Jump to content
Dogomania

Psy z hoteliku u Alinys - wspólna pomoc poszkodowanym


kkanarekk

Recommended Posts

To link do wątku Korka:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182509-Bezdomny-KOREK-z-Tomaszowa-Lub.szuka-domu-i-prosi-o-pomoc-w-ogłoszeniach"][COLOR=#4444ff]Bezdomny KOREK z Tomaszowa Lub.szuka domu i prosi o pomoc w ogłoszeniach[/COLOR][/URL]

To zdjęcie Korka:

[IMG]http://images8.fotosik.pl/258/74c80142dd617c8fmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 754
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kinia1984']zabieram chlopakow do owieczki..[/QUOTE]

Kinia, na pewno wielka ulga dla Ciebie, ze tak sie dobrze konczy ta sprawa, gratuluje happy endu i zycze Twoim pieskom wszystkiego najlepszego, na pewno im bedzie dobrze u Owieczki!

Link to comment
Share on other sites

Alina S kiedy przeczytala info ,ze zabieramy Korka,bo on ma juz dt.w Zamosciu i ze jestem w trakcie zalatwiania transportu zadzwonila do ali123 i powiedziala,ze Korek wczoraj uciekl i,ze porozwieszala ogloszenia,ze zaginal,co jest absolutna bzdura,bo Wiosna nie widziala tam zadnych ogloszen.Podejrzewam,ze Korek nie zyje,moze zagryzl go inny psiak w obronie swojego jedzenia,Korek byl taki malutki.Od dawna prosilysmy ja o nowe zdjecia do ogloszen,i nic...cisza.Napewno Korka juz wtedy nie bylo.Ja podejrzewam,ze nie zyje,ale przeciez pewnosci nie mam,dlatego mam prosbe,do kogos kto sie tam wybiera--wezcie ja za te kudly i niech powie prawde CO Z KORKIEM? Poprosilam Wiosne o porozwieszanie ogloszen z wyznaczeniem nagrody.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Alina S kiedy przeczytala info ,ze zabieramy Korka,bo on ma juz dt.w Zamosciu i ze jestem w trakcie zalatwiania transportu zadzwonila do ali123 i powiedziala,ze Korek wczoraj uciekl i,ze porozwieszala ogloszenia,ze zaginal,co jest absolutna bzdura,bo Wiosna nie widziala tam zadnych ogloszen.Podejrzewam,ze Korek nie zyje,moze zagryzl go inny psiak w obronie swojego jedzenia,Korek byl taki malutki.Od dawna prosilysmy ja o nowe zdjecia do ogloszen,i nic...cisza.Napewno Korka juz wtedy nie bylo.Ja podejrzewam,ze nie zyje,ale przeciez pewnosci nie mam,dlatego mam prosbe,do kogos kto sie tam wybiera--wezcie ja za te kudly i niech powie prawde CO Z KORKIEM? Poprosilam Wiosne o porozwieszanie ogloszen z wyznaczeniem nagrody.[/QUOTE]Rozmawaialm wlasnie z Wiosną- mowila, że rozwiesila juz troche ogłoszen, a ALina nie rozwiesila, bo dzis caly dzien wydawala psy i musi wydrukowac- podobno ma przygotowane do druku..więc skoro tak sie sparwy maja- to i poszukiwań Koreczka zapewne nie bylo zadnych...i serce mi pęka na samą mysl...
Okolicznosci ucieczki- oczywiscie nie sa znane- i dlatego, poki nie ich nie wyjasnimy, bedzie nam wszystkim cholerni ciezko i źle....
MAlibu..mam andzieje, ze Twoj wyjazd jutro na poszuykiwania jest aktualny...i mam malutka, bo malutka- ale nadzieje,. ze Korek sie znajdzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']Jutro około godz. 8,00 zadzwonię do Aliny i spróbuję coś od niej wyciągnąć. Napiszę na wątku co i jak.[/QUOTE]
O ile cokolwiek z Niej wydusisz...Nie chce myslec, jak się teraz czuje...slow brak na to wszystko...
Ale czekamy na wiesci..moze Lucynko czegoś dowiesz sie konkretnego...Tobie to naparwde wspolczuję...ręczyłaś za to miejsce..polecałas go dwom psom...to jest cios w samo serce..:(:(

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie: sa 3 opcje w kwestii zaginiecia Korka

1/ faktycznie uciekl - malo prawdopodobna wersja jako ze teren jest ogrodzony !

