Jump to content
Dogomania

Bartuś!!! Po śmierci pani! W spadku padaczka i morbital! MA DOM!!!


Hotel KADIF

Recommended Posts

Kochane, przed chwilą wrzuciłam Bartusia na mikropsiaki;)

Wczoraj zaprosiłam też na wątek panią, która miała adoptować Bartusia. Jak pisałam nic z tego nie wyszło, ale pani Monika bardzo interesuje się losem psiaka i na własną rękę szuka mu domu! :loveu:
Może zechce się zalogować i pojawić na wątku...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to teraz powinno cos sie ruszyc :lol:
ja tu mialam kilku chetnych kanadyjczykow by adoptowac Bartusia,dla nich ta sytuacja jest kompletnie nie do pojecia:crazyeye:
Barus wiele ludzi kibicuje ci w poszukiwaniu domku:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']chociaz jakis tymczas ,on sie kompletnie wycofa!!!!! jest malutki duzo miejsca nie zabierze ,ja bym go juz dawno wziela ,no ale jak? TRAGEDJA[/QUOTE]
No ja wiem...tez tak mysle..ale skąd kasę na tymczas..???Nie ma BArtus zadnych deklaracji..watek byl juz kilka razy rozsylany i prawie zerowe zaineresowanie:( Nie wiem dlaczego i jak to się dzieje...On biedny jakby samotność miał wpisana w zyciorys..:(:(....ale ja się na to nie godze..:(...tylko...co z tego...

Link to comment
Share on other sites

wiecie ,a moze wszedzie gdzie dzialacie tzn na stronach innych bidulek ,wspominajcie o nim i wstawiajcie jego link
ja jeszcze nie wiem jak to sie tu robi ,ale mysle ,ze od czegos trzeba zaczc.
oczywiscie musimy go podnosic na pierwsza z uporem maniakalnym.
szkoda psa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']wiecie ,a moze wszedzie gdzie dzialacie tzn na stronach innych bidulek ,wspominajcie o nim i wstawiajcie jego link
ja jeszcze nie wiem jak to sie tu robi ,ale mysle ,ze od czegos trzeba zaczc.
oczywiscie musimy go podnosic na pierwsza z uporem maniakalnym.
szkoda psa[/QUOTE]

Wg regulaminu dogo nie można tego robić, bo jest to traktowane jako spam.
Można za to wklejać linki na profilu użytkownika, ale ja z kolei tego nie potrafię.
Jutro zamierzam pojechać do Bartusia, obfocić go i wypytać co u niego.
Qrcze, też mi strasznie go szkoda! :-(

Wiem [B]Isadorko,[/B] że jesteś i zaglądasz.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piromanka']Bartusiu, ciocia DIF dzisiaj zamierza Cie odwiedzić. Moze wklei ladne zdjecia?[/QUOTE]

Niestety, nie.....:-(
Znowu nie mogłam się dodzwonić do p. Grażynki. Może pojechała do W-wy na Krakowskie...:-(
Najbliższa wizyta będzie możliwa dopiero we wtorek, bo jutro TZ zabiera mi auto...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']to on jest zamkniety i niewyprowadzany??????????????a co z jedzeniem i czysta woda????? TRAGEDIA!!!!!!!!![/QUOTE]
........................................................:(....chyba nie został tam sam na cały dzień bez jedzenia i picia....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...