Jump to content
Dogomania

Boluś kundelek JUŻ W NOWYM DOMKU!!!


zeberka4

Recommended Posts

[quote name='Ra_dunia']O ja pier.... W łeb sobie idzie strzelić normalnie. Co za świat :(
Zaraz zrobię banerek. Zeberka - napisz do Supergogi...[/QUOTE]
dokładnie...zacytuje, zeby nie umknelo...napisz do supergogi ma fundacje i jest z Poznania, moze beda mieli jak pomoc

kurw..:angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zeberka4']Problem jest taki ze my należymy pod Gniezno, a z tego co mi wiadomo psiaków nikt nie ogłasza więc ma słaba szanse na adopcję.[/QUOTE]

Ale ogłaszać może go też ktoś spoza schronu - jak już będzie bezpieczny. Przez dogo adopcje zdarzają się rzadko...

Link to comment
Share on other sites

wIEM, ŻE SCHRON TO OSTATECZNOŚĆ, ALE LEPSZE TO NIŻ 40 CM. ŁAŃCUCHA I BICIE I GŁÓD....

ZEBERKO, JEŻELI MÓGŁBY U CIEBIE W OGRODKU PRZECZEKAĆ....MOŻE sUPERGOGA POMOGŁABY W ZDOBYCIU BUDKI,BĘDZIEMY GO OGŁASZAĆ...MALUCH JEST I MŁODY,TO DOM ZNAJDZIE..

Link to comment
Share on other sites

[B]Prosze Was żebyście nie ogłaszali mi go na allegro gdyz własciciele nie wiedza ze wstawiłam go tutaj, bo na allegro wchodza często i moge mieć bardzo duże nie przyjemności z ich strony![/B]

[B]Naprawdę nie wiecie jak tutaj jest,a na razie przez 2 miesiące bedę tutaj mieszkać.[/B]..

Link to comment
Share on other sites

Zeberko, miej rękę na pulsie, Ty wiesz najlepiej jak trzeba załatwić sprawę...
Trzymam kciuki, żeby się udało małego przechować u Ciebie w ogródku....
Jeżeli "wlaściciele"nie chcieliby go oddać tylko sprzedać, jeżeli trzeba by go wykupić, to się poskładamy....
Dziewczyny doradziły, żebyś napisała do Supergogi...zobaczymy co Ona napisze, może będzie umiała wskazac jakieś rozwiązanie, jakąś drogę....

Link to comment
Share on other sites

Psu przedłużymy łańcuch,włożymy coś do środka, będziemy z nim wychodzić i karmić.Obgadam wszystko z włascicielami żebysmy mogli się nim zajmować, ale teraz liczę na Was,jeżeli dowiecie się o jakimś domku dla małego psa,dajcie mi proszę znać.pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

A może udałoby się Go wysłać do Reni do Sochaczewa - po długim weekendzie otwiera hotelik u siebie, psiaki tam mają naprawdę super opiekę

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/181230-Hotelik-Renata5-wszystkich-miejsc-jest-tylko-dla-7-psiaków[/URL].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']A może udałoby się Go wysłać do Reni do Sochaczewa - po długim weekendzie otwiera hotelik u siebie, psiaki tam mają naprawdę super opiekę

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/181230-Hotelik-Renata5-wszystkich-miejsc-jest-tylko-dla-7-psiaków[/URL].[/QUOTE]
hm, on by musiał jeszcze 2 tygodnie czekać... i deklaracje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Zeberko, miej rękę na pulsie, Ty wiesz najlepiej jak trzeba załatwić sprawę...
Trzymam kciuki, żeby się udało małego przechować u Ciebie w ogródku....
Jeżeli "wlaściciele"nie chcieliby go oddać tylko sprzedać, jeżeli trzeba by go wykupić, to się poskładamy....
Dziewczyny doradziły, żebyś napisała do Supergogi...zobaczymy co Ona napisze, może będzie umiała wskazac jakieś rozwiązanie, jakąś drogę....[/QUOTE]

tutaj padla propozycja by malego moze przechowac w ogrodku u zeberka... to jest pomysl ale najpierw trzeba zadzwonic i zapytac czy wogole miejsce jest dla psiaka...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...