2/ zostal zagryziony - bardzo prawdopodobna wersja

3/ zemsta AlinyS - smierc Korka perfidnie zaplanowana

Szukajcie, ale jak pisalam na watku Korka, trzeba Aline przycisnac do muru i niech wysteka prawde, zanim stracicie czas na jego niepotrzebne szukanie.

Alina ma odpowiedziec na pytania:

- Kiedy zaginal Korek?

- W jakich okolicznosciach ? Przypominam teren zamkniety, zatem ????????

- Kiedy ostatnio wysylala fotki do Lucyny? Przypominam, dawno temu !!!! Na Jej zapytania o fotki z przed kilku dni - milczala a elokwentna jest, sadzac po jej postach.

Pani Alino!!!!!!!!

Koniec z Pani obluda !!!! Albo pani poda prawdziwa wersje, albo ......

Link to comment
Share on other sites

Kopiuje moj post do AlinyS z watku hotelowego:
[INDENT][B][SIZE=5][COLOR=red]Ja zas na koniec zycze Pani, pani AlinoS, zeby te wszystkie psy przesladowaly pania do konca zycia w myslach i w snach, zeby byly pani codziennym koszmarem, ktory zgotowala pani tym niewinnym zwierzetom.[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=5][COLOR=red]Mam ogromna nadzieje, ze odpowie pani przed sadem za znecanie sie nad nimi i prosze nie oponowac, ze wszyscy widzieli jak te psy do pani lgna. Psy, prosze pani, lgna nawet do swoich wlascicieli , ktorzy traktuja je jak smiecie, bo psa "mozna" zlac, zamknac w komorce bez jedzenia na kilka dni, okaleczyc, a on i tak z wdziecznoscia przyjmie jeden cieply glask swojego kata!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=5][COLOR=red]Zycze pani, zeby pani zycie zmienilo sie w pieklo ! Zeby to pani kiedys blagala o jedno cieple slowo, o kromke chleba, o litosc ! Glupi bedzie ten, ktory uzali sie nad pani losem.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=red]Na nas prosze nie liczyc !!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=5][COLOR=red]Zwrot pieniedzy wszystkim formalnym opiekunom powierzonych pani psow powinien nastapic jak najszybciej i nie tylko za niewykorzystane i juz oplacone dni pobytu w tym bajzlu / za szope oplat nie ma !/, ale takze za narazenie opiekunow na dodatkowe wydatki zwiazane z transportem psow do Popielarni i Jaktorowa, jak rowniez wydatki poniesione w zwiazku z ich odbiorem z pani piekla i z rozwozeniem ich w najrozniejsze zakatki Polski do ZAUFANYCH hoteli i DT ![/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=5][B][COLOR=red]Czekamy na pani odpowiedz w tej sprawie i na pani decyzje. Oby pani nie musiala wkrotce chodzic kanalami we wsi[/COLOR][/B] [B]Popielarnia, Jaktorow i w najblizszych okolicach ![/B][/SIZE]


[/INDENT][INDENT]Podpis usunięty = patrz regulamin !!![URL="http://tiny.pl/hg99l"][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6059/talcott.png[/IMG][/FONT][/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185849-PILNE!-Pogryziona-chora-ksieżniczka-Lorcia-prosi-o-POMOC!"][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/185849-PILNE!-Pogryziona-chora-ksieżniczka-Lorcia-prosi-o-POMOC!/signaturepics/sigpic17023_3.gif[/IMG][/URL]

[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Mam gotowe plakaty - czekamy na info po telefonie do Aliny. Naprawdę uważam, ze czas zacząć straszyć paragrafami. Najprostszy i najporeczniejszy jest faktycznie 286 - oszustwo.
Liczę na to, że osoba, która odwiozła Korka i przekazała ( powierzyła) w ręce Aliny, zgłosi podejrzenie popełnienia przestępstwa.
W prawie polskim pies jest MIENIEM. Dla mnie, niestety, ale w tym wypadku może być ok.
Jeśli ktoś sobie życzy plakat, podeśle na maila. Kinia, do Ciebie juz poleciały.

Link to comment
Share on other sites

Moja fotorelacja po pobycie Orkana u AlinyS:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/68106-ORKAN-mlody-laciatek-ze-slicznym-serduszkiem-na-pleckach-marnieje-w-oczach%21?p=14778329&viewfull=1#post14778329"]http://www.dogomania.pl/threads/68106-ORKAN-mlody-laciatek-ze-slicznym-serduszkiem-na-pleckach-marnieje-w-oczach!?p=14778329&viewfull=1#post14778329[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wiem ,że macie jeszcze dużo nadzieji ,ale ja domyślam się -tak jak i Dora i niektore z was ,że Korek od dawna już nie żyje -pewnie został zagryziony-niestety albo padł wycieńczony ,czy nieleczony . Bo niby dlaczego tuż przed przyjazdem po Korka nagle oznajmila,że pies uciekl a wcześniej tygodnie nie pokazala żadnego nowszego zdjęcia Korka -tylko obiecywala fot. a potem milczala ? Taki spokojny pies jak Korek raczej nie uciekl sam stamtąd -inaczej wczesniej by to zrobil. Tym bardziej ,że teren jest ogrodzony.A nawet sam by się nie oddalal pewnie -przy otwartej furtce.A gdyby tak się stalo -ona pewnie by powiedziala wam wczesniej o tym . Gdy psy zaczęly niedojadac i zamknięte -nieduze psy mogly paść ofiarą agresji tych silniejszych psów .
Obym mylila się jednak i Korek znalazł się caly i zdrowy .

Link to comment
Share on other sites

No dobrze, a wiadomo, kto tam jeszcze został w tej szopie?
Przecież tam mogą jeszcze inne psy być, których nie znamy :-(
Może by tam jakaś organizacja weszła z interwencją?! Przecież stan już choćby tylko Orkana to uzasadnia!
Ja niestety prywatny człowiek jestem. Ale przecież są na Dogo przedstawicielki organizacji. Może kogoś poprosić o pomoc, i to szybko, zanim tamte biedaki się wykończą :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninti']No dobrze, a wiadomo, kto tam jeszcze został w tej szopie?
Przecież tam mogą jeszcze inne psy być, których nie znamy :-(
Może by tam jakaś organizacja weszła z interwencją?! Przecież stan już choćby tylko Orkana to uzasadnia!
Ja niestety prywatny człowiek jestem. Ale przecież są na Dogo przedstawicielki organizacji. Może kogoś poprosić o pomoc, i to szybko, zanim tamte biedaki się wykończą :-([/QUOTE]ORkanem i jego wygladem teez jestem wstrzasnieta..:(
Wygląda na to, ze stamtąd psy powinny byc zabrane natychmaist...wszystkie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']ORkanem i jego wygladem teez jestem wstrzasnieta..:(
Wygląda na to, ze stamtąd psy powinny byc zabrane natychmaist...wszystkie!!![/QUOTE]


Dlatego pisalam, zabierajcie psy jak najszybciej. Nie ma czasu do stracenia!!! Alina............nie jest osoba godna zaufania. Jesli tam zostaly jeszcze jakies psy i jesli stanie im sie krzywda - Alina, nie darujemy!!!!!!

KOREK..ma sie odnalezc albo ujawnisz prawde o jego smierci !!!! Lubisz niespodzianki????

Link to comment
Share on other sites

Na teren hoteliku powinna faktycznie wejść jakaś organizacja i sprawdzić jakie psy zostały i gdzie są przetrzymywane.
Alinie trzeba zadać kilka pytań co do zaginięcia Korka i postraszyć prokuratorem. I nie powinna to być czcza groźba. Za zaginięcie/zagryzienie Korka musi odpowiedzieć. Czy z Zamościa nikogo ie ma kto mógłby się w sprawie Korka wypowiedzieć?
Dalej... ja bym to schronisku w którym pracowała sprawdziła. Pachnie mi tam adopcjami.
[SIZE=4][B]Alia adoptowała Agusia z rok temu z Mielca czy ktoś go tam widział?????? Proszę dowiedzcie się co z Agusiem.

[SIZE=2]I mam prośbę. Jazz zabrany od AliyS jest już u Wiosny, ale ma tylko 40 zł. stałych deklaracji

[url]http://www.dogomania.pl/threads/177942-Jazz-nie-ma-szans-na-adopcj%C4%99!!!-Musimy-zabra%C4%87-go-od-AlinyS!!!-Pom%C3%B3%C5%BCcie[/url]!!
[/SIZE][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Alina oddzwoniła. Na oba telefony - to o tyle lepiej. Przeprosiła, że nie odebrała, wypuszczała psy - słyszałam szczekanie.
Powiedziała, że Korek uciekł w piątek rano, przyszedł listonosz i nie domknął furtki.
Uważa, że ktoś go "buchnął" bo on się przecież tak pilnował.
Ostrzegłam, żeby powiedziała prawdę, bo zbiera się ekipa do jego poszukiwań.
Zaraz napiszę więcej ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...