Jump to content
Dogomania

Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!


ewelinka_m

Recommended Posts

  • Replies 846
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jutro sobie zajrzę, to doczytam jak z tym kontaktem. Erka ty mi cos o Barym pisałas, ale szukam i..._upa. O ile kojarzę to było coś chyba ,że budzi respekt swoim wygladem czy że do domu z ogródkiem, ale,ze w domciu,zeby mieszkał :oops: W mailach sprawdzałam, ale to chyba na pw było a ja wszystko wywaliłam...:angryy:
Nie kojarzysz? Bo bede probowała ogłoszenie sklecic...:roll:
Tak nawiasem mówiac mój pies z dzieciństwa nazywał się podobnie bo Bari i był genialny:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Dziękujemy za podanie nam konta.Wpłacamy jutro.Mamy ciągle nadzieję,że odezwie się do nas osoba związana z adopcją Kajuni na,która wpłacaliśmy wcześniej.Nie wiadomo co dalej z Kajunią i czy nalezy poprostu rozumiec,że ta sunia jest już w domu stałym?Nie wiadomo co myśleć i dlatego narazie nasza wpłata na psa z tego wątku jest jednorazowa.Zobaczymy co będzie dalej.Ela

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny proszę zerknijcie.:p Jak cos to skoryguję. Jutro z rańca bym go ogłosiła.;)
SZUKAMY ODPOWIEDZIALNEGO DOMU DLA DUŻEGO, ŁAGODNEGO PSA, WZBUDZAJĄCEGO RESPEKT SWOIM WYGLADEM.
Dwa razy już zawiódł go człowiek. Zabrany z podkieleckiej miejscowości bezdomny i biedny trafił do domu tymczasowego. Bezpiecznie czekał na swojego jedynego człowieka. Wreszcie upragniona chwila. Cieszyliśmy się. BARY znalazł dom. Dom z kochającą go, wydawało się rodziną… ogródkiem, gdzie mógł wybiegać się do woli. Szczęście trwało…pół roku. Krótki telefon: ”Wyprowadzamy się do bloków. Musimy oddać psa.” Czas jaki został nam dany na odebranie Barego - jeden dzień. Jeden dzień na ponowne znalezienie miejsca, gdzie poczeka na kogoś, kto pokocha go miłością bezwzględną i nie zawiedzie po raz kolejny. Na szczęście dla psa, zgodził się go ponownie przyjąć jego wcześniejszy dom tymczasowy. Pies wrócił do ludzi, których znał, więc łatwiej mu będzie zapomnieć o tych którzy go zawiedli…
Bary to piękny, masywny pies o oryginalnej urodzie. Waży ponad 30 kilogramów, co nie przeszkadza mu wdrapać się na kolana w nadziei na porcję głaskania. Jest łagodnym olbrzymem, wzbudzającym jednak respekt u obcych swoją potężną sylwetką. Niestety nie nadaje się do domu, gdzie są inne zwierzęta. Musiałby być psim jedynakiem.
Ze względu na swoja masę wymaga silnej, męskiej ręki na spacerach.
Idealny byłby dla niego dom z ogrodem, ale z możliwością wchodzenia do domu. Bary to nie jest pies do budy.
Jest odrobaczony i zaszczepiony.
Szukamy dla niego wyjątkowego, odpowiedzialnego domu. Nie chcemy, by przeżył następne rozczarowanie.
Prosimy o przemyślane decyzje. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat. Napisz lub zadzwoń.
KONTAKT w sprawie adopcji:
609-890-204
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
BARY przebywa obecnie w domu tymczasowym w Katowicach, ale w miarę możliwości pomożemy w transporcie do innego miasta.

Link to comment
Share on other sites

Ja go oglaszalam z takim tekstem, jak chcesz savahno to wykorzystaj:)

[B]Łagodny domowy olbrzym - duży pies do adopcji[/B]
[CENTER] [/CENTER]
Bary to duży bardzo lagodny pies. Już bardzo długo czeka na swój dom. Bary mimo swojego gabarytu jest psiakiem bardzo przyjacielskim. I co najważniejsze jest psem domowym.

Jedyna jego wada to to, ze nie toleruje innych psiakow, a wiec może iść do domu, gdzie nie ma innych zwierząt. [U]Do ludzi i dzieci ideał.[/U]
Jest bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem. Uwielbia być głaskany i się przytulać. Jest czysty w domu, bardzo grzeczny i karny.

Bary ma około 4 lata i waży na pewno ponad 35 kg.

Jest odpchlony, odrobaczony i WYKASTROWANY.
Pies jest w pełni gotowy by iść do swojego jedynego i wyczekanego domu.
[CENTER] [/CENTER]
[B]Kontakt w sprawie przygarnięcia Barego:[/B]
609-890-204
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Poszłam na kompromis kierując się sugestią Divi. Zrobiłam z moim tekstem, ale ucięłam całą ta historie na początku. Na razie poszło więc takie neutralne ogłoszonko a jak pozostanie bez odzewu to puszczę w całości tą moją literaturę. W koncu tak na prawdę to nie wiadomo co, kiedy i na kogo zadziała i pies znajdzie dom. Trzeba różnie próbować.;) Ogłoszenia w zasadzie zrobione. Na śląsk i w paru pomyłkowo na malopolskę...Jeszcze kilka serwisów dostukam i basta...:razz:

Link to comment
Share on other sites

Można próbować z różnymi tekstami, podoba mi sie ten Savahny:). Tylko jedna sugestia, żeby nie pisac w tytule "kundelek", bo taki mi przyszedł do potwierdzen. Najlepiej by było wymyslic jakieś rasy, których może byc mixem i to dac w tytule.
Ostatnio stwierdziłysmy z Jaagą ,że on ma cos z psa mysliwskiego, stąd te jego skołonności do polowań na wszelką zwierzynę , a z kolei szeroka , masywna czaszka, jak z amstaffa. Ale może o tym ostatnim może lepiej jednak nie pisać:cool3:.
To może mix wyżła z rotkiem....sama nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Ostatnio stwierdziłysmy z Jaagą ,że on ma cos z psa mysliwskiego, stąd te jego skołonności do polowań na wszelką zwierzynę , a z kolei szeroka , masywna czaszka, jak z amstaffa. Ale może o tym ostatnim może lepiej jednak nie pisać:cool3:.
To może mix wyżła z rotkiem....sama nie wiem.[/QUOTE]
Erka jak wpiszesz mix amstaffa to nie odgonisz sie od telefonow typu, czy ma mocne zeby, czy gryzie, czy agresywny itp.
Oszczedz sobie nerwów.

Link to comment
Share on other sites

Oki, następnym razem będzie "kundelek w typie wyżła", a kundelek dlatego,zeby zwiększyć ilość wejść przez wyszukiwarke, bo to jakby dwie rasy, nieprawdaż? :evil_lol:
Przecież jak ktos szuka sobie nierasowego psa to zdażyć sie może,ze wpisze w wyszukiwarkę"kundelek"...
No ale jak Wam się zdecydowanie ten kundelek nie będzie podobał...to może usunę...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...