, zal jedynie biednego Korka :-( Pojechal po lepsze i znalazl smierc, bo w jego ucieczke nie da sie uwierzyc.

Musimy wspolnie opracowac nasze wymogi wzgledem hotelikow i DT, podpisywac z nimi umowy i kontrolowac regularnie, nawet jesli przesylane sa fotki psa i relacje.

No i jeszcze jedna wazna sprawa - ZADNEGO PLACENIA Z GORY ZA MIESIAC. Za 2 tygodnie musi wystarczyc i kontrola. Jesli wszystko gra - oplata za kolejne 2 tygodnie i kontrola. Nie jest to niemozliwe do wykonania, wystarczy utworzyc liste dogomaniakow chcacych wziac odpowiedzialnosc za kontrole we wlasnym rejonie.
Tylko osoby pelnoletnie i majace doswiadczenie.

Przepraszam tutaj wszystkie kochane osoby prowadzace doskonale hoteliki i tymczasy ! Nie gniewajcie sie :lol: Macie swoja renome i zaufanie na dogo, ale zasady musza byc jednakowe dla wszystkich. Takie jest moje zdanie i mysle, ze wiekszosci osob - rowniez.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...