Jump to content
Dogomania

Wunia

Members
 • Content Count

  5,311
 • Joined

 • Last visited

About Wunia

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 11/26/1974

Converted

 • Location
  z Łodzi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. proszę zajrzyj i jeśli możesz wrzuć piątaka, zbieramy na ogłoszenia prasowe dla naszych psiaków z TOZ Fauna, http://www.dogomania.pl/forum/thread...%21Do19-10-g21

 2. Zapraszam. Dla Chojraczka, który lada dzień ma operację. I dla szczurków z SPS.

  vol1

  klik->vol.1<-klik

  wypasx.jpg

  vol2

  klik->vol.2<-klik

  choirak.jpg

 3. Pomóż dojechać Azie do domu..czekała rok, zasługuje na taka szanse

  Zapraszam do zatankowania samochodu : http://www.dogomania.pl/threads/217174-Zatankuj-z-Nami-samoch%C3%B3d-na-transport-dla-Azy-ktora-po-roku-czasu-znalazka-swoj-dom!

  tankuje.gif

 4. Gratuluję ciociu mmd :) chociaż wiem, że nawet czołgiem. ale byś tego dokonała :) na miejsce byś dojechała :) to i tak jak zwykle zresztą same przeciwności losu :D
 5. [quote name='Lu_Gosiak']oo Wunia wrocila:):) sooory za nekanie smsami.... ja proponuje: 100zl na Nadinke - konto na pierwszej stronie watku- konto Wiosny 100zl na Leo 114 - na Ramzesa, ktory jest chory i potrzebuje badan i nie ma deklaracji: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187757-RAMZES-z-Szyd%C5%82owca-wychudzony-w-typie-rodesiana-w-HOTELU-TYLKO-100-z%C5%82-deklaracji[/url][/QUOTE] Gonia, takie smski to mnie do rzeczywistości sprowadzały :D Twoje smski i ciocia mmd :D Jak nie będzie do powyższego podziału sprzeciwów to rozsyłam jutro rankiem. Dobrze?
 6. Wunia

  Gapcio pojechał do DS!

  dobra, wracam do formy po tej dolinie, którą miałam ;) :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: x dużo razy :loveu::loveu::loveu::loveu: Ka(Wunia) dla wszystkich :loveu::loveu::loveu:
 7. Toluś ma na koncie 284,76 - Lu czekam na dyspozycje ;)
 8. [quote name='mmd']Wunia, nie chcesz Gapcia-2? :D[/QUOTE] łamię się ... łamię ...
 9. no ... czekamy na wieści ;) tak ... mój pech odczarowany (chyba), dzięki wszystkim za wsparcie ;) Coś się dzieje z banerkami ... :(
 10. [quote name='Lu_Gosiak']chyba wszyscy wplacili za lipiec Wuniu?[/QUOTE] nie, nie wszyscy ... moje zaraz przeksięguję bo już mogę operacje na koncie robić ;)
 11. [quote name='Lu_Gosiak']dobrze, ze wrocilas:lol::lol: jakos nie umiem Tolka zdjac z podpisu:loveu::loveu:[/QUOTE] to go trzymaj, póki sama pewności nie nabierzesz ;) egzorcysta dla mnie potrzebny od zaraz !!!!!
 12. jestem już ... potrzebuję jakiegoś egzorcysty albo zaklinacza, bo coś mnie pech przeokrutny prześladuje :(:(:( Zaraz uzupełnię finanse ... już się dostałam do konta ;)
 13. dziś poleciało do Dorothy dla Weny 2 i pół opakowania ArthroHa po Lakusiu ;)
 14. Jestem już ... poczytam ...
 15. Wunia

  Gapcio pojechał do DS!

  nie wytrzymałam konkurencji :mdleje: moja Ka(Wunia) to pikuś przy Twojej :crazyeye::crazyeye::crazyeye: A cóż to za nowe oblicze na avatarku :p:p takie letnie :cool3:
×