Jump to content
Dogomania

ZALANE PRZYTULISKO. Akcja sprzątania 9-13 czerwca. BRAKUJE CHĘTNYCH!!!


NatiiMar

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']ale to jest wysokość CAŁOŚCI - od dna koryta rzeki zresztą nie wiadomo w którym miejscu, a nie że wszędzie przejdzie 8 m wody


mam wielką nadzieję, że prawdę mówią i psy są zabezpieczone[/QUOTE]
ja tez!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Akurat w 1997 roku byłam przy ratowaniu wsi w okolicach Wrocławia. Zapytałam z ironią, bo pamiętam, co tam się działo.

Przepraszam, jeśli uraziłam.[/QUOTE]

Nie wiem czy wiesz ale Odra pod Wrocławiem juz wylała ...mam moze 50metrów do niej i tez siedze jak na jajku nie mówiac juz o tej całej sytuacji co sie tutaj w wątku dzieje...sa tam jacys ludzie skoro woda jeszcze nie jest wysokan i słysza psy i swinie?? nie wiem jak jest bo jestem tutaj... to nie czekaja na fale nie moga wydac zwierzat na przetrzymanie na kilka dni?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']ja się nie kłócę.

Elmira, udajesz że ratujesz pasy, a życzysz śmierci wrocławianom ! Wypadałoby przeprosić za te słowa[/QUOTE]

Oczywiście przeproszę, ale czy Ty czytasz, co ja piszę? Uspokój się. Jestem tak samo wstrząśnięta tym kataklizmem jak Ty. Weź się ogarnij trochę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Oczywiście przeproszę, ale czy Ty czytasz, co ja piszę? Uspokój się. Jestem tak samo wstrząśnięta tym kataklizmem jak Ty. Weź się ogarnij trochę.[/QUOTE]

ja jestem spokojna. już to przeżyłam. i pamiętam, tych którzy wtedy umarli. Teraz nie jestem wstrząśnięta kataklizmem, ale tym co z ludzi wychodzi podczas takich sytuacji... KONIEC TEMATU

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...