Jump to content
Dogomania

Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!


ewelinka_m

Recommended Posts

  • Replies 846
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U mnie cisza. Bary dla ludzi cudowny, ale dla Soni juz nie bardzo. Muszą osobno jadać, a każdego dnia bardziej ja dominuje. Dzis na spacerze podobno zaatakował ją o rzuconego patyka. Krzywdy wielkiej jej nie zrobi, ale Sonia już jest mu całkiem podporządkowana i wycofuje sie. Najpierw był w nią wpatrzony, a teraz tak ją traktuje.
Dla niego najlepszy byłby dom bez innych zwierząt. Tylko, że kompletnie nikt sie nie odzywa. Może w święta ludzie bedą mieli czas na oglądanie ogłoszeń i ktos go wypatrzy?

Link to comment
Share on other sites

Dziś muszę Barego zaszczepić przeciwko wsciekliźnie, bo wczoraj była awantura z sąsiadem. Nie chcę miec nieprzyjemnosci z powodu braku obowiazkowego szczepienia.
Mam 115,25 zł, które przesłała mi Divia_gg. Z tych pieniedzy wezmę na szczepienie.

Link to comment
Share on other sites

Sonia ma dziurę w szyi, w brwi i nosi. Z szyi cały czas krwawi. Nie mam pojęcia, jak je rozmieścić. Chciałam zrobic duży kojec, ale budowa lub kupno takiego porządnego kojca to wydatek ok. 2 tys. zł, wiec odpada. W tym, który mam Sonia nie moze być, bo wyskakuje, a Bary, normalnie cichy, na widok kóz szczeka bez przerwy. Po awanturze z sasiadem nie chcę przeginać.

Dla ludzi idealny, dzieci lubi.

Link to comment
Share on other sites

Jaaga jesteś Kochana:loveu: i myslę jak sobie radzisz:-)
Bary jest misiek-przytulak ale wyszedł z niego dominant, to chyba pies jednego Pana bez innych psów, no cóż są takie przypadki.
Dziś wieczorem na spacerze z moja Wiką podeszła Pani a Wika "przyjaciel" od razu, a Pani mówi że ma jamnika agresora, w domu kochany a do innych psów agresor, również dwa bigle 1 roczne u moich dwóch sąsiadów - jeden kochany przytulak, a drugi "niedobry" i "nieznośny"- czasem naturę psią poznajemy po okresie jego aklimatyzacji.
Dobrze byłoby gdyby nasz Bary znalazł niedługo domek- tego jedynego kochanego Pana:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Jaaga jesteś Kochana:loveu: i myslę jak sobie radzisz:-)
Bary jest misiek-przytulak ale wyszedł z niego dominant, to chyba pies jednego Pana bez innych psów, no cóż są takie przypadki.
Dobrze byłoby gdyby nasz Bary znalazł niedługo domek- tego jedynego kochanego Pana:-)[/QUOTE]
Taką samą "przemianę" przeszedł mój tymczasowicz Pinuś... równiez szukamy mu domu gdzie byłby jedynakiem... No cóż, zdarza się a takie psy po przejściach zmieniają się czasem jak w kalejdoskopie :)

===========================================================
[B]Spójrzcie tylko...[/B]
[IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7871/dsc03222640x480.jpg[/IMG]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/180444-Fabian-z-zamojskiego-schronu-szuka-domu[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#4169e1]POMOCY!!!!!
Musimy od Jaagi natychmiast zabrać Barego albo Sonię! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=royalblue]Jaaga nie daje rady. Po tym pogryzieniu Sonia jest w mieszkaniu, w łazience, bo nie ma gdzie indziej miejsca, chce rozwalić drzwi, dłużej tam nie może zostać![/COLOR][/B]

[B][COLOR=royalblue]Trzeba będzie szukać dla któregoś hotelu, albo oddac do schronu innego wyjścia nie widzę.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=royalblue]Ale na hotel nie ma kasy. Na Barego nie ma żadnych deklaracji, nawet na dt.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#4169e1]CO ROBIĆ????[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#4169e1][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#4169e1]Ewelinko_m , prosze umieść w tytule jakis dramatyczny apel o pomoc![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